Woman secret test

aduuuuskaa
28. feb 2024

Ahojte zaujimalo by ma ci je woman secret test spolahlivy v posledbej dobe. Dr. Max som si robila v pondelok a utorok boli slabe ciarky viditelne len na svetle v urcitom uhle. Poobede mi to nedalo som urobila woman secret bola tam ruzova ciarka po zaschbuti slabsia a dnes rano ciarka do limitu slaba a po zaschnuti ruzovy duch. MS mam mat az v nedelu. Mam na to dovod preco tak skoro testujem, clearblue ultra vcasny mam objednany od piatku ale este mi neprisiel. Dakujem

dadka1997
28. feb 2024

@aduuuuskaa no je tam krasna ciarka podla mňa .. mozem tiško gratulovať

anjelicek26
28. feb 2024

Do nedele daleko, zazrak, ze ti uz reaguju testy

aduuuuskaa
autor
28. feb 2024

@anjelicek26 ano ved prave, preto aj ta otazka k tymto testom

malarybka3
28. feb 2024

@aduuuuskaa ja som 10 DPO. Menštruácia má prísť tiež v nedeľu. Držme si palce ✊️✊️✊️

aduuuuskaa
autor
28. feb 2024

@malarybka3 aspon uvidime ci su todobre testy 🙂 drzim palce

00momo
28. feb 2024

Ja som tiež tak mala dačo mi hovorilo nech si spravím. A tá druhá čiarka má 2,5r

banderaska29
28. feb 2024

Ahoj Autorka., mne Woman secret nikdy neduchoval falošne. takže to vyzerá nádejne 🙂 gratulujem pomalicky 🙂

aduuuuskaa
autor
28. feb 2024

@banderaska29 dakujem za odpoved to som rada aj dr max ukazal ale to bolo skor take ja ani neviem kanalik alebo slabulilinky duch.. Ale ja by som ani tak skoro netestovala keby to nebolo potrebne 🙂 a objednala som si ten clear blue ultra vcasny lebo u nas ho nikde nemaju ale este mi neprisiel stale tak som skusila tento 🙂

lalia33
28. feb 2024

@aduuuuskaa ja síce nemám skúsenosť s týmto testom ale s iným. Tiež čakám MS v nedeľu. A môj dnešný test je asi o dosť slabší ako tvoj. Uvidíme ďalšie dni😀🥰 ja mam doma aj ultra včasný ale nechcela som ešte robiť ten .

lalia33
28. feb 2024

@malarybka3 aj mne ma prísť MS v nedeľu. Vieš prosím ťa na ktorý deň ti vychádzala ovulka?

aduuuuskaa
autor
28. feb 2024

@lalia33 mne uz ukazal aj 25 tkovy dokonca eychlejsie ako 10tkovy intime som urobila kym cakam na clear blue a poradili mi aj ovulacny ale ten neni pozitivny to ze je na sikmo si nevsimajte spadol sa mi a cely sa rozletel

lalia33
28. feb 2024

@aduuuuskaa za mňa sú toto úplne krásne čiarky,pekne je vidieť ružové čiarky nie kanáliky. Držím palce nech sa to vyvíja k spokojnosti. Ja si spravím zajtra test a uvidím co bude ďalej. Keď tak môžem aj zajtra sem pridať foto testu

no_co_uz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduuuuskaa
autor
28. feb 2024

@no_co_uz ano je to tam aj napisane ze mi poradili ovulacny tak som akusila aj ten a pisme ze neni ani pozitivny

aduuuuskaa
autor
28. feb 2024

@lalia33 jasne mozme si pisat 🙂

aduuuuskaa
autor
28. feb 2024

@lalia33 viesvo neviem to s istotou nesledovala som to nejako ale podla vytoku predpokladam okolo 16teho

lalia33
28. feb 2024

@aduuuuskaa budem rada ,aspoň niekto vie o tom😀 a nemusím to hneď manželovi povedať takto snáď vydržím ak sa teda podarí do 7.3. Kedy bude mať meniny 😀

lalia33
28. feb 2024

@aduuuuskaa ja som asi podľa kalendára mala tiež tak 17.2. A ak sa podarí tak to bude taky malo zázrak keďže sme sa snažili len 16. A 17. 😀 a vlastne aj prvý krát...
Nech to upresním ja už jedno dieťa mam ma 2 roky a 2 mesiace čoskoro a to sme sa snažili asi 8-9 mesiacov. Takže teraz by to bolo veeelmi zaujímavé keby sa podarilo na 1 krat

aduuuuskaa
autor
28. feb 2024

@lalia33 ano aj ja budem rada to by bol pekny darcek ') ja som to tiez nikomu nepovesala este 🙂

lalia33
28. feb 2024

@aduuuuskaa veru tak. 🥰

aduuuuskaa
autor
28. feb 2024

@lalia33 ano aj ja len podla kalendara a my sme sa prave cez ovulku asi nie 15 a potom az 18,, tak uvidime.. Aj my mame uz jedno presne 2 rocne a to bolo uplne ze na supu raz a bolo a teraz sme tiez len tento mesiac tak uvidime co bude tak si drzme palce teda som zvedvaa 🙂 😊

lalia33
28. feb 2024

@aduuuuskaa 😊 snáď sa zadarmo veru. Nám to prvé teda dlhšie trvalo tak sama som zvedavá ako to bude pokračovať..

lalia33
29. feb 2024

@aduuuuskaa ahoj,dnes som si urobila nový test a ten už snáď nemusím považovať za ducha 😊😃

aduuuuskaa
autor
29. feb 2024

@lalia33 jeeee a toto je ktorý ten test ten klasicky alebo ultra včasny ? ( videla som že naniektorých ma byť to plusko ale ja som ešte taky nemala ) aby som vedela 🙂 🙂 myslim že určite nie 🙂 a gratuluuuujem 🙂 ja idem za chvilu do lekarne po clear blue tiež tak som zvedava už konečne prišiel ale z benu digitalny z dr. max objednany ten ultra včasny :D ešte stale nedorazil a to ho mam objednany od minuleho piatku :D takže ak by ste si nahodou niečo objednavali z lekarne tak Benu ma rychlejšie doručenie 🙂

lalia33
29. feb 2024

@aduuuuskaa hej toto je ultra včasný ,ten čo má plusko tak ten má v názve ze rýchla detekcia.😃 ale mne viac paci tento😃 ja som objednávala tusim z pilulky a tiež rýchlo prišiel balík.

aduuuuskaa
autor
29. feb 2024

@lalia33 tak ja som uz bola v tej benu lebo dr. Max stale nic a tam mi prisiel aj digitalny aj ultra vcasny a vyzera to takto.. Takze woman secret, intime a dr. Max testy ukazovali spravne dokonca tyzden pred ms 🙂
🙂

lalia33
29. feb 2024

@aduuuuskaa jeeej ❤️ gratulujem 😊 som rada ze nám to takto pekne vyšlo. Uz len to dobojovat do konca.

lalia33
29. feb 2024

@aduuuuskaa myslím ze super🥰 kedy si mala začiatok poslednej MS?

aduuuuskaa
autor
29. feb 2024

@lalia33 ano presne tak
♥ MS my začala 3.2 🙂 a tebe

lalia33
29. feb 2024

@aduuuuskaa mne 5.2. Čiže ak to všetko dobre dopadne tak v novembri nás bude viac 😊ja teraz neviem kedy mam volať na endokrinológiu lebo mi povedala ze ak otehotnieť mam prísť na krv .len si nepamätám ci hneď alebo až keď budem mať potvrdene gynekogom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre