Ako kočíkujete dieťa, ktoré ešte nesedí?

juliet86
24. feb 2021

ahojte.
8 mesacne dieta este nesedi ale pride mi ze vo vanicke uz nema bohvieaky vyhlad a pohodlie. ako a kedy prejst na sportovy kocik? nechcem aby sa tahala do sedu a kazila si chrbat. s korytkovym sedenim skusenost nemam. pripadne aky uhol sedu zvolit v sportovom. nevyznam sa v tom dakujem za rady

diaalex
24. feb 2021

@juliet86 moju som dala do športového keď mala 6 mesiacov, kezde sa v kočíku otáčala na bruško a bola zvedavá čo vidi 😁 dala som športovú časť, tu som dala do polosedu (nie ležať, nie sedieť, ale medzi) a vôbec sa neťahala hore, bola spokojná, že vidi a stačilo jej to 🤗

lilienlukacs
24. feb 2021

Do športového kočíka by som na sedenie dala dieťa až keď samostatné sedí skôr nie 😊

xxx23
24. feb 2021

Ja som dala malu v 3mesiacoch do sportoveho lebo vo vanicke nechcela byt 😉 uz ma 13r

oblecenie99
24. feb 2021

V ôsmych mesiacoch sa posadil ale už pred tým som ho mala v športovom kočíku.. ja som mala peg perego book s, trojkombi, a športová časť bola veľmi dobre urobená a malý sa v nej cítil dobre. Ale kým nesedel samostatne, bol v ľahu - nedalo sa dať do úplného ľahu, ale bol to skôr ľah ako poloľah a bol spokojný - tiež už potreboval vidieť a na hlboký už bol "dlhý" :D Do úplného sedu som ho dala ozaj až vtedy, keď sa posadil aj sám ;) Vyskúšaj, tie kočíky majú viac uhlov a stupňov, a uvidiš, či bude spokojný.

janickacrazy
24. feb 2021

my sme vozili vo vajíčku, ked nechcel byť vo vaničke alebo v športovom koči na brušku

juliet86
autor
24. feb 2021

okik cize zjavne riesenia su roznorode 🤣🤣 dakujem

zuzuliennka1
24. feb 2021

@juliet86 tiez som z toho isteho dovodu davala syna ako 8m do sportoveho - ale cely cas bol nalezato - uplne na rovnom... neskor som ho dvihla o par cm, nieco ako ked bol podlozeny aj v postielke proti refluxu no a ked si sam sadol - tak uz isiel v sportiaku do sedu

mima1
24. feb 2021

Ja som teraz maleho davala do sportiaku ked mal 4mesiace. Vo vanicke bol napraskany teraz keby tam bol 8m s fusokom napr tak by vyzeral ako ked vozia 5r deti v kociku nic v zlom

pribinak
24. feb 2021

@juliet86 však nemusí byt v úplnom šedé, daj ho do polosedu. Nič sa mu nestane. Nepoškodí mu to nič.

nikpa
24. feb 2021

@juliet86 nas malý bol v športovom od 6 mesiacov, bol veľky do vanicky. Športov časť sa dala dať do úplného ľahu.

alikal
24. feb 2021

nasa tiez zacala sediet az na konci 8. mesiaca a nebavilo ju lezat vo vanicke, tak sme ju davali na brusko a vykukala von tak 😅 bola spokojna

cookie29
24. feb 2021

u nas isiel maly, so suhlasom pediatra, do korytkoveho sedenia v cca 4m lebo vanicku neznasal...