Žiadne nevoľnosti pri druhom tehotenstve

27. júl 2022

Ahojte mamičky.
Mešká mi ms a test pozitívny, z prvého tehotenstva viem, že sa ku gynekologické nemusím ponáhľať, mala by som byt 6-7 týždeň a navyše má dovolenku 2 týždne a ošetria len urgen….ale čo má prekvapuje sú moje pocity. Vôbec si neuvedomujem tehotenstvo. Nemám ani nijaké nevoľnosti, ani sa nič nemení tusim pri prvom som už dávno mala rôzne zmeny. Mali ste to aj vy tak? Normálne mám strach,
Či je všetko ok

jjanulienka
27. júl 2022

Áno ani mne nič nebolo absolútne pri druhom tehotenstve. Uvedomovala som si to až neskôr tým, že som mala obrovské brucho a mala mi vytláčala rebrá von z tela 😅
Neboj všetko bude v poriadku☘️

viestta
27. júl 2022

Tehotenské príznaky ani nevoľnosti nie sú nutna súčasť tehotenstva. A ešte môžu prísť.

dada0902
27. júl 2022

Pri prvom som ani nevedela ze som tehu ani žiadne príznaky nič čakala som chlapca druhé tehu ma zo začiatku zo všetkého natahovalo a čakali sme dievčatko možno to bude chlapec

dankabetka
27. júl 2022

Ahoj, ja som ani pri jednom tehu nemala nic, ani chute , ani nevolnosti, dokonca ma nic nebolelo, keby nemam brusko pred sebou ani neviem 😀 ale pribrala som len 6,5 a 4,5 kg...mozno to bolo aj tym.

7lenka11
27. júl 2022

ja som prvýkrát tehotná a okrem občasnej únavy a občasného žalúdku "na vode", necítim nič.. dokonca každé ráno sa budím ako znovuzrodená, ani raz som nemala nevoľnosť 🙂

lucia7933
27. júl 2022

@7lenka11 a ktory tt uz si? tak to je super, ze ziadne niesu

7lenka11
27. júl 2022

@lucia7933 aktuálne 15tt, no popravde celý prvý trimester som mala stres, či je všetko okej, keďže som na sebe nič necítila.. lebo od kamošiek a kolegýň som počúvala, ako bolo každej zle, aké mali nevoľnosti atď...

lucia7933
27. júl 2022

@7lenka11 chápem ťa, ale nie kazdy to tak má, kazde telo je iné...niekto ma proste stastie ze ziadne nepridu. Uzivaj si to ;)

lucia7933
27. júl 2022

@7lenka11 a ide o prve tehotenstvo?

sara07
27. júl 2022

mne nebolo ani pri jednom nič , žiadne nevolnosti, odpadnutie, atd..

autor
27. júl 2022

Dievcata v podstate ani mne nebolo pri prvom nič, ale od meškania ms som mal citlivé prsia, dokonca bradavky rychlo stmavli, mala som pár krat taký zvlasny pocit akokeby po opici, nezvracala som ani raz, ale nonstop má vedelo hocico rozplakať. Vlastne aj tak som nato prišla že som tehu 😁 rozplakala má reklama na jeden seriál a mala som aj taký vnútorný pocit, že sa mením od začiatku. Mám synceka a teraz ale že už vôbec nič 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre