Zväčšené podbruško a zápal močových ciest

majka21rk
29. mar 2013

uz druhy den si vsimam zvacsene podbrusko ,vcera mi bolo zle znicoho nic a potom to zase preslo,,,, a dnes som sa zobudila ze mam caste nutkanie na mocenie.Mam zvysenu teplotu uz par dni a posledny tyzden stale spim.... co si o tom myslite? som snazilka snazime sa uz rok a pol momentalne cakam na vysetrenie a partner na spermiogram takze neviem co si mysliet. dakujem za rady

kessica
29. mar 2013

@majka21rk neskusis tehotensky test ? 🙂

sedmokravka
29. mar 2013

@majka21rk ze gratulujem. Ten spanok poznam 🙂

majka21rk
autor
29. mar 2013

myslite si ze su to priznaky tehu? nechcem si to nahovarat ...... preto som to sem napisala aby som dostala nejake nazory 🙂

ivec16
29. mar 2013

Mna svrbi prave chodidlo, mohla by som byt uz konecne tehu? 🙂 nerobim si tu z toho srandu, ale uz vidim priznaky vo vsetkom, no viem ze musim jedine pockat na mrchu a ked sa nedostavi spravit test.
@majka21rk ano mozu to byt tehotenske priznaky ale musis pockat do ms a potom spravit test

majka21rk
autor
29. mar 2013

@sedmokravka najradsej by som nasla nejaku zenu ktora mala prresne take priznaky ako j aj stym mocovym mechurom ako neboli ma brucho len mam nutkanie na mocenie z nicoho nic a vsíimla som si jedine to spanie niektory den som sa rano zobudila najedla sa a zase cele pobedie spala az do vecera :D

majka21rk
autor
29. mar 2013

@ivec16 tak aj ja uz vidim vsetko vo vsetkom preto to sem pisem aby som si nic nenahovarala 🙂

zivika
29. mar 2013

@majka21rk nutkanie na mocenie je priznakom tehu, aj unava, aj zvysena teplota moze byt...ALE...taktiez to moze byt obycajna jerna unava spojena s nejakou virozou...naozaj ti neostava ine, len pockat a urobit test, lebo aj ked najdes x zien, ktore mohli mat rovnake priznaky ako ty, pre teba to moze znamenat len nadej...kedy sa ma dostavit mrcha? a ktory tt pocitas, ze by si mohla byt?

majka21rk
autor
29. mar 2013

este nejake rady???? 🙂 prosiim dakujem

majka21rk
autor
29. mar 2013

@zivika no mrchu cakam za tyzden tak som zvedava a mozem byt maximalne na zaciatku uplne...... neviem vobedz menstruac iu som mala naposledy ajked slabsiu a kratsiu aaale tak napriklad moja mama menstruaciu mala do piateho mesiaca takzee neviem .....

zivika
29. mar 2013

@majka21rk no, ak si 1tt, neviem, ci tam uz su taketo priznaky, ale mozno u citlivych zien ano 🙂 ja som mala take priznaky neskor...ale pokial si uz predoslu ms mala inu, mozno si fakt tehu, ale to ti ukaze jedine test 😉 ja by som necakala do ms, na to som prilis nedockava 😀

majka21rk
autor
29. mar 2013

tak prvy tyzden to asi nebude tipujem skor taky treti 🙂

liliputka88
29. mar 2013

ja mám podobný problém som vkuse unavená, včera som mala zvýšenú teplotu, ku tomu ma bolela hlava, MS mi mešká 3 deň, test som si urobila až 3x, len s tým, že jedna palička bola normálna druhá slaba zakaždým, nechcem si robiť nádeje, kedže partner mal zlý spermiogram...

zivika
29. mar 2013

@majka21rk myslela so 1. tyzden od oplodnenia 😉

zivika
29. mar 2013

@liliputka88 a skusila si rozne znacky testov? aj slaba druha ciarka znamena tehu, hlavne ked je na 3 testoch 😉

liliputka88
29. mar 2013

ano boli rôzne značky, tak neviem, čakáme 🙂

janesa1984
29. mar 2013

@majka21rk moje príznaky tehu boli, nafúknuté podbruško, citlivé prsia a časté cikanie 😉

amelie123
29. mar 2013

@majka21rk únava bola asi môj prvý príznak už od samého začiatku. tiež som mala pocit, že chodím častejšie na záchod, ale keďže sme bábo veľmi chceli, netušila som, či si to nenamýšľam. a to zväčšené bruško som mala tiež. už v decembri som mala taký čudný pocit, že sa niečo deje. bolo také nafúknuté. bolo to už po ms, takže som tak či tak čakala do ďalšej. a tá už v januári neprišla. tiež sme skúšali rok a v decembri som bola za svojou lekárkou a dohodli sme sa na termínoch vyšetrení. na to som ale musela dostať ďalšiu aby sme to stihli v ďalšom cykle. no nestihli sme🙂

awalancha3
29. mar 2013

@liliputka88 ..pozri si moj album s testovanim, aby si videla aka slabucka ciarka je na 10 den po ovulacii...

aredhel
29. mar 2013

@majka21rk ja som bola tiez velmi unavena ked som cakala malu a skoro stale som spala...taktiez som velmi casto chodila na malu...snad aj kazde dve hodky no a zle mi bolo väcsinou zrana a potom poobede to preslo...nezvracala som vobec...takze mozne to je zeby si mohla byt tehu 🙂

awalancha3
29. mar 2013

@majka21rk ....urcite si urob test- mamatest 10tku...a a ja ty sa mrkni do mojho albumu na testovanie....aby, ked najdes na teste slabulinku ciarku si sa nevystrasila... vsetko zalezi kedy bola ovulacia a ako sa ti produkuje hcg... a k tym tvojim priznakom.... ja som si merala BT a na 7 den po ovulacii a sucasne oplodnenia mi teplota vyskocila nezvyklo vysoko a v obchode sa mi zatocila hlava.... uz som tak akosi citila, ze sa nieco deje, potom na 9 ty den sa mi zatocila hlava ked som lezala u kozmeticky..... chcelo sa mi spat... na 10 DPO bol rano woman secret uplne biely, ale nedalo mi to a o 11.00 som si urobila výborny test zn gravitest a tam bol malický duch.... teraz je z neho dvojrocna sibalka...Testuj, testuj...pozri sa pravde do oci

liliputka88
29. mar 2013

awalancha3 ja som si fotila tiež ale len ten prvý, čo si myslíš?

amelie123
29. mar 2013

@liliputka88 určite si v tom🙂gratulujem🙂

majka21rk
autor
29. mar 2013

tak to ze sa mi toci hlava to som si vsimla tiez akle test si nechcem robit bojim sa ze to zariknem aa ze bude negativny po tolkych pokusoch :( bozeeeeeeeee

majka21rk
autor
29. mar 2013

uz druhy den mam zvysenu teplotu 37,3 nic ma neboli nemam nadchu nie som nachladena ,,, mam nutkanie na mocenie ako pri prechladnuti ale ani podbrusko ma neboliiiiiii.......... co myslite?

amelie123
29. mar 2013

@majka21rk a kedy máš dostať?

amelie123
29. mar 2013

@majka21rk ja som čakala, kým nemeškala päť dní. bolo to šialené čakanie s tými príznakmi, ale už toľko jednočiarkových testov som videla, že som mala strach. nechcela som vidieť ďalší. takže ten strach poznám dokonale. treba sa rozptýliť a snažiť sa myslieť na iné. a vydržať.

majka21rk
autor
29. mar 2013

@amelie123 mrchu mam dostat az buduci tyzden ale ja mam normalne telesmu teplotu zvysenu a pritom mi nic nie je okrem toho nutkania na mocenia ze vela spim a tak inak nic...... neviem mam zvacsene podbrusko a bojim sa mat aj nadeje :/

bona12
29. mar 2013

Caute baby...ako tak citam vase postrehy,skusenosti,tak zacinam byt zmatena. Tiez planujem mat dietatko,ale uz to parkrat nevyslo,tak som prestala tento mesiac na to mysliet.Ale nedalo mi to,ked ma pred 2,ci 3 dnami velmi bileli krize,potom uz len menej + mierne bolesti v okoli vajecnikov. Cyklus mavam 30-31 dnovy,cize menzes by som mala dostat v pondelok,ci utorok. Taktiez som bola dost unavena este min.tyzden ale napr. dnes nepocitujem nejake priznaky...jem stale rovnako,prsia ma zatial nebolia...len mam taky zvlastny pocit,co myslite? Je to hrozne,ked clovek nechce na to mysliet,ale akosi to nie je take lahke...

majka21rk
autor
29. mar 2013

tak ja neviem ja tiez neviem co si uz mam mysliet ... treba len dufat ze to bude ono 🙂 a ked nie tak a tgo podari na buduce 🙂 treba mysliet pozitivne...... ja si nechcem nic nahovarat alebo namyslat.....rovnako ako aj inokedy mozem mat tieto priznaky aj z inych veci nez to po com tuzim..... tak budeme cakat na mrchu a ked priznaky neustanu budem vediet co to je 🙂

amelie123
29. mar 2013

@majka21rk tomu úplne rozumiem. neostáva iné len čakať. testovať je podľa mňa skoro. držím strašne silno palce, pretože ten pocit poznám. je to šialená bezmocnosť. treba len vydržať. skús sa niečím zabaviť, nech ten týždeň rýchlo zbehne. verím, že vydržíš a bude meškať a že nájdeš tie krásne dve čiarky🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre