Zaujatosť voči rodičom, ktorí sú metalisti či rockery

oktobermimi
18. jan 2014

Babulky chcem sa spýtať prečo niektoré máte/majú problém stým že niektoré mamičky ockovia sú troršku tvrdší ľudia (mám na mysli metalistou, rokerov)
a podla toho sa obliekajú?...
a poznám z vlastnej skúsenosti keď vás niekto odsúdi len pre to čo máte na sebe alebo na nohách, bez toho aby svami prehodily zopár slov...
tak ako dnes bola som z malou vonka a stretla som 2mamičky slušne som sa pozdravila a išla som si po svojom dalej no nebola som od nich ani 2metre ked som počula : pre boha veď taká to dieta nemôže poriadne vychovať...
akože fakt sorry ale svoj dcérku milujem nadovšetko na svete... 😉
a to že som Metalista je snát moja vec nie ? ? 😅

dasiacik
19. jan 2014

@oktobermimi
No,ved toto.Clovek to moze byt inteligentny,mily,dobrak.
Nieje to jedno co ma na sebe?Dôlezite su ciny a skutky,nazor
na zivot.A nie sat.Poznam z vlastnej skusenosti,ze ludia
su jednoducho nastaveni,ze kazdy kto nosi boty a holu
hlavu ci dlhe vlasy,je jednoducho debil,ozran a vagabund.
A kocky k...y.Niet co dodat.Taky je dnesny svet.
A maju pravdu susedy-si ina.Krasne vynimocna.

oktobermimi
autor
19. jan 2014

@dasiacik héj presne ako píšeš kazdy kto nosi boty a holu
hlavu ci dlhe vlasy,je jednoducho debil,ozran a vagabund..
ale kebi si dám minisuknu zmalujem sa ako posledná z E55 ožerem sa ako delo na diskotéke a spravím si dieťa z boh vie kým tak by nepovedaly ani pol slova

daturka1
23. jan 2014

@dasiacik
@oktobermimi mam 42,moji synovia maju 21 a 12 rokov,Starsi je zmaturovany,mladsi potrebuje vecsi zaujem vsetkych clenov rodiny pri uceni bo je integrovany.Varim,peciem,plejem burinu medzi kvetmi.....a pocuvam metal rock punk......takze obycajny clovek 😵

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@daturka1 chcem ta za mamu 😀

daturka1
23. jan 2014

@oktobermimi aspon by som mohla hudbu pocuvat aj navolno,nielen cez sluchadla ))))

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@daturka1 chalani neoblubujú ? 😀

daturka1
23. jan 2014

@oktobermimi a k tomu obleceniu....stale si opakujem,ze uz nemam 16....ale vzdy to skombinujem nieco metal-hippies-etno.....najnovsie mam steel....ale take...s ruzovymi ruzami....ved som uz dama v rokoch nie? 😅 😅

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@daturka1 pošli fotku 😲 tých steel 😀
ja si teraz objednavam korzet 😀 a v lete kupujem toto http://www.aliexpress.com/item/new-2013-Plus-Si... ale v čiernom 😀

daturka1
23. jan 2014

@oktobermimi starsi neoblubuje taku hudbu,skor jeho priatelka...mladsi este nema vyhraneny styl......este ked starsi syn chodil do skoly mala som pustenu metallicu a okno otvorene....syn mi potom vravel,ze kamarati ho spovedali.ze kto to a on ze mama.....naco reakcia bola: Mamy predsa nepocuvaju metal 😀

mariankas
23. jan 2014

"Ľahšie je rozbiť atóm, ako predsudok" Albert Einstein
Žiaľ, je to pravda...

daturka1
23. jan 2014

joj,to je pekne,ale to uz nie je pre mna,na to treba mlade pruzne telo....
@oktobermimi idem pohladat foto

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@daturka1 😀 .. mamy nepočúvaju metal 😀 vôbec :D ...
mladé pružné telo ? ale kdeže to idem v lete brať kvôli tomu aby som mala inšpiráciu na chudnutie 😀

lubikan
23. jan 2014

mne sa to nepaci,nepaci sa mi zena s nausnicami vsade,s tetovackami,a celkovo vyobliekana tym divokym stylom...zena ma posobit jemne,krehko,sviezo....

ja by som si to na seba v zivote nedala a nechcela by som mat ani taku kamaratku,co by az takto extra vytrcala z davu...pre mna je to urcity druh sekty

a vobec sa mi nepacia takyto ludia vo verejnych sferach-uradoch atd...napr. aj ten reporter Jojky,s pankacom na hlave....to uz co je... 😠 😠

sirinka
23. jan 2014

@daturka1
@oktobermimi ja mam stastie moje decka su este malinke ale v pohode rock pustim v aute a kricia pridaj, hlasnejsie... 😀

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@sirinka ááj moja taka bude 😀

lili_mia
23. jan 2014

@oktobermimi ja osobne neodsudzujem, odsudzujem len správanie tých tvrdasov, čo sa musia každý víkend ožrať ako jeden moj už bývalý známy .. samozrejme, že sa hnevá, že som ho odsúdila pre jeho "vieru" .. no čítať si na fb ako jeho kamoši ešte aj polrok po silvestri komentovali fotky na ktorých mali spitý ksicht s vytekajúcimi slinami .. to bolo na mňa priveľa

daturka1
23. jan 2014
tanickaskorokubikova
23. jan 2014

Presne viem o com hovoris 😀 mna ked ludia v lete vidia dobre ze ma neopluju podaktory 😀 a toto leto to bolo obzvlast pretoze som mala aj brusko, to boli pohlady 😲 samozrejme som bola pre nich narkomanka ktora ani nevie s kym to caka(pritom sme s manzelom svoji vyse trtoch rokov a pre babo sme sa rozhodli az teraz ked mu mozme dat vsetko) Jasne ze ma to mrzi ked ma odsudzuju len preto ze som potetovana ale potom si poviem nech si myslia co chcu ja som dobry clovek ktory sa nema za co hambit, hambit by sa mali oni ze odsudia cloveka len pre vyzor 😉 A tesim sa na toto leto 😲 uf to bude priblblich komentarov ked pojdem s malickym v kociku....Ale co uz zamrzi no pre mna dolezity ludia ma maju radi a nesudia a ostatnych mozem kaslat 😉

daturka1
23. jan 2014

@lili_mia to nie je o hudbe....ti by boli taky aj keby pocuvali slacikovy orchester

sirinka
23. jan 2014

@daturka1 hm metallica... 😵

https://www.youtube.com/watch?v=dOibtqWo6z4


Jedna z mojich najoblubenejsich

lili_mia
23. jan 2014

@daturka1 myslíš aj na tých, čo chodia na nelegálne techno párty?
@oktobermimi teraz ma trklo, ved taká Apocalyptica je tvrdá hudba a aká je fasa 🙂 či Him, moji krááásni

sirinka
23. jan 2014

@lili_mia kolko ozranov poznam a pocuvaju ludovky... 😉

lili_mia
23. jan 2014

@sirinka si mi pripomenula 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=TUHFfR8hWcA
tanickaskorokubikova
23. jan 2014

@lubikan co je to pre teba?? Druh sekty?? A akej prosim ta, to by ma ozaj velmi zaujimalo 😲

nadula01
23. jan 2014

@sirinka hahahaha

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@lubikan odsudiť človeka za výzor bez poznania jeho osbnosti je take typicky SLOVENSKÉ

lubikan
23. jan 2014

@tanickaskorokubikova to uz vie ta skupina "divokych " lepsi vyraz nemam ,ludi,preco sa tak oblieka,co to vlastne znamena

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@lili_mia to nie su rokery/metlaci ale ožrani 😀

daturka1
23. jan 2014

@sirinka
@lili_mia pocuvate to co ja,ale obcas relaxujem pri tomto Metallica v podani Davida Garetta

https://www.youtube.com/watch?v=IXOn_v8yRxM
lubikan
23. jan 2014

@oktobermimi a nech...