Nová výmena 2 - 3 roky

cicamica1980
29. dec 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte maminky.
rozmyslam, ci by sme nedali dalsiu vymenu.
oslovujem tymto prioritne maminky, ktore so mnou boli vo vymenach - samozrejme aj ostatne maminky

@alenitka @christina87 @delideli @emica55 @fada @ivianocka @cicamica1980 @martina05 @michalajulka @petolub @silsil @sony2002 @vepiku @anikag @lucka.ano @lilivka @katkae1

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika + @cicamica1980

nemate chut na dalsiu vymenu?
ze by sme si to urobili tak pohodovo - nech je viac casu na vyrobu - take 3 mesiace? aby sa mohol zapojit kazdy, aj kto ma menej casu?
a kedze bude viac casu, tak by mohlo byt vo vymene viac mamiciek - kludne aj cez 20, nech si "zamakam" aj ja🙂

predstava by bola:
aktivity pre deti 2-3 rokov, a aby to neboli tieto, ktore sme uz vyrabali:
https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/album/vitazne-vrecuskove-aktivity-fwq35e/
https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/album/vitazne-vrecuskove-aktivity-1-5-2-roky-852mz4/

ja by som to cele zorganizovala a nevyrabala by som, takze kazda z vas by za to zorganizovanie vyrobila 1 ks pre mna.

kto ma zaujem, nech napise sem do fora, ze sa chce zucastnit.
pekny den vsetkym🙂

kajka18
29. apr 2015

@noname26, @bibi78@dendulik82, @drahuska11, @emica55, @gooobi, @christina87, @katkae1@laura27m, @luckadominika, @marcelka932 / @marcelkaemmka@martina05, @mimamijami, @mima551@nicicka@noname26, @silvia1101, @sony2002, @sticza, @vepiku, @zuzickaaak@zuzkalika + @cicamica1980

Dievcata, dakujem velmi pekne za krasne aktivitky 😉 Uz sa s nimi hrame 2 dni a sme cela rodinka spokojna... manzel sa hra hlavne s "ryzovou flaskou" a hlada srobik, ktory sa dost tazko hlada 😉 baby zatlkaju "drievka" a natahuju gumicky, mladsej sa velmi paci domino kocky a priradovanie geom. tvarov korytnacke 😉 starsia dcerka posiela pochvalu maminkam, ktore jej vyrobili motanicu, emocie a hmatove pexeso 🙂 na kvietkove lupienky sme si dopisali cisla, tak ukladame podla cisel.... hodinky nam uz visia v detskej na stene 🙂
Este raz velke DAKUJEM 😉

noname26
29. apr 2015

maminky. u nas je balicek s aktivitami hviezda uz tyzden. ani spievankovo a fihu si ani raz nepytala. kazde rano uteka ku krabici a prehra sa sama pol hodinu. potom ma k aktivitkam vola a hrame sa spolu. nevie sa toho nabazit ani pocas dna. nelutujem ze som sa zucastnila. kopu veci sa aj naucila takze som veelmi spokojna. isto pojdem aj do dalsej, ak @cicamica1980 bude opat organizovat. je to super vec a predcila moje ocakavania.

cicamica1980
autor
30. apr 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@zuzickaaak si si ista? pozri si majl, malo by ti prist oznamenie na majl.
lebo ja v syssteme vidim, ze je zasielka oznamena
pisem ti IP

cicamica1980
autor
30. apr 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@bibi78 @dendulik82 @drahuska11 @emica55 @gooobi @christina87 @kajka18 @katkae1 @laura27m @luckadominika @marcelka932 / @marcelkaemmka @martina05 @mimamijami @mima551 @nicicka @noname26 @silvia1101 @sony2002 @sticza @vepiku @zuzickaaak @zuzkalika + @cicamica1980

maminky, ak este niekomu nedosiel balik resp. ak niekomu nebol balik oznameny, prosim napiste mi a oznacte ma zavinacom. ja vidim vacsinu balikov v stave OZNAMENY /t.j. majlom alebo sms musela ist informacia , ze mate balik na poste/, a vacsina je uz dorucenych.

pekny den vsetkym🙂))

cicamica1980
autor
30. apr 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@martina05 vies co, vobec sa necit smutne🙂
odhlasovali sme ti to, vyrobila si a hotovo🙂

teraz ti napisem vseobecne:
ono zabezpecit 100% spokojnost 20 mamiciek vo vymene je nemozne, vzdy musi kazda z nas akceptovat nejaky kompromis, alebo potom jedine vymeny sa nezucastnit - su iba tieto 2 moznosti.
a navrhy aktivit sa davaju ilustracne, casto mamickam potom vyskoci nejaky technicky, realizacny problem alebo hocico, choroba, neplanovane nieco a vo vyslednom efekte je to trosku ine, aka bola predstava konkretnej maminy alebo ostatnych mamin - ale v konecnom dosledku je to aj tak jedno🙂

hlavne ze sa deti zabavia🙂

luckadominika
30. apr 2015

@marcelkaemmka ahoj tie karticky to je frotaz........ Dieťa si na ro položí papier A pomocou voskovky preklesluje( chytí si voskovku vodorovne a suchá po obraxku--obrázok sa mu pretlaci navrch. To je mi ľúto že sa ti to odlepilo, skúšala som to aj tavnou pistolou ale to bolo nerovne a škaredé.

zuzickaaak
30. apr 2015

@cicamica1980 ahoj.mne este balik neprisiel a ani oznameny nie je :(

cicamica1980
autor
30. apr 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@zuzickaaak balik ti nepride. musis ist na postu. ani zlty listok dos chranky nepride. to ze ho neoznamili, to bude problem na tvojej poste.

pozri si IP - tam som ti dala info o tovojom baliku
odporucam ti zavolat na tu vasu postu bratislava 55
musi tam byt.

a nevahaj, lebo mi ho poslu naspat🙂

Zásielka uložená na pošte Bratislava 55
23. apríl 2015 14:51
Zásielka v preprave
22. apríl 2015 16:26
Zásielka podaná na pošte Rovinka
22. apríl 2015 08:39

v IP mas vsetky dalsie udaje o baliku, aby si pani na poste vedela povedat

zuzickaaak
30. apr 2015

@cicamica1980 ano viem,len aj dnes tu bol postar a nic nevravel..tak tam behnem dnes. Vdaka

dendulik82
30. apr 2015

@zuzickaaak postar ti nic nepovie,dojde ti mail a sms,ze tam mas balik.Teda malo by ti dojst taketo oznamenie

cicamica1980
autor
6. máj 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@silvia1101
tvoju balik vidim stale v stave, oznameny - este si si nebola na poste?
mzslim, ze ho tam budu drzat max 18 dni. daj pozor na to, aby mi ho neposlali naspat🙂

kmdk
6. máj 2015

krásne , škoda že som na to až teraz natrafila, nabudúce mám záujem 🙂

silvia1101
5. sep 2015

@cicamica1980 vsetko ok, len som tu dlho nebola...dakujem 🙂

ihned13
9. apr 2019

Predam Album + nalepky Zvieratka Slovenska cela sada 140 ks, aj nalepky samostatne cela sada, , nalepky na kusy.