Zaujatosť voči rodičom, ktorí sú metalisti či rockery

oktobermimi
18. jan 2014

Babulky chcem sa spýtať prečo niektoré máte/majú problém stým že niektoré mamičky ockovia sú troršku tvrdší ľudia (mám na mysli metalistou, rokerov)
a podla toho sa obliekajú?...
a poznám z vlastnej skúsenosti keď vás niekto odsúdi len pre to čo máte na sebe alebo na nohách, bez toho aby svami prehodily zopár slov...
tak ako dnes bola som z malou vonka a stretla som 2mamičky slušne som sa pozdravila a išla som si po svojom dalej no nebola som od nich ani 2metre ked som počula : pre boha veď taká to dieta nemôže poriadne vychovať...
akože fakt sorry ale svoj dcérku milujem nadovšetko na svete... 😉
a to že som Metalista je snát moja vec nie ? ? 😅

saurian
23. jan 2014

@oktobermimi
to neni o tom ci si metalista ci rokerka... ide o tych ludi, ktori su proste prizemni. takych, ktori automaticky odsudia inych - za to ze su rokeri? za to ze su napr cernosi? je to to iste. nevrazivi ludia. s tym nenarobis nic.
druha vec je ze sa vizualne odlisujes, takze pritiahnes na seba pozornost. niektorych pre ich nevrazivost, niektorych len zo zvedavosti a zaujmu.... nie je to dolezite.

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@daturka1 mettalica 😵

sirinka
23. jan 2014

@daturka1 axl rose... Na tom somficala neskutocne uz na zakladke... 🙂

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@saurian ludom vadia ludia ktorý sa odlišuju a tym padom su originálny 🙂

oktobermimi
autor
23. jan 2014
https://www.youtube.com/watch?v=4Hihge6FFVw

babule čo poviete na toto ?? 😎

sirinka
23. jan 2014

Inak ja pocuvam naozaj vselico, dokonca aj poulicny rap odkedy mam brachu rapera, celkom dobre texty sa daju najst... Aj na technolarty som bola, ale srdcom som rockerka 🙂 a na oblecku mam rada motiv lebky 😅

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@sirinka lebky mam na steelach 😀 😅

daturka1
23. jan 2014

@oktobermimi tak to prve nie je metallica,omyl...na Axla som si nejak nezvykla ale Slasha,jeho byvaleho gitaristu MILUJEM....

https://www.youtube.com/watch?v=1JC0NJdfbsA
lili_mia
23. jan 2014

@daturka1 jeho husle ma nedojali, ale on samotný je na zožratie, môj relax je toto

https://www.youtube.com/watch?v=bqtKpLUd3Ng
oktobermimi
autor
23. jan 2014

@daturka1 😀 ... och reku hej nevadíí 😀 ale myslela som to Turn The Page na predchadajucej strane 😀

tanickaskorokubikova
23. jan 2014

@lubikan aha 😀 vidis presne ludia ako ty mi dokazuju ze som dobry clovek 😉

sirinka
23. jan 2014

@oktobermimi ja aj na plesovej kabelke 😉

lubikan
23. jan 2014

@tanickaskorokubikova a preco nedokazes prijat nazor ludi na teba...

ty si akoze ta spravna,ale ludia,ktorym sa tento styl nepaci,uz su mimo? prepac,ale zenska,co posobi,ze sa kazdu chvilu strhne bitka nie je normalna vec

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@sirinka wau ta musí biť super 😉

saurian
23. jan 2014

@oktobermimi
neviem ci je pricina v tom ze je clovek originalny. a uprimne, je mi to jedno. fakt to nie je vobec dolezite, lebo takymito ludmi ktori posudia cloveka podla tricka (napriklad) sa neobklopujem. osobne myslim ze je aj skoda nad tym diskutovat, su ovela vacsie problemy v zivote ako to ze niekto kto ma nepozna si o mne bude nieco len tak rozpravat, nieco skarede.... naco sa nad tym pozastavovat. pokial to nezasahuje do mojej rodiny, neublizuje to mojim blizkym a mojmu dietatu.... naco. zbytocne.

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@lubikan prečo máš názor ze baba ktorá je rokerka/metalistka... musí biť len tvrdá, bez citu, ochotná sa každú chvýlku pobiť?... prečo nedokážeš uznať že aj takýto človek ma svoje pocity a dokáže milovať...
prečo odsuduješ knihu podla obalu?...

lubikan
23. jan 2014

@oktobermimi ale ja odsudzujem ten obal...vyzera to otrasne

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@lubikan a teraz si zober ze teba by niekto kto ta apsolútne nepozná odsúdil za to čo máš na sebe...

lubikan
23. jan 2014

@oktobermimi ak by som vedome vytrcala z davu,asi by som sa zamyslela,ci to neni prehnane...ale nazor na moju osobu ,resp. moj styl mi je ukradnuty,urcite by som sa neurazila

tanickaskorokubikova
23. jan 2014

@lubikan dokazem, a prave ty si mi ulazala ze vsetko je v absolutnom poriadku pretoze ak ma odsudzuju ludia ako si ty tak ma to nemusi trapit pretoze v skutocnosti na to nemaju ziaden relevantny dvovod ale su to len predsudky. A ja ta absolutne neodsudzujem ani ti nebudem tvoj nazor vyvracat, pretoze je to zbytocne, mas ma zaskatulkovanu ako zlu, nesympaticku zenu a pritom ma vobec nepoznas 😉 Drzim palce v zivote...

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@lubikan ..hm... zhrniem to z nás odlišných mamičiek máš spravené sirky ktoré si vsunula do krabicky z nápisom zlé, vhodne na odsúdenie, a zalepila si ju oblovskou dávkou predsudku ktorí nedovoluje uznat že aj my sme normálne zeny. to je môj názor ..

sirinka
23. jan 2014

@oktobermimi tu na mk som natrafila, klasicky ed hardy motiv....

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@sirinka podla mna to vyzerá na triku super tie ed hardy motivy 🙂

veriiii
23. jan 2014

@oktobermimi no, ja vzdy vravim,ze kazdy nech sa stara sam do seba a kuka do svojho kurnika 😠

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@veriiii haha super prirovnanie a múdra veta 🙂

veriiii
23. jan 2014
oktobermimi
autor
23. jan 2014

@veriiii to by ma nikdy ale nenapadlo 😀
ja poznam len ze nesud knihu podla obalu 😀

tajka1986
23. jan 2014

@oktobermimi nehnevaj sa, ale v mojom okolí denne stretávam výzorovo tebe podobných ľudí, nepoznám ich, neviem akí sú, ALE už len tým, že sú spití, vyhukujú na okoloidúcich, oblečenie sa ani nedá nazvať oblečením, vyzerajú strašne, reťaze, tetovania, výtvory na hlavách... Fakt sa ich normálne bojím, takže vlastne som rada že ich ani bližšie nepoznám a zdaleka obídem :D A keď vidím, že takáto žena má dieťa v kočíku, áno, pomyslím si, že niekomu nevydalo 🙂 🙂 Nevravím že som najlepšia, najkrajšia, najúžasnejšia, ale môj štýl prispôsobujem tak, aby som v ľuďoch nevzbudzovala pocit nedôveryhodnosti alebo nebodaj strachu 😉 vyplýva to totiž aj z postavenia v spoločnosti, zamestnania atď..ja by som si nemohla dovoliť takto sa obliekať ani keby sa mi to neviem ako páčilo 😉

lubikan
23. jan 2014

ale ja nikde nepisem ,ze ste zle,preboha...ani vas tak nepovazujem,len jednoducho fakt nechapem,ako sa tak mozte obliect a vlastne skodite sami sebe,lebo vzbudzujete pozornost a ste odsudzovane a este aj urazene

tak ked je to pre vas taky problem pocuvat ako vas ohovaraju za chrbtom,tak sa oblecte inak a bude pokoj a nemusite tu potom vypisovat

ked budem mat chut prejst sa po ulici vo vreci s maslou,tak to urobim a nebudem sa pozastavovat nad predskudkami ludi,alebo si to vrece na seba nedam,ked mi to ohovorenie vadi....jasne ak facka

@oktobermimi
@tanickaskorokubikova