Vrecúšková výmena 4 - 6 rokov

marcelkaemmka
24. jan 2017

ahojte dievcata oslovujem vas lebo sme spolu pracovali na vymenach vrecusiek nemate chut na novu vymenu ???? pre starsie deticky vo veku 4-6 rokov ja by som strasne rada kedze tie co mame su doslova zodrate a vekovo uz nepristupne uz som tu viac krat pisala vo fore a zhanala niekoho kto by sa chytil organizacie kedze sa obavam ze by som to nezvladla prosim vas ak sa niekto najde budem velmi rada ak nie skusim to s vasou trpezlivostou tak nech sa paci ak mate zaujem sa zapojit piste tesim sa 🙂

@alenitka @christina87 @delideli @emica55 @fada @ivianocka @cicamica1980 @martina05 @michalajulka @petolub @silsil @sony2002 @vepiku @anikag @lucka.ano @lilivka @katkae1

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika + @cicamica1980

ekyna
25. jan 2017

@marcelkaemmka tak ide o to, ze ja mam tvorivych aktivit dost aj bez toho, ale idem do toho 🙂 velmi sa mi to paci

zbruna
25. jan 2017

Ahojte, dala by som sa na to, zavisi od terminov a poctu zucastnenych mamiciek...

fada
25. jan 2017

@marcelkaemmka ahoj, dakujem za pozvanie, no prave som v jednej vymene a kedze planujes cim viac mamiciek, tak to zial casovo nedam

marcelkaemmka
autor
25. jan 2017

@alfonzo a ty si organizovala aktivity len tu na koniku alebo aj inde ze ci maju iny sistem lebo som sa stretla ze to fici aj na facebooku ze ako si to predstavujes ja len napisem ake mam skusenosti najskor ked sa naplnil pocet cca 20 tak kazda pridala 3-4 obrazky co by chcela urobit. potom organizatorka vsetky obrazky pridala do albumu kde sa hlasovalo za najlepsie hry ta ktora mala najvecsi pocet hlasov vyhrala a tu musela urobit vyroba trvala zo vsetkym niecele 3 mesiace co bolo podla mna dost dlhy cas zalezi samozrejme na narocnosti hry ja som vzdy mala dost narocne a nemala som problem s casom napriek dvom detom sa to dalo ked boli hotove odosali sme organizatorke ta ich potriedila a odoslala mala som skusenost ze organizatorka nevyrabala ale bola napomocna na vsetky odpovede a tiez platila postovne za balicky ked odosielala co sa cca vyrovnalo nakladom za tvorbu hier aj pre nu a inej sme posielali peniazky na ucet za postu takze jje to vsetko o dohode ... nikdy sa neda najst rovnake financne narocne aj casovo narocne hry je potrebne aby sa to respektovalo dufam ze nebudu vznikat ziadne nezhody a vsetko spoocne ludsky vyriesime tesim sa

marcelkaemmka
autor
25. jan 2017

ahoj uvidime kolko sa nas nazbiera chcela by som cca 20

@fada

alfonzo
25. jan 2017

@marcelkaemmka zatial som organizovala len tu na MK, postup ako pises, s tym ze aj ja vyrabam aktivity , takze posta je len na inych mamickach.ale ked sa dohodneme , ze nebudem robit, nieje problem. to sa uz dohodneme pocas vyberania aktivit.
Zucastnila som sa vymeny aj na FB a system je ten isty, Akurát tam to bolo trosku chaoticke, lebo nemas prehľad

123xyz
25. jan 2017

@alfonzo ahoj. Dakujem za pozvanie, no teraz by sa mi hodila skupina do 3 rokov 🙂

marcelkaemmka
autor
25. jan 2017

@alfonzo super to ma tesi oki ja budem len rada ak budes vyrabat aj ty cim viac tym epsie pre kazdu az na to ze budes mat iste toho kopec este ta organizacia dufam ze to zvladnes idem ja nieco hladat 🙂

alfonzo
25. jan 2017

@marcelkaemmka ano. ak nie verim , ze budu baby napomocne 🙂

alfonzo
25. jan 2017
alfonzo
25. jan 2017

@zuzanka256 nepridas sa?

mirus1311
25. jan 2017

@alfonzo aaaaaa, Erika, neviem, či mám plakať, či sa tešiť 😂 ale každopádne ďakujem krásne za pozvanie. Možno by som sa na to dala, závisí od konečného počtu mamičiek a ponuky aktivít. Predbežne so mnou počítaj a ak teda môžem, definitívne sa vyjadrím, keď sa to trošku vykryštalizuje ☺ Ďakujem 😘

atomica87
25. jan 2017

@marcelkaemmka dakujem za pozvanie. Zial tento krat sa nemozem pridat, mam o jedno dieta viac a terminy z vydavatelstva ktore nepustia. V opacnom pripade by som nevahala.

alenitka
25. jan 2017

@atomica87 wau ... hned som klikla na teba a ty ake uzasne knihy tvoriiiis ... bomba ... uz viem co dostane mala na jeden rok .. a to som si myslela ze uz maju vsetko baby 😀

alfonzo
25. jan 2017

@ekyna nemusi to byt viac 3D ,ale aby nam to dalo aj nieco viac , než len karticku .

aktaktak
25. jan 2017

@alfonzo paaanecku, Erika, to fakt?!?!?!?! Prosím si, len taku malilinku odrobinku z Tvojho raketového pohonu... 😉 Láka ma to, lebo viem, že keď to budeš organizovať Ty , tak to isto bude super... Váham ... Bude to tiež systémom, že nebude sa meniť každá s kazdou ? Alebo fakt by sa robila len jedna aktivita pre všetky(ešte som ani jednu takú výmenu neabsolvovala) ? 😃 Dá sa rozhodnúť za pochodu?

alfonzo
25. jan 2017

@aktaktak zlatko, vitam ta . ano, toto bude len o tom , že sa robi jedna aktivita pre kazdu. uvidime , kolko sa nas nazbiera 😘

ekyna
25. jan 2017

@alfonzo dobre, tak nieco pohladam

alfonzo
25. jan 2017

napr. toto je moja ponuka .

ekyna
25. jan 2017

@alfonzo mne sa pacia tie vrchnaciky. Obr. c. 1

marcelkaemmka
autor
25. jan 2017
marcelkaemmka
autor
25. jan 2017

Baby prikladam aj moje napady co by som si predstavovala

sunsun
25. jan 2017

Dakujem za pozvanie...😉 ak budu rozumne ponuky a casovo zvladnutelne terminy, tak sa pridam...😉

alfonzo
25. jan 2017

mame koniec januara, kym sa dohodneme a rozbehneme bude februar. vidim to ukoncenie vyroby do 20-25. 4
jedna aktivita na vyrobu pre každu maminu

jankabacova
25. jan 2017

Ja by som sa pridala, teraz som robila malému túto abecedu, neviem či by niečo také mohlo byť?

extra
25. jan 2017

@marcelkaemmka
@alfonzo Baby,ak budú dobré aktivity,rada sa pridám 😉

alfonzo
25. jan 2017

dievcata, prosim skuste pridat svoje orientacne navrhy, aby sa baby vedeli rozhodnut 🙂
poproism like k tejto sprave ,ak ste 100% rozhodnute ist do vymeny 🙂
idem urobit sukromnu skupinu a poslem vam pozvanky len istym maminam , dakujem

adelajda2012
25. jan 2017

Ja dakujem za pozvanie, ale my mame takychto aktivit, ako tu vidim vela. Takze ja sa nepridam ;)