Opatrovateľky

rikussa
24. apr 2012

Milé mamičky,
tretí rok pracujem ako opatrovateľka a preto by som chcela poznať názory mamičiek na opatrovateľky.
Chcela by som vedieť čo robíme zle a rodičia nám to nepovedia. 🙂
Zaujíma ma ak ste už mali opatrovateľku, čo Vám na nej nevyhovovalo a práve naopak čo sa Vám nesmierne páčilo.
Tie mamičky ktoré nemali opatrovateľku prosím tak isto aby sa zapojili a podelili sa s nami o predstavu dobrej opatrovateľky.
Týmto spôsobom by som sa chcela prezentovať aj ja a naviazať nové kontakty s mamičkami.
S pozdravom Frederika ;)

kathynka
22. feb 2014

@monikiri tak s tvojim nazorom sa neda nesuhlasit...

rikussa
autor
24. feb 2014

@monikiri respektujem tvoj nazor ale poznam maminy a viem ze im to nevadi, ale dam to zmazat vzhladom na profeionalitu 🙂

lpksuper
12. máj 2014

@lucinka1104 napis mi prosím o sebe na ip. Rada sa pozhovaram co a ako o opatrovani

iwia
19. aug 2016

Dobrý deň, súrne potrebujem slečnu alebo pani k mojej dcérke, budúci týždeň, platba vždy ráno v daný deň, no max 2€ na hodinu, sama som s dcérkou, viac si nemôžem dovoliť. Nitra, Klokočina. Ďakujem. 0948547207, isandova88@gmail.com

dominikaviki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katikakukl
23. okt 2021

@rikussa ahoj, ja sa teraz zaujimam ako si najst opatrovatelku, chcela som sa spytat ako si dopadla s studiom a robis to este. Je niekde stranka kde hladat opatrovatelky, ci odporucas agenturu?

katkaaalex
10. mar 2022

NOVÉ MESTO nad VÁHOM
Dobrý deň, mamičky. Ponúkam Vám pomoc – opateru pre vaše deti - počas pracovného týždňa i víkendov, dopoludnia i v popoludňajších hodinách, počas prázdnin... situácií, kedy potrebujeme pomocnú ruku je mnoho. Som matkou dvoch detí, s pedagogickým vzdelaním a niekoľko ročnou praxou v MŠ, taktiež skúsenosťou s domácim vzdelávaním a chuťou sprevádzať detské srdcia. Ak Vás oslovilo pár slov o mne, kontaktujte ma na tomto t.č. 0944 083 211. Katarína