Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vynechanie tabletky na viac ako 12 hodín

kate1616
24. nov 2014

Mamičky poraďte mi. Pred troma týždňami som v poslednom blistri zabudla užiť tabletku. Brala som ju stale ráno okolo 9.00 a vzala som si ju až o 23.00 hod.večer. potom som posledných 5 tabliet brala už večer okolo desiatej. Počas tých dni,vrátane toho zabudnuteho dňa sme s manželom mali nechránený pohl.styk. aj počas tej 7 dnovej pauzy. Potom som už hak prestala užívať, ale to už odskakoval. Aj som trochu krvacala,ale bolo to skôr ako špinenie . Pred týždňom a pol som mala taký belastý výtok a začalo ma pobolievat v podbrušku ako na mrchu a pobolieva ma doteraz. Mensku mam dostať až o týždeň. Mám už dve deti a na tretie sme ešte nepomýšlali, tak neviem či môžem byť tehotná. S týmto nemám skusenosti ked sa vynechá tabletka tak či som už tabletkou v tom čase chránená nebola a či sa to mohlo stať. Myslím to počatie ☹

kate1616
autor
24. nov 2014

Ďakujem vopred za odpovede.

safranca15
24. nov 2014

No mne sa tiez stalo tak ze som si ju dala neskor ako 12hod a nestalo sa nic neostala som tehu no pre dobry pocit by som si urobila test ale az vtedy ak by mi ms neprisla a meskala by aspon tyzden

hviezdicka111
24. nov 2014

@kate1616 ja som tiez parkrat zabudla na tabletku a nestalo sa nic..

kate1616
autor
24. nov 2014

@safranca15
@hviezdicka111 ďakujem za upokojujúce odpovede🙂

hviezdicka111
24. nov 2014

@kate1616 nemas zac..testuj vazne len ak nepride ms 🙂

lucynda78
24. nov 2014

Neboj sa nemozes byt tehotna. Ja som ich uz tolko vynechala alebo som zobrala neskoro a nikdy sa nic nestalo a nebola to len jedna tabletka. Ked vynechas jednu tak si stale chranena, jedine co sa moze stat je ze ti len hormony kus budu blaznit.

sulejmanka
20. dec 2014

a ja som raz vynechala bolo z toho bejby 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli