Vrecúšková výmena 5-6 ročné deti - príprava do školy

kajka18
4. máj 2016

Ahoj dievcata, kedze mam od septembra doma predskolacku, rada by som urobila vymenu s tematikou cisla a abeceda 😉

Pocet mamiciek by bol max.14.
Kazda by dala do 10.5. 2 navrhy na abecedu a 2 navrhy na cisla.
Koniec vymeny by bol koniec JUNA (nech mame cez prazdniny nieco pre deti).

Kto sa prida? 😉

janikes
7. máj 2016

@kajka18 dakujem, ale krpec je este na to maly 🙂

gabika5
7. máj 2016

Ahojte. Ak by bol zaujem tak tie smirglove cisla mozem spravit ja, alebo aj cisla vystrihnute z tabulovej folie.

alfonzo
7. máj 2016

taketo nieco s abecedy

alfonzo
7. máj 2016

matematika
@maxa30 navrhla stovkovu tabulku: mam navrh je _ biely zalaminovany podklad a 5x farebne tabulky zalminovane , podlepene a nastrihane na stlpce, riadky a 3xrozne puzzle tvary. foto nemam. urobim neskor.
a potom toto robim do inej vymeny, tak možem aj tu. porovnavanie poctu

luckadominika
7. máj 2016

ešte toto som našla

alfonzo
7. máj 2016

Babule , @kajka18 vám poslala pozvánky do súkromnej skupiny. Prosím, presunte sa tam . Ak nemáte pozvánku , píšte. 🙂

alfonzo
7. máj 2016

@edi01
@egas
@suginko
@nikam
@zuzanka256
@danm

baby nechcete sa pridat?

nikam
7. máj 2016

@alfonzo Dakujem za pozvanie, my mame doma pauzu od aktivit tohto typu. Ma toho v skolke dost a ocividne je toho na neho prilis. Ponavrhovali ste krasne aktivity, drzim Vam palce a trochu aj zavidim 😉
Odporucam pozvat aj @ask , neolutujete.

suginko
7. máj 2016

@alfonzo ahoj, do akej skupiny?

zuzanka256
7. máj 2016

Ahojte babenky, dakujem za pozvanie, vyzerá to lákavo, aj by som do toho šla..ale pre mňa je 14 vela. 10 je maximum, čo by som vedela akceptovať. A tiež sa mi nepozdáva robiť dve aktivity...to je môj názor, dúfam, že sa nik na mňa neurazí, ale za takýchto podmienok nejdem do toho, aj ked by sme to využili kedže budem mať predškoláka..🙂

alfonzo
7. máj 2016

@suginko vrecuskova vymena. tema je pismena a cisla

alfonzo
7. máj 2016

@ask tato tema by ti nevyhovovala? 🙂

suginko
7. máj 2016

@alfonzo nie , dík...

kajka18
autor
7. máj 2016

@zuzanka256 v pohode 🙂 ale bude nas isto menej... myslim, ze pri 10/11 to zastavim, nech toho nemame vela...

ask
7. máj 2016

@alfonzo Vdaka, momentalne sa snazime minimalizovat to co sa nam uz nazbieralo🙂
@nikam ... s Tebou si to vybaviiiiim! 😀

nikam
7. máj 2016

@ask 😝

ask
7. máj 2016

@nikam 😉

danm
8. máj 2016

@alfonzo dakujem za pozvanie,no u nas pismena a cisla este nejdu a momentalne aj tak travime vsetok cas vonku... 🙂 a pravda je,ze som vo vymene este nikdy nebola.

alfonzo
8. máj 2016

@danm pred mesiacom ani ja nie. a už som v piatej 😀 ale OK, pekny den

zuzkalika
8. máj 2016

@kajka18 ahoj 🙂 dakujem ale krpec ma este len 3 rocky 🙂

elena123456
9. máj 2016

@kajka18 dlhsie som zvazovala, ze ci do toho ist, lebo viem, ze v juni uz nebudem mat cas a musela by som to stihnut teraz v maji, ale maleho zaujimaju ciselka a pismena, tak sa pokusim, ak este mate miesto a ak sa vam budu pacit tie aktivity, ktore navrhnem, do kedy si davate cas na hlasovanie o aktivitach? a dajte vediet, ci ma teda este beriete 🙂

kajka18
autor
9. máj 2016

@elena123456 posielam ti pozvanku do sukromnej skupiny 🙂 a tesim sa, ze sa pridas... Jasne, ze ta beriem 😉

flower85
9. máj 2016

Nedostala som sa od soboty na net, tak len chcem dat vediet, ze sa mi teraz nepodari sa zapojit :( snad inokedy... ale drzim vam palce, nech vam vsetky tie krasne aktivity vyjdu 🙂

kajka18
autor
9. máj 2016

@flower85 jasne, chapem... dakujeme 🙂

sk_lenka
10. máj 2016

Ahojte, len vcera vecer som si nasla pozvanku do vymeny, chodim velmi malo na net. @kajka18 som poctena a rada sa pridam! Ak ste za a este je volne miesto, prosim o pozvanku do sukromnej skupiny 🙂 Len tak v rychlosti nahadzujem par nametov (3 plus 3), cim by som vedela/chcela prispiet. Rada si vyberiem aj z vyssie uvedenych napadov, ak by moje nezaujali, prip. niektory skvely z tych vasich zostane "na ocot"...

kajka18
autor
11. máj 2016

@sk_lenka ahoj, uz som pocet vo vymene sice uzavrela, ale skusim sa este dievcat opytat, nech si zahlasuju... vecer ti dam Matka vediet 🙂

kajka18
autor
11. máj 2016

@sk_lenka kuk do spravy, mas tam pozvanku do skupinky 🙂

eva_beva
13. máj 2016

kaji, uz Vas je definitivne definitivny pocet? 🙂 ja som sa az v tychto dnoch pozerala po nejakych aktivitach.

elena123456
14. máj 2016

neviem ci si si vsimla, lebo si nebola oznacena v prispevku hore, ak ano, tak nic a ospravedlnujem sa @kajka18

kajka18
autor
14. máj 2016

@elena123456 dik, s Evkou som sa uz dohodla...