Z akého moču robiť test?

9. aug 2022

Ahojte, pri meškani 2-3dni treba robiť test z ranneho moču? Alebo ukáže aj z poobedneho? Alebo môže ešte neukazat?

a_alexandra_a
9. aug 2022

Ak už ti mešká, tak ukáže z hocijakého

miskamicha
9. aug 2022

Hlavne zo svojho🤣 ale nie srandujem... taky cas ak mas viac ako 10 dpo ukaze kedykolvek. Drzim palce🥰

autor
9. aug 2022

@miskamicha neviem koľko som DPO, tipujem že dnes by mohol byť 10 DPO :D

sense
9. aug 2022

Ak si 10dpo tak to máš ešte 4dni do MS, tak ak nevdrzis tie 4 dní tak najlepšie z ranného, ale ak ti 2-3dni mešká tak nemôžeš byť 10dpo. Vieš kedy bola ovulácia?

miskamicha
9. aug 2022

Ak si 10 dni... tak rob radsej z ranneho zajtra. Krajsie ukaze 😊

bejka90
9. aug 2022

Mne na 10 dpo neukazal test nic uz som si myslela ze noc...az na 13 dpo mi ukazal takze ja by som pockala este 1-2 dni urcite pre istotu

zuzsat
9. aug 2022

Mne na 10dpo z ranneho nic...nikdy.... Vzdy len z mocu okolo 9-10 alebo 19-20. A co som aj tu citala malo ktorej ukazal z ranneho mocu pred ms. Vzdy z neskorsieho.

bejka90
9. aug 2022

@zuzsat a to je ako mozneee??? Ty kokos tak ja som tak vedela ze z ranneho najlepsie ja inak som ani nikdy netestovala :D

any_soj
9. aug 2022

Ak si 10dpo tak ti ešte ms nemeska. Lutealna fáza musí byť minimálne 12 dní, inak embryo nemá šancu uhniezdit sa.

zuzsat
9. aug 2022

@bejka90 vsade to tak propaguju a kazda sa tym riadi no 90% zien ktore sa testuju este pred ms priznava ze ciarka resp duch bol silnejsi pre obedom alebo vecer.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre