Woman secret test

aduuuuskaa
28. feb 2024

Ahojte zaujimalo by ma ci je woman secret test spolahlivy v posledbej dobe. Dr. Max som si robila v pondelok a utorok boli slabe ciarky viditelne len na svetle v urcitom uhle. Poobede mi to nedalo som urobila woman secret bola tam ruzova ciarka po zaschbuti slabsia a dnes rano ciarka do limitu slaba a po zaschnuti ruzovy duch. MS mam mat az v nedelu. Mam na to dovod preco tak skoro testujem, clearblue ultra vcasny mam objednany od piatku ale este mi neprisiel. Dakujem

aduuuuskaa
autor
29. feb 2024

@lalia33 ja by som tma zavolala kludne aj hned a budeš vedieť 🙂

lalia33
29. feb 2024

@aduuuuskaa myslím ze ešte počkám aspoň do budúceho týždňa, nech už teda budem vedieť isto ze ms sa nedostavi keďže ešte stále sa môže čokoľvek stat

aduuuuskaa
autor
29. feb 2024

@lalia33 to je pravda :(

lalia33
29. feb 2024

@aduuuuskaa ale myslíme pozitivne🥰 berieš nejaké vitamíny?

malarybka3
29. feb 2024

@lalia33 @aduuuska gratulujem 😉 ja testujem zajtra. Potom dám vedieť. A akurát som prišla z endokrinologie keďže toto by bolo moje 4 tehotenstvo a doma mám len jedného synčeka. Takže držím vám aj mne palce dievčatá 😉.

lalia33
29. feb 2024

@malarybka3 určite daj vedieť 😊 ja asi endokrinológiu budem riešiť budúci týždeň. Resp.tam zavolám ze co a ako. Keďže tieto problémy mi začali v prvom tehotenstve tak to určite nechcem zanedbat

aduuuuskaa
autor
29. feb 2024

@lalia33 zazial nie ale asi ai ppjdem cosi kupit a ty

aduuuuskaa
autor
29. feb 2024

@malarybka3 joj aj ja tebe dr] im palceky a to mi je strasne luto daj nam potom vediet ♥

lalia33
29. feb 2024

@aduuuuskaa zatiaľ ešte nie ale mam doma femibion 1. Tak asi začnem ten užívať. Ten som si dávala aj pri prvom tehotenstve aj keď skôr ešte pred otehotnenim. No teraz sa zadarilo na prvy krát tak som ešte ani nestihla riešiť vitamíny 😊

aduuuuskaa
autor
29. feb 2024

@lalia33 ani ja veru a tie co som mala tak ja som vsetko vyhodila lebo to uz bolo po zaruke tak asi zbehnem do lekarne teda cosi kuknut 🙂

lalia33
29. feb 2024

@aduuuuskaa
@aduuuuskaa ja som si ho kúpila asi pred 3 mesiacmi ze začnem užívať predtým ako sa začneme snažiť 🤣 lenže som si dala asi tak 5x a išiel do zabudnutia 🤣

aduuuuskaa
autor
29. feb 2024

@lalia33 no u nas nemaju femibion opat v ziadnej lekarni ale tu nahradu z dr. max tak som kupila aj to.. len mam iny problem noesenie 2 rocnej na rukach niekedy to proste nejde je v obdobi ked sa mi hadze na zem alebo neche ist do kocika aja citim tlak v celom podbrusku teraz..neviem absolutne ako toto budem riešiť

lalia33
29. feb 2024

@aduuuuskaa no tak tento problém mám aj ja🙈 dokonca ju aj uspavam na rukach🙈 takže tiež žiadna sláva. Bolest mam aj ja ale takú ako by mala prísť ms len ja som mavala len tak 1 deň predom teraz už 3 dní také. Moja sa aj hodí o zem ale len tak elegantne si sadne 🤣 trochu sa pojeduhe a ideme ďalej. To skôr môj muž ju vždy odnesie alebo zoberie aj na ulici na ruky ,so mnou musí chodiť dáma a tak sa jeduje.

aduuuuskaa
autor
29. feb 2024

@lalia33 no moja vobec ani nejde ma taha za nohu a reve na celu ulicu a nemozem sa ani pohnut a to je to ze mi mame vela ciest okoloa bojim sa aby mi nevybehla aj pod auto na chodniku ju neham aj vyrevat :P ale je to teraz ozaj boj veru ...

lalia33
29. feb 2024

@aduuuuskaa my sme mali aj obdobie kedy vôbec nechcela byť ani v kočíku 🙈 ale to už prešlo. Teraz sa jej zasa nechce veľmi chodiť. A keď sa začne jedovat a nechce ísť za ruku tak ju musím držať aspoň za kapucu na bunde. Ale vtedy ide zasa kam ona chce. Bývame na dedine ale ciest je tu tiež dosť. A na dvore by zasa bola len na hupacke a to sa zasa ani neunavi. A teraz jej nočný spanok je zasa katastrofa takže každú chvíľu je hore a ani obecný spanok moc nejde ale to mi cez deň spavala len pol hodinky 2x teraz 1x cca hodinku ale aj to sa niekedy budí každých 20 minut🙈 takže si neodpocineme snj tak ani tak🙈

malarybka3
1. mar 2024

Tak dnes 12DPO. Čakala som krajšie čiarky, ale no uvidíme či z toho niečo bude.

aduuuuskaa
autor
1. mar 2024

@lalia33 ano ani nasa presne mala iste obdobie kedy do vobec kocik ale nastastie uz opat ale iba ked ona chce ..a stym spankom no nam spava pekne v noci teda ako kedy len chodi neskoro spat niekedy az o 22 a poobedne spanky ma take ze kedy ona chce neda sa mi to presne na hodinu a v noci kedy sa zobudi okolo 1 az 3 tak pride z izby k nam do postele a spi s nami.. joj prajem ti viac spanku aby si si mohla viac oddychnuť ja som tento tyžden taka otapena a unavena ze by som len lezala veru

aduuuuskaa
autor
1. mar 2024

@malarybka3 a tak každa sme ina 🙂 mohla byť neskôr ovulácia 🙂 držim palčeky ❤

lalia33
1. mar 2024

@malarybka3 podľa mňa je to dobre ,odfotim ti moje tieto obyčajne prúžkové testy. Takže myslím ze je to fajn ešte stále máme 2 dní do ms takže ja si myslím ze čiarky sú ôk 😊 ty už máš dieťa ci ?

lalia33
1. mar 2024

@aduuuuskaa no moja malá spavala tiež pekne v noci ale akosi sa jej to pokazilo. Ďakujem ti😊 ona ešte spi s nami v izbe v postieľke ale už sme jej zariadili izbu ,len na posteli jej chyba zabrana tak ešte čakám na to. A pôjde tiež tam ,len sa budem obávať ze keď sa zobudí nebudem ju pocut🤣lebo ja mam spanok ako drevo.🤣 a tiež mi chodí spávať okolo 21:30 takže to mame podobné.

malarybka3
1. mar 2024

@lalia33 ahoj áno mám synčeka, síce ma len 15 mesiacov 😀.

lalia33
1. mar 2024

@malarybka3 tak to sme všetky celkom podobne na tom 😃 pozri na tieto moje obyčajne testy za posledné 4 dní na fotke to nieje ani poriadne vidieť. Spodny je dnešný, Ani poriadne odfotit mi to nejde😃To sú nejaké lacne testy. Takže na tvojich je to pevnejšie vidieť.

aduuuuskaa
autor
1. mar 2024

@lalia33 ja som si tiez myslela ze ju nebudem pocuť alebo že bude chodiť po byte a ze sa jej niečo moze stat kym ja budem spať a zobudim sa na každy jej krok ked sa zobudi a ide si lahnut k nam. ono to je asi tou prirodou tak zariadene :D ja som sa toho obaval hrozne ked som bola tehotna ze ci sa zobudim k nej ci ju budem pocut vediet co chce a podobne a ono to islo samo :D nasa spi sama v izbicke uz rok a vo velkej posteli asi pol roka priblizne 🙂

aduuuuskaa
autor
1. mar 2024

@lalia33 fiha aka to je značka ? ja som mala teraz len tie clear blue doma mi prisli dva tie ultravcasne :D a mam este jeden clearblue normalny a neviem potom asi kupim dr. max alebo neviem nejake testy ktorymi budem kontrolovat :P

lalia33
2. mar 2024

@aduuuuskaa ahoj to sú testy graviclean, dočítala som sa ze niesu moc spoľahlivé 🙈 ale zasa mala som pozitívny aj ten clearblue, tak teraz neviem . Uvidíme co prinesie zajtrajšok. Musím ísť kúpiť iné testy.

lalia33
2. mar 2024

@aduuuuskaa tak s tým budenim tiež som zvedavá sko to bude, určite si dám do spálne aj kameru nech ju môžem vidieť co aj robí v detskej😀

aduuuuskaa
autor
2. mar 2024

@lalia33 no ja som mala v pondelok tie dr. max tam uplne slabulilinke nieco, potom v utorok vecer a stredu rano ten woman secret ten rano ukazal pekne , dokonca aj intime som mala test a to ten 25 tkovy ten ukazal teda riadnu ciaru viditelnu a 4 testy clear blue dnes posledny čo som mala a to ten s tym pluskom tak pekne ukazalo plus :D :D ide mi ale tak testovala som, lebo fakt na tie testy su kadejake recenzie no a kym mi prisiel ten clear blue mi to nedalo.. ale tak neviem mozno asi skusim ten dr. max testovat kym nepojdem ku gynekologicke 🙂 ked to az v 8 tt, jasne treba ja som vyuzila kameru pri malej asi 2 krat iba :D

lalia33
2. mar 2024

@aduuuuskaa no ja pôjdem tiež kúpiť ešte nejaký test asi😀

lalia33
2. mar 2024

@aduuuuskaa ahoj, teraz vecer som si urobila mama test ,kedze som nemohla vydrzat do rana🤣a ešte mam kúpený aj ten digitálny clearblue tak ten skúsim zajtra alebo pozajtra. Ale myslím ze uz je to jasné 🥰

aduuuuskaa
autor
3. mar 2024

@lalia33 ano je to jasne 🙂 urctite 🙂 ja po tom digitalnom a všetkych testoch co somvyskusala budem uz asi len niekedy v priebehu tyzdnov skusat len kym nepojdem ku gynekologicke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre