Zvracanie deň pred meškaním menzesu

miskamia1
27. dec 2020

Ahojte mamičky.
Mám doma skoro 15 mesačnú dcérku, ktorá vyšla na 1x.
Snažíme sa druhý mesiac o bábätko.
MS mám dostať zajtra. (Zatiaľ žiadne príznaky našťastie)
Dnes ráno som si dala ovocný čaj a následne potom mi prišlo zle od žalúdka a zvracala som.

Moja otázka, nakoľko pri dcérke sa mi to nikdy nestalo, je možnosť, že žena zvracia z toho, žeby to mohlo ozaj vyjsť, ale ešte mi ani nemeskaju...
je tu niekto, kto začal zvracať takto skoro? Ja som pri malej nezvracala nikdy 😀 nechcem si skôr robiť testy, aby to nebolo zbytočne, pri malej som si test urobila, keď meškali 3 dni a bol pozitívny. Celkom som v rozpakoch 😀 a nechcem sa dopredu tešiť.
Za každú radu moc ďakujem, a prepacte (nieje to najprijemnejsi príspevok)

petamich
27. dec 2020

@miskamia1 no vacsina zien ti asi povie, ze to je skoro 🙂 ja som teraz 12tt a zle mi zacalo byt asi v 6-7 ale zvracala som prvykrat asi az 8-9, kazdopadne mam to presne takto, ze rano po caji/dzuse atd. vacsinou akoby mi to nespravilo dobre na zaludok (zle mi je ceeeely den ale zvraciam vacsinou len takto rano), cize ktovie :D moze nemusi, kazda sme ina a mame priznaky rozne, drzim paste!

miskamia1
autor
27. dec 2020

@petamich ďakujem 🙂 aj som si myslela že to je skoro,len ako hovorim, nikdy nevraciam len tak 🙂 tak preto sa pýtam. Ďakujem.

hennyinnsbruck
27. dec 2020

Sprav test a uvidíš.

tncka
27. dec 2020

@miskamia1 ja zvraciam vzdy pred a cez ms,hroznu migrenu mam.a urcite nie som tehu

sense
27. dec 2020

Mne meskala den keď mi ostalo zle z kávy a test to potvrdil... A teda nezvracala som ani pri jednom tehu len mi bolo zle...
Sdprav ddi test a uvidíš... Jeden deň do MS je iné, akoked niektoré píšu ze ci môžu mať tehu príznaky dva dni po sexe...

jaskolka
27. dec 2020

Môže to byť príznak tehotenstva aj prichodu menštruácie. To sa veľmi podobá, takže s určitosťou len test ti odpovie. Mne deň pred menzesom prišlo zle z kávy, čo nikdy predtým nebolo,tak som už tušila dačo. A áno, menzes už neprišiel, na teste //🙂

evka_3
27. dec 2020

Môže to byť kľudne príznak tehu ja som to tak mala, vracala som už pár dní pred vynechanim menzesu z čohokoľvek úplne o pár dní neskôr som mala pozit. test

miskamia1
autor
27. dec 2020

Doma mám len jeden test dievky, tak neviem či mám robiť dnes, alebo až zajtra.... alebo počkať. Pri dcérke som si robila test, keď mi meškali 2 dni, a už boli //... nechcem nič uponáhľať ale nemám vôbec pocit žeby mali prísť ;P juj, dúfam strašne moc dúfam, že to vyjde 🥰🥰🥰

miskamia1
autor
27. dec 2020

A ďakujem každej z vás 🙂

luciannka83
27. dec 2020

@miskamia1 kludne urob zajtra z ranneho mocu. Uz by mohlo byt cosi vidiet.

marianna_peskova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marianna_peskova
27. dec 2020

@miskamia1 Ja som v tehotenstve začala vracať dosť skoro, okolo deviateho až desiateho týždňa, do konca piateho mesiaca. Čakala som chlapca.
Keď si kúpiš Mamatest, ktorý je veľmi citlivý na HCG, výsledok by si mala vedieť už dnes.

miskamia1
autor
27. dec 2020

Mám doma len tento ☹️Môžem zajtra ísť kúpiť iný. Tento si odložím, keď budú meskat teda.

sonnenshein
27. dec 2020

@miskamia1 Ak mas dost hcg ze zvracias, mala by si mat dost aj na //. Kludne si ho sprav. Ja som pri tretej sice nezvracala, ale sialene ma boleli prsia, takze som spravila test 3 dni pred a boli tam.
Drzim palce!

miskamia1
autor
27. dec 2020

Dievčatá tak robila som test. Nejaký maličký dušik na teste predsa je. Bohužiaľ to rovnako silne čiarky niesu. Takže ešte počkám. Ja som dlhšie kojila malú, prednedávnom som len skončila, tak mám veeeemi poprehadzovany cyklus, raz mám 25. Dňovy cyklus, raz 30 dňovy cyklus, strieda sa to každý mesiac. Teraz mám 28. Dňovy, a menstruacia zatiaľ nikde. Ak nepríde ani zajtra, ani pozajtra, tak bude dobre. Dúfam, že ani nepríde. Prsia ma už tiež bolia. Príšerná chuť na sladké (ako pri malej) a na muža 😀😀😀😀 príšerná a nebezpečná kombinácia 😀

miskamia1
autor
27. dec 2020

Už nemám doma testy, tak zajtra skočím do lekárne a kúpim 3 testy. Urobím test 29.12, ak nepríde MS tak urobím aj 32.12 na Silvestra a to by už malo ukázať, a jeden do zálohy :D

marianna_peskova
28. dec 2020

@miskamia1 Sranda. Ja som pri čakaní syna mala veľkú chuť na slané veci. 😄

miskamia1
autor
28. dec 2020

@marianna_peskova ja pri dcére som jedla nutellu a palacinky skoro každý deň. Ja som nonstop vyhľadávala sladké. Na slané a kyslé som nemala chuť vôbec.
No uvidíme, či teraz niečo z toho bude. Strašný strach som dostala že dostanem MS. Uvidíme. Dnes je to 29 deň cyklu, tak by som nemusela.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre