Zvýšená bazálna teplota

elizeenka
5. feb 2014

Ahojte. Som 41dc,ovu bola (nebola) na 25dc stym ze rano o siedmej som mala poz.ovu test,viem ze sa to nema robit tak skoro rano,ale vtedy mi klesla BT na 36,5,tak sa drzala 2 dni,potom stupla na 36,6, dalsi den 36,7 potom zasa klesla na 36,6 a potom sa drzala asi 6dni na 37,7,predvxerom a vcera bola 36,8 a dnes 36,9. Aale tehu testy negativne,ak neratam tie skoro neviditelne dusiky,ale som uz 14-15dpo tak by tam uz mala byt jasna ciarka,nie? Tak neviem co robit. Mate skusenosti?

elizeenka
autor
5. feb 2014

36,7 sa drzala,nie 37,7🙂

babulinka29
5. feb 2014

@elizeenka ajojjj sme na tom podobne 🙂 ja som mala ovulku na 19 DC dnes som 13 DPO test robený na 10 DPO a negatávny i ked ja som tam toho dušíka videla ale iba voľným okom ......na fotke bol biely ako sneh už tretí deň bolenie v podbrušku v pondelok dosť včera a dnes už len trošku ale dnes začali kríže bolieť......teplota sa držala tak 36,9 potom klesla na 36,7 vystúpila na 36,8 držala sa tak dva dni a dnes ráno teplota 37.....ja sa už bojím aj testnúť mrcha podľa kalendára by mala dojsť zajtra ale u mňa je to tak že ja mám jeden mesiac na 30 Dc potom bola na 31 DC v decembri na 35 DC a v januári na 26 DC na nervy som z toho

elizeenka
autor
5. feb 2014

@babulinka29 jaj moja testuj🙂. Ja si mys,ze ti to vyslo. Ibaze ja uz ani neviem co a ako,testy biele,ach jaj,a este ma aj bradavky bolia,tak len asi cakat idem,ci sa dostavi ms,alebo sa ukazu palice dve🙂

babulinka29
5. feb 2014

@elizeenka ja neverím, že by som mohla byť tehu žiadne iné príznaky nemám proste prsia vôbec ma neboli ani bradavky nemám červné ako podaktoré píšu nič len to podbruško cítim tak zvláštne a dnes tie kríže úplne dolu ma to bolí nechápem ja to pripisujem tomu, že som musela niekde prechladnúť včera som si dala aj horúcu vaňu, že sa konečne do rána dovalí tá mrcha a n ič ešte aj tá bt ma totálne prekvapila s malou dušičkou som si merala že ako klesne a ona vystúpila ...keby ma neboleli tie kríže tak by som aj uverila ale neviem bojím sa asi ešte počkám......a test v nedeľu bol tiež biely ☹

elizeenka
autor
5. feb 2014

@babulinka29 no a? Vsak bolest krizov a podbruska je jednym z priznakov tehu. Mna ked seklo v krizoch,co ma boleli,tak prva otazka dr.bola,ci nahodou niesom tehotna. Neboj nic. Ja tiez rano sa mi ruky triasli,ked som merala a myslela som ze klesne,ale stupla. Aj ked radsej budem nech klesne a pride ms,ako toto,co mam z toho,ze stupla,ked test biely. Vidim to tak akurat na cystu.

babulinka29
5. feb 2014

@elizeenka ako vieš že to môže byť cysta? tak niektorým ukáže test neskôr možno ešte neni nič stratené....ja som mala cystu fúúú tuším rok do zadu a to mi meškali 10 dní a šla som k lekárovi ale ja žiadne bolesti nič a tiež mi povedal že cysta a nič mi nedal a na druhý deň som dostala MS a potom som išla k nemu o pár dní ešte keď som mala ms a povedal že praskla a odišla s mrchou a odvtedy nič naposledy som bola u neho v novembri a povedal mi že všetko je tak ako má byť všetko je čisté a mám prísť v apríli mám brať infolic a uvidíme potom no neviem ja mám taký strach si urobiť ten test ale chodím na záchod stále či som nedostala a nič ani výtok nič a pred ms mávam taký žltý výtok a teraz nič
neviem tie kríže ma dosť trápia že či to môže byť v tehu

elizeenka
autor
5. feb 2014

@babulinka29 to mavam aj ja pred ms taky zltkasty vytok,potom hnedy a pride mrcha. Tak neviem ci cysta,to iba dr.mi povie🙂,to je moje domyslanie. Joj prajem ti,aby si si nasla //. Ja byt na tvojom mieste,by som nevydrzala🙂 a testla. Pockaj do rana a testuj. Ja tiez v piatok vanu napustila,vina dala si,ze dojde a ona nikde. Pockam do buduceho tyzdna,ak nic tak smer gynda.

babulinka29
5. feb 2014

@elizeenka no ja včera vaňu horúcu pred včerom sex že sa spustia a nič len tie kríže ma tu trápia v práci ale bojím sa či to nemôže byť aj z prechladnutia sme boli na pohrebe a tam mi bola pred týždňom taká zima tak sa obávam či som neprechladla ....juj asi si pôjdem kúpiť a skúsim testnúť čo už bud mi ukáže alebo nie

elizeenka
autor
5. feb 2014

@babulinka29 daj vediet potom🙂.drzim palce

babulinka29
5. feb 2014

@elizeenka jasné dnes si urobím test s malou dušičkou ale prešli ma aj kríže len to podbruško je také divné neviem uvidíme ale mám strach že bude biely ked bol aj v nedeľu

elizeenka
autor
5. feb 2014

@babulinka29 aj keby bol biely aj tak nic nieje stratene🙂.som citala v diskusiach,ze niektore baby mali aj po dvojtyzdnovom meskani biele testy a potom az pozitivny

babulinka29
5. feb 2014

@elizeenka takže mamatest biely ani duch ☹ co uz čakám mrchu ale už ani pobolievanie podbruska nemám žiadny žltý výtok nič asi to bude to prechladnutie inak to nevidím som 13 dpo už by test mal ukazat

elizeenka
autor
5. feb 2014

@babulinka29 pokial nedojde mrcha nic neni stratene🙂. Treba len dufat,ked ti bt stupla

babulinka29
5. feb 2014

@elizeenka no uvidíme ešte mám jeden test doma ten si nechám na víkend ak nepríde mrcha a urobím ho z ranného moču po dvoch hodinách som kukla na ten test a mne sa tam niečo marí ako keby slabý tienik ale neviem uvidíme aká bude teplota zajtra ale už ani brucho ani kríže nebolia nič ako keby som ani nemala dostať tak sama som zvedavá 🙂

mirka135
5. feb 2014

Dievcence dnes ma strasne boli brucho prsia ako pred menzesom ale ten mam dostat 14 mavam pravidelny myslite ze mozem byt tehu ??? Na test je este skoro

babulinka29
6. feb 2014

@mirka135 no nebude to ovulka? si myslím, že to môže byť ovulácia nemeriaš si?

babulinka29
6. feb 2014

@elizeenka tak nič už netestujem teplota ráno klesla očakávam mrchu a už to veru aj cítim toto sú už bolesti na mrchu úplne bez nálady som moje telo ma zase nesklamalo takže nič ale už nesledujem končím už nevládzem každý mesiac to isté už to bude rok a stále nič

elizeenka
autor
6. feb 2014

@babulinka29 to mi je luto☹. Mne tiez klesla,ale som rada ak by som dostala ms,lavy vajecnik ma tak uzasne boli,aj pri chodzi,ze urcite to bude ta cysta a bola by som rada,keby s ms aj odisla,nechce sa mi ist na gyndu. Rano na teste duch,ktory zmizol po uschnuti,takze predpokladam,ze to z cysty mi duchovali testy☹

elizeenka
autor
6. feb 2014

@babulinka29 a aj viem z coho je ta cysta,z tych somariniek co jem a zo stresov,ved v zivote som taketo problemy nemala ani z fyzickej ani z psychickej stranky,aj ked sa mi pri prvom nedarilo ja som si z toho nic nerobila. Meskali mi,urobila test,bol negativny,ok dalsi som nerobila a s kludom cakala na ms. A uz vobec ma nenapadlo hladat duchov🙂,este pri druhom,ked som mala druhu slabu ciarku ale riadne viditelnu som myslela ze je to negativne. A uz vobec som necakala ze budem zazivat toto. Do tretieho som isla stym,ze ak sa podari fajn,ak nie tak mam dve zdrave deti a soitanim m stastna,dakto nema ani jedno. Ale citanim tych veci vsetkych tu som nadobudla potrebu jest vitaminy,robit ovu testy a 50tehu testov mesacne a nahovarat si diagnozy kadejake

babulinka29
6. feb 2014

@elizeenka presne ako vravíš je to tak niekedy sme nič neriešili proste sme išli do toho, že chcem dieťa podarilo sa pri druhom som si tiež povedala, že teraz chcem aj som hneď otehotnela a teraz sa len sledujem ovu testy robím meriam bt na nervy som kamoška mi hovorí, že nech prestanem s tým sledovaním, že mi prepne a dneska som úplne mimo v depkách lebo viem, že klesajúca teplota naznačuje že príde ms a ja už len čakám kedy sa spustí na nervy som z toho lebo som tak verila, že sa konečne zadarilo a nič ......cystu som aj ja mala ale nemala som pri nej žiadne bolesti ale teraz som si istá že mi meškajú aj zo stresov lebo sa tu stresujem, že či som či nie som ......do toho som určite prechladla preto ma tak tri dni boleli aj váječníky aj kríže lebo tá mrcha sa nedá spustiť

zuzicek88
6. feb 2014

Ahojte babulky,aj ja by som potrebovala poradit,zacala som si merat BZ viem,ze to treba viacej cyklov ,ale aj tak by som chcela vas nazor na moju teplotu odkedy si meriam 36,7 36,7 36,6 36,7 36,7 36,7 36,8 36,9 36,9 36,9 36,9 37 37,1 37 36,8 36,9 36,9
mozem byt tehu? ms mam dostat 13 teho,ale mavam tak 4-5 dni skor dakujem za odpoved

elizeenka
autor
6. feb 2014

@zuzicek88 vyzera to nadejne,ten pokles to mohlo byt uhniezdenie a teraz sa drzi teplota hore. Ja tiez prvy mesiac som merala. Uvidis ci aj v den ocakavanej ms budes mat taketo hodnoty,lebo teplota moze den,dva pred ms klesnut.

zuzicek88
6. feb 2014

@elizeenka dakujem ti za odpoved,si zlata a pekny den

kristinka28
6. feb 2014

@elizeenka ahoj vies ja si nemeriam teplotu,ale teraz som skusala a mam cely tyzden 37,9,potom,37,4stale sa pohybuje ,,test som si robyla a je negativny co to moze byt

elizeenka
autor
6. feb 2014

@kristinka28 musis merat rano po prebudeni kazdy den v tu istu dobu,aj ja ked si zmeriam cez den mam aj 37,5, ale rano 36,8. Takze vzdy rano a nevies ake mas hodnoty bt pred ovu? Podla toho. A ms mas kedy dostat? Mozno je este skoro na test,skus ked ti bude meskat,ale drzim palce,nech tam budu //🙂

kristinka28
6. feb 2014

ahoj dakujem ze si odpisala mam dostat 25 myslim,,dufam ze nepride ,,,vydela si moje foto viem ze sa slabo vidi

zuzicek88
7. feb 2014

@elizeenka ahoj no tak ja asi nie som tehu,lebo pred otehotneni asi nemoze klesnut teplota,ja som vcera este mala 36,9 a dnes rano uz iba 36,1 no tak asi nic s toho nebude

elizeenka
autor
7. feb 2014

@zuzicek88 tak to cakaj ms,ale az taky pokles? Ja sa drzim na 36,9,ale test biely☹

zuzicek88
7. feb 2014

@elizeenka ved to mi je divne,ze preco to tak skoro pokleslo,no meram si len prvy mesiac,aj to nie cely,no tak uvidime a tebe drzim palceky vsetky

elizeenka
autor
7. feb 2014

@zuzicek88 ja tiez prvy mesiac meriam a nie cely🙂.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre