Výsledok testu

4. máj 2021

Maminky, pozriete mi prosím vás tu na tento Mamatest? Co myslite, bude to stále Ovitrelle? Pichala som 11 dní dozadu. Ovulácia podľa hlienu a pocitov bola 10dni dozadu. Na 10ty deň od Ovitrelle som spravila test drmax, len aby som sa pozrela, či už hcg z Ovitrelle vyprchalo. Bol na ňom jemnucky dúšik, viditeľný, nemusela som ho loviť, ale jemnucky, po zaschnutí zmizol. Kúpila som Mamatest a dnes ráno z druhého cikania som spravila a vyšiel takto. Je to len tým, že ma veľa farbiva a ukazuje silnejšie? Ze drmax by bol možno dnes už snehobiely keď ma farbivá menej? Ak ste testovali mama testom, na kolky deň od pichnutia bol biely? Z CAR mi kázal test na 14ty deň po pichnúť.

nafka0483
4. máj 2021

@azurova99 No to je teda zvlastny pristup...

autor
5. máj 2021

Ahojte, tak robila som dnes ráno a síce ešte nie je zaschnuty, už teraz je jasné, že zbledol. Takže je to ovitrelle, sľubujem, že budúci cyklus neurobím ani jeden jediný test pred 14tym dnom 😕

autor
5. máj 2021

A teda zbledol aj včerajší, napravo. Dnešný naľavo.

azurova99
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
azurova99
5. máj 2021

Môžem sa spýtať, ovuláciu ste cítili, alebo ste nevedeli že aj prebehla?

autor
5. máj 2021

@azurova99 ak je to otázka pre mňa, áno, ako som vám písala vyssie 🤗

autor
5. máj 2021

Tak po zaschnutí sú rovnaké, ale to asi nič neznamená 🤔
Naozaj potrebujem ten Casostroj 😅❤️

aknamorka22
5. máj 2021

Ahoj, ja som mala takéto mama testy. Z hora je to 10, 11, 12 dpo. Potom na 14 dpo už bol oveľa výraznejšii. Testy sú fotene po zaschnutí 🙂

aknamorka22
5. máj 2021

Zle mi otočilo fotku. Z prava je 10,11,12 dpo 🙂

autor
5. máj 2021

@aknamorka22 ďakujem krásne, tiež si mala ovitrelle, alebo bez?

aknamorka22
5. máj 2021

Ja som bola bez. Ja som ti len chcela ukázať, že tie testy na začiatku sú skoro rovnako slabé, takže ešte nič nie je stratené 🙂 za dva dni by už mal byť o poznanie tmavší 🙂 držím palce 🙂

autor
5. máj 2021

@aknamorka22 ďakujem, si zlata 🤗 pri prvom, ktoré nedopadlo dobre, som tiež na 10ty deň mala už slabucku, ale viditeľnou čiarku. Keby som bez ovitrelle, som spokojná. Ale takto neviem z čoho ta čiarka je a to ma hnevá 😉 ale ano, mate všetky pravdu, že som testovala zbytočne, keby spravím test až 14ty deň, bolo by to (snáď) už vtedy jasne. Ešte zopakujem o 2, 3 dní

aknamorka22
5. máj 2021

Je chápem aké je to ťažké vydržať netestovat. Ja sama som sa zaprisahala, že nebuden testovať skorej ako na 14dpo ale samozrejme som nevydržala :D testovala som od 9dpo :D

autor
5. máj 2021
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nafka0483
6. máj 2021

No ak si uz 13 dni po, tak uz ti ovitrelle mohol vyprchat a toto je uz stupajuce hcg kvoli tehotenstvu ;) tazko povedat na isto, ak ti vyjde pozitivne aj zajtra aj pozajtra, tak to by mohlo znamenat, ze je to na dobrej ceste 🙂 na krv mas ist kedy?

autor
6. máj 2021

@nafka0483 ďakujem, že tu so mnou teoretizujete ❤️

Dnes mi vyšiel takto, je 13ty deň od ovitrelle, volať mam zajtra, termín na krv mi nedali, že podľa toho, čo im zavolám, sa dohodneme. Ten test neslabne, nesilnie, ja tomu ovitrellu krk odkrutim!

autor
6. máj 2021

Spodný je dnešný, vrchný je predvcerajsi

nafka0483
6. máj 2021

No lennech pekne tmavne 🙂 inak, ak si velmi nedockava, tak do sukromneho labaku mozes ist na krv a do par hodin mas vysledok. Ja som tak bola, ked som bola 11DPO a mala som mat na dalsi den magneticku rezonanciu a nebola som si ista. Zaplatila som par eur, doobedu vzali krv a poobede som uz mala vysledok.

ceklis
6. máj 2021

Je to na dobrej ceste, pockaj kým úplne uschne a uvidis rozdiel. Keby to nebolo babo, tak by bol už slabší 👍🏻 Ono ten ovitrelle bolo 5000iui hcg a predsa na 13ty deň po ovu keď sa uhniezďuje, môže mat od 50-2000 neviem koľko, čiže jasne že nemôže byt taký výrazný test ešte. Dobre to bude ✊🏻

pondelok01
6. máj 2021

Mne sa zda, ze to trosku silnie. Skoda, ze si netestovala od pichnutia, ked uz si chcela byt nedockava, tak poriadne haha.

autor
6. máj 2021

@pondelok01 ved toto som ja premeskala 🤣 ale ano, smejem sa sama na sebe. Uvidím ráno

autor
6. máj 2021

@ceklis ďakujem, tiež mi to tak vŕta v hlave, už 4 dni rovnaký test, že by snáď slabol viditeľne. Ale budem čakať. Ďakujem za podporu ❤️

autor
6. máj 2021

@nafka0483 ďakujem krásne, to som ani nevedela, že sa dá aj súkromne, našťastie sa mi dnes pracovne nedalo, aspoň si trénujem trpezlivosť 🤣

aduuuuskaa
7. máj 2021

Môžem byt tehotná ? Ráno som si robila ovulacny test lebo tehotenský som nemala. Mám príznaky ako pri menstruaci až na to že som omnoho viac unavenejsia a strašne má oblievať hlava dnes už má aj napína spred 3 dňami som začala užívať infolic tak tieto príznaky som prikladala tomu.. mešká mi menstruacia už 2 deň a urobila som si ten ovulacny čiarka silnejšia ako kontrolná a tehotenský mi dnes poobede vyšiel takto

pondelok01
7. máj 2021

@aduuuuskaa testovacia ciarka je slabsia, a pred ms je to bezne u niektorych zien, ze maju slabu ciarku na ovulacnom teste.

aduuuuskaa
7. máj 2021

@pondelok01 toto je tehotenský test robený asi pred hodinou ovulacny test čiarka silnejšia ako kontrolná robený ráno 🙂

aduuuuskaa
7. máj 2021

@aduuuuskaa ten som nefotila

pondelok01
7. máj 2021

@aduuuuskaa sorry, citam lepsie, na fotke mas tehotensky, nie ovulacny, tak co riesis? Je pozitivny.

nafka0483
7. máj 2021

@aduuuuskaa To sa vazne pytas? 🙂 ved tehotensky test mas jasne pozitivny, tak co ti nie je jasne? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre