Zvýšený ľudský choriový gonadotropín

zuzugal
12. mar 2014

Dievčence...tehuľky alebo aj nie 🙂 ....otázočka..
Navštívila som svoju gynekologičku z dôvodu, že som začala dosť silno špiniť približne v strede cyklu (mám nepravidelnú mrchu, tak to tažko zistiť), trvalo to dosť dlho ....Spravila mi sono, aj vnutorne aj vonkajšie ..a spomenula že mám sliznicu ako keby som uz mala dostať mršku ..Predpísala mi norethisteron na 10 dní...a vrala krv na HCG a tumorové markéry (to špinenie som mala asi posledné 3mesiace, ale z cytosteru a výterov všetko ok)....
Po 4 dňoch som si volala o výsledky..sestrička..že je všetko ok.
A včera...že im prišli kompletné výsledky (to som nepochopila..) a že mám prísť na odber opäť o 3 dni, lebo môžem byť tehotná
citujem" prídte, lebo aj ste aj nie ste tehotná" 😠 😠
Čo myslíte?? :( ...je to naozaj teraz nevhodný čas na bábo, a veeľmi ma to prekvapilo :( ...Nemáme pocit so snúbencom že by sa nieco mohlo stať...a tiež pri špinení, ktoré bolo naozaj dosť silné som mala pocit že s ním odchádzajú aj kúsky ...prepáčte za výraz..ale viete určite čo myslím...
Mohla by som byť fakt tehotná??..príznaky iné...čo ja viem...stále ma bolí ako keby som mala dostať...aj by som v podstate mala teraz dostať....
Máte niektorá skúsenosť?
Ešte....večer som si robila tehu test...nič...Ešte chcem skúsiť zajtra ráno, vraj je to ráno intenzívnejsie....
dakujem 😉

materina_duska
12. mar 2014

@zuzugal Podľa mňa ti zoberú HCG a zistia, či stúpa, či klesá. To bude celé. Ale ak test nič neukazuje, tak s najväčšou pravdepodobnosťou tehotná nebudeš.

zuzugal
autor
12. mar 2014

A nemohla som mať to hcg vyššie počas ovulacie ked som spinila a akurát vtedy mi vzala krv?...a vyplavilo sa to počas toho spinenia??...

hviezdicka111
12. mar 2014

@zuzugal no hcg ti pocas ovulacie nema dovod stupat 🙂

zuzugal
autor
12. mar 2014

A nemohla som mať to hcg vyššie počas ovulacie ked som spinila a akurát vtedy mi vzala krv?...a vyplavilo sa to počas toho spinenia??...

majush
12. mar 2014

@zuzugal ahoj, ja som mala pred 3,5 rokom tiež krvacanie v strede menštruácie, pravidelne sa mi to opakovalo. doktor mi povedal, že počas ovulácie mi strašne vystúpi hladina hormonov a nahle brutálne klesne, preto krvacam počas ovulácie. dal mi antikoncepčné tabletky na upravenie hladiny hormonov na 3 mesiace, potom to prešlo a ja som bez problemov otehotnela...to je môj prípad 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre