Pohlavie druhého dieťaťa

25. apr 2023

Ahojte mám 1,5r dcérku a zistila som že som tehotná (juchu 🥰) chcela by som sa spýtať čo je lepšie mat dve dcéry alebo dcérku a syna? Jasne že pohlavie nijak neovplyvním pýtam sa tých čo majú 2 detičky (alebo viacej)😄 na pohlaví mi nezáleží a pri 2 deťoch by som chcela ostat ale tak zo zvedavosti čo si myslite 😊 nejake plusy/mínusy? Čo je podľa vás lepšia dvojka?

galganka
25. apr 2023

Najlepšia dvojka sú dve zdravé deti. 🤔 od toho lepšia je už iba trojica zdravých detí.

dzulli1980
25. apr 2023

Čo je lepšie? ... lepšie je mať dve zdravé deti.

lauriik
25. apr 2023

Ja mam dve baby a hovorim, ze to je najlepsie co sa mi mohlo stat. Keby som mala dievca a chlapca verim, ze by som hovorila uplne to iste ❤️

kukulda1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. apr 2023

Áno jasne že najväčšie šťastie sú zdravé deti 🍀 len som chcela počuť skúsenosti 🙂 na jednej strane chcem strašne párik, mat svojho synčeka vyžiť sa v tých chutných chlapčenských vecickach na druhej strane ani babinec neznie zle hlavne po finančnej stránke ale tu momentálne neriešim tak či tak budeme kupovať nové veci

nebicko43
25. apr 2023

Nezáleží pohlavie, hlavne sú zdravé deti 😉

bolarazjedna
25. apr 2023

My sme 2 sestry a nemáme nejak extra dobrý vzťah, silné puto.... sú 2 roky medzi nami.... iné sestry zas od malička sú najlepšie kamarátky..... Myslím si, že to je skôr o vzájomnej povahe súrodencov, nie o pohlaví.

basska_b
25. apr 2023

Dobre bude aj tak aj tak... ak bude dievcatko, lepsie sa vyhraju, podedi po sestre... dokonca si myslim, ze je vtssia sanca, ze v dospelosti budu v uzsom kontakte ako chlapec s dievcatom... ale dve baby si vedia viac skakat do vlasov... hoci aj mna brat provokoval, je ido mna mladsi... ak chlapec, bude parik, vacsia rovnovaha, vyzijete sa v chlapcenskych i dievcenskych hrach a obleceniach... ja mam ♀️♀️♂️ a tesim sa zo vsetkych pozitiv, ktore to ma. Ale tesilaby som sa aj z inych konstelacii 🙂

vivienkalejova
25. apr 2023

Ja mam 4 deti ale iba jedneho chlapca ale niekedy aj to pohlavie ti vrta v hlave tak ako mne ket som cakala druhe dieta tak som si povedala vsak to je jedno nech je zdrave bola to druha dcera 3 krat ket som otehotnela tak uz som strasne tuzila po chlapcovy asi predstav zaze dievcatko tri krat za sebou ale ket som otehotnela uz po 4 krat uz mi na pohlavie zalezilo chcela som vidiet ako bi vizeralo moje dieta keby ze to bol chlapec lebo viacej deti som uz mat nechcela hned co som otehotnela tak som hodila na vselijake ultrazvyki dokonca jedel lekar mi tak pomiatol hlavu ze som bola hotova v 8. Tyzdny mi povedal ze to bude chlapec ale samozrejme moj gynekolog povedal ze to nieje Pravda lebo nema este vyvinute organy a ani pohlavie ale vies co ty sa nemusiš zaoberať pohlavym je to druhe babo viem ze je naročne nemysliet nato 😂😂😂bola som tak isto natom niekto chce chlapca niekto dievca ale mi to nemozme ni ako ovplivnyt čo nam boh da tak to mame hlavne nech su zdravučke 👶👶👶drž sa a želam ti veľa sil

elia9
25. apr 2023

Najlepšie je mať zdravé detičky, to však vieš 🙂 za seba napíšem, že vďaka Bohu mám párik a je to naozaj super..priala by som to každej mamičke..deti sú úplne rozdielne a krásne sa dopĺňajú..je to taká príjemná rovnováha, niečo pekné z toho ženského sveta a niečo z mužského..no určite by som bola spokojná a rovnako vďačná aj keby mám dvoch synov alebo dve dievčatká🙂

anjelicek26
26. apr 2023

tam ide o povahu... mozu byt ako pes a macka pri akejkolvek variante, rovnako si mozu skvele rozumiet...nevyskusas- nevies... my mame doma dva pariky a idu si solidne na nervy velmi casto krizom krazom, ale zas su momenty, kedy je to jednoducho skvele...

babulkomale
26. apr 2023

Viem ze sa to tak hovori a asi si to neuvedomujes, tak to neber v zlom, ale surodenci nie su párik, nie su to andulky a nebudu sa parit. Keby sa parili surodenci, to sa vola incest a je to neziaduce v zivocisnej risi ani u ludi.

autor
26. apr 2023

@babulkomale ďakujem za info no incest je normálna vec u zvierat 🙂 u ľudi nie

babulkomale
26. apr 2023

nehovorim ze zvierata to nerobia ale je to neziaduce. Proste to slovo v suvislosti so surodencami u ludi je hrozne.

luciah187
7. máj 2023

Je to jedno 🙂