Spí s vami dieťa v jednej izbe alebo v posteli?

terez253
5. feb 2016

Ahojte mile mamicky,

vsade okolo seba pocuvam, ze deti spavaju s rodicmi v jednej izbe alebo dokonca v posteli. Mna to celkom udivuje, lebo si myslim,ze je dobre ucit dieta spat vo vlastnej posteli, ak je moznost vo vlastnej izbe. Co ma vsak zaujima je, ze ako prebieha vas sexualny zivot s partnerom, ked mate v posteli alebo v izbe dieta? Milujete sa pred nim alebo sa milujete cez den? Ale zas, ak prichadzate domov z prace vecer unavení tak na to asi moc priestoru nie je.
Prepacte, ze sa na to pytam, ale naozaj ma zaujima ako to je v ostatnych rodinach.

Pekny den prajem : -)

sissy27
5. feb 2016

@terez253 moja dcéra mala vždy vlastnú postieľku / posteľ a dosť skoro aj vlastnú izbu... Ale vy naozaj len v manželskej posteli a nikdy inak? 🙂 a dúfam aj v prísnej tme a pod paplónom 😅

sophieeee
5. feb 2016

@terez253 ahoj my spime s nasou malou uz 7 mesiacov v jednej posteli aj s chlapom ale uz ju pomaly presuvame do postielky lebo sa dost pohybuje a bojim sa ze nam spadne.. nas milostny zivot sa odohrava vacsinou v obyvacke kedze v spalni spi mala..

vroni
6. feb 2016

Nas skriatok spava s nami v izbe, vo svojej posteli. V noci spi a mozeme si robit, co len chceme. Zvysok domu je kontaminovany chlapovym postpubertakom, ktory ma zazracny talent objavit sa v najnevhodnejsej chvili (aj ked mal prist domov az o tri dni)

yanni
6. feb 2016

@zuzanadringus a preco nie? 😀

luciahaluskova
6. feb 2016

Áno spi s nami v izbe aj v posteli

terez253
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jamabe
6. feb 2016

Malé deti.. to nič! Ale jedna stará teta nám rozprávala, že keď sa vydala, bývali s mužom u svokrovcov.. ale nie v 1 dome, ale v 1 izbe. Takže signál bol, keď svokor vyšiel von po drevo a svokra kravu podojiť - "rýchlo, kým sa nevrátia!" 😀 A tak to bolo vtedy bežné v chudobnejších rodinách... Ľudia museli byť vynaliezaví 😉

margarita
6. feb 2016

@terez253
...my mame v kupelni podlahovku 😀 😀 😀

neviem ale naco si si tuto temu zalozila, ked Ti to pride chore, tak to nerob a hotovo.
mne tiez pride napr. sadomaso alebo swingers alebo viac nez 2 ucastnici chore, ale zato sa nebudem navazat do ludi, ktorym to pride normalne.

katrinka8
14. feb 2016

Ženy, smejem sa 😀 😀 😀
Nš mladší spí s nami v posteli, má 2 roky, 3 mesiace (takmer) - celá peripetia, ale inak to nešlo, no (človek mieni kadečo, novorodenec vyvedie z omylu aj otrlého rodiča občas) 🙂 Už sa mu pomaly chystáme kúpi vlastnú posteľ, takže bude zábava, o ako na okraj 😉
Ale ako tu už bolo spomenuté raz vyššie, mne sa ako dieťaťu podailo zlomiť drevený rošt postele (nie, nie tým, čo myslíte 😀 😀 😀 ), takže už ako dospelá mám v hlave kdesi kontrolku, že manželskú posteľ si nezničím 😀 Sú aj iné miestnosti v byte, naše deti - chvalabohu, po nociach po byte nechodia - keď sa zrazu náhodou prebudia a zľaknú, jačia na nás, aby sme prišli my za nimi. A ako tak kukám, asi som teraz radšej, že jačia, ako keby mali behať po byte 😀 😀 😀

nelinka2009
14. feb 2016

@zuzanadringus sa mubto bude pacir

nelinka2009
14. feb 2016

Mala spala s nami v posteli rok a 5 mesiacov potom vlastna izba... Ked bola miminko tal to mala na haku spala jak dudek... Ked bola vacsia manzel ocenil kreativitu ( kupelna, buduca detska izba, obyvka...)