Testy sú negatívne, mrcha neprichádza

nikdenikto
5. okt 2017

Ahoj, som tu nováčik a idem si pre radu. Síce sa s priateľom o miminko nepokúšame, ale máme nechránený sex takže sa mohlo podariť...
Takže menzes mám pravidelný odjakživa, aj keď som nebrala antikoncepciu aj teraz po vysadení (už je to 5 mesiacov čo neužívam). Cyklus som mala vždy pravidelný 28 dňový. Dnes mám 34DC. Robila som si 2 tehotenské testy jeden včera po príchode z práce, a jeden dnes z prvého ranného moču. Oba testy vyšli negatívne.

Každý deň už od 1. dňa meškania mám ako keby menštruačné bolesti, každú chvílu sa chodím na wc kontrolovať a nič. Pobolieva ma hlava, niekedy taká žalúdočná nevoľnosť, veľmi často močím, asi 3x častejšie ako predtým a hlavne doobeda a v skorších poobedných hodinách.

Ide o tehotenské príznaky? Neviem, bolo by to 1.vé tehotenstvo takže som absolútne bez skúseností.
Možno som skoro testovala...v utorok idem pre každý prípad k lekárovi ak nedostanem mrchu, to bude 39DC. Dovtedy by som potrebovala psychickú podporu 🙂

vtaca
5. okt 2017

Ahoj, ja som mala tiez taky super cyklus, ale ked som testovala na 32. den tak uz som mala pekne dve ciarky... neviem ktory z vysledkov by si brala ako pozitivny ale podla mna je lepsie smutit, ze to bol len plany poplach ako sa bat, ze pride babatko 😉

nikdenikto
autor
5. okt 2017

@vtaca aj keď sme sa nesnažili, bábatko by nás veľmi potešilo 🙂

janickacrazy
5. okt 2017

@nikdenikto Mne ukázal pozitívny test až po 10 dnoch meškania, tak skús ešte zopakovať neskor,najlepšie z ranného moču a kúp si ten najcitlivejší test, lebo sú rozne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre