PIATKOVÁ SÚŤAŽ O 30 EUR!

daska_tesco
11. sep 2015

Mamičky, čo je Klikni & Vyzdvihni?

Jednu z vás zajtra ráno za správnu odpoveď odmeníme poukážkou 30 eur na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov.
https://www.tesco.sk/potraviny-domov/ako-to-fun...

Ahojte, mamičky, ďakujeme za všetky vaše odpovede. 😉 Odmenu 30-eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme: @zzuzanah
Výherkyňa, prosím, pošli nám svoju adresu do správy.

vonava007
11. sep 2015

Tovar si objednam cez váš web,vy mi ho prichystate v 100% kvalite,zadam čas vyzdvihnutia a uz si ho len vyzdvihnem🙂 supeeeeer🙂

oriesok
11. sep 2015

povyberám tovar cez internet, odošlem objednávku, dohodnem čas, sadnem do auta, vyzdvihnem nákup 🙂 perfektné nakupovanie 🙂

matulka82
11. sep 2015

Objednam nakup cez internet , vyzdvihnem si tovar na odbernom mieste 😉 usetrite cas 😉

mamka_katka
11. sep 2015

Klikni&Vyzdvihni znamená, že ja si v kľude objednám tovar cez internet, vy mi ho pripravíte a ja si ho prídem vyzdvihnúť, takže nemusím strácať čas hľadaním v regáloch... 😎

roamers
11. sep 2015

Na internete objednám, tesco ho pripravi a ja si ho na odbernom mieste vyzdvihnem.

zzuzanah
11. sep 2015

Prípravu nákupu necháme na vás a vyzdvihnenme si ho vo vybranom obchode hotový bez toho, aby sme vystúpili z auta! Kým si poň prídeme, počká nás v optimálnych teplotných podmienkach.

Služba je momentálne dostupná v obchodoch Tesco Extra Zlaté piesky, Petržalka, Košice a v hypermarkete Nitra.

Objednávku zrealizujeme cez http://potravinydomov.itesco.sk/ ,kde si v dvojhodinových interaloch zarezervujeme čas vyzdvihnutia vo zvolenom obchode. Táto služba JE ZDARMA! 🙂 🙂 🙂 🙂

ckatka
11. sep 2015

znamena to ze cez internet objednam, v Tescu mi to nachystaju a manzel to cestou z prace vyzdvihne,... odpada pisanie listkov a kladenie na srdce ze "milacik worchestrova omacka sa pouziva zriedkavo a netreba jej kupit liter" alebo "kysla smotana a slahackova smotana je rozdiel" :D alebo "ja fakt neznasam tento typ melona..."
Ja som spokojna ze mam co chcem a manzel je spokojny ze "bol nakupit" a este ho aj pochvalili....

riava01
11. sep 2015

Klikni & Vyzdvihni mi dáva možnosť nakupovania cez internetovú službu Tesco Potraviny domov spolu s možnosťou vyzdvihnúť si môj nákup z Tesco obchodu v čase, ktorý vyhovuje mne.

gabikas82
11. sep 2015

tovar, ktorý chcem si zakúpiť si objednám na internete, vy mi ho pripravíte a ja si ho na odbernom mieste vyzdvihnem, teda ušetrím čas behaním po samotnom obchode 🙂

fxcvikotova
11. sep 2015

Tesco priprví a ja si ho na odbernom mieste vyzdvihnem

irenaliza
11. sep 2015

Objednám si cez internet tovar čo chcem, pracovníci Tesca mi ho pripravia, zabalia, prídem s autom, naložia a ja nemusím ani vystúpi´T z auta a mám nakúpené raz dva a ešte si určím, kedy prídem po tovar, super. Len škoda, že len niekde, ale aj tak ste super, že niektorým ľuďom takto uľahčíte nakupovanie a majú čas na iné povinnosti. super. pekný deň

zuzana17
11. sep 2015

ja si objednám tovar cez internet, vy ho pripravíte a už si len pre neho prídem a odveziem si ho domov 😉

lucy123lucy
11. sep 2015

Na internete si objednám tovar, tesco ho pripravi a ja si ho na odbernom mieste vyzdvihnem.

sojaso
11. sep 2015

Kúpa bez toho, aby sme vystúpili z auta.
Prípravu nákupu necháme na nás a vyzdvihneme si ho vo vybranom obchode hotový bez toho, aby sme vystúpili z auta. Tovar si objednáme cez internet.

nellynka
11. sep 2015

Stačí, ak si cez webstránku objednám všetko potrebné a zvolím si čas, kedy si môžem tovar vydvihnúť autom. Službu Klikni & vyzdvihni môžeme využiť v hypermarketoch Tesco Zlaté Piesky a Petržalka

zuzanakub
11. sep 2015

Na internete si objednám čo potrebujem, vy mi to pripravíte a ja si tovar už len vyzdvihnem na odbernom mieste

petaa118
11. sep 2015

objednam si tovar nakup mi pekne pripravia a ja si ho pridem vyzdvihnut.

svetlusa12
11. sep 2015

Objednam si tovar na nete ,vy ho vypravite a ja si ho uz len vydvihnem

tinage
11. sep 2015

tovar objednaný na nete, vami pripravený a ja si ho vyzdvihnem.

susanka421
11. sep 2015

tovar objednám na nete, vy ho pripravíte, ja si ho vyzdvihnem

kim_rossi_stuard
11. sep 2015

tovar si objednám cez internet, vy ho pripravíte a ja si ho vyzdvihnem :D

tt247
11. sep 2015

Tovar si objednám cez internet, vy ho pre mňa pripravíte a ja si ho vyzdvihnem 😉

mamina1501
11. sep 2015

objednam tovar cez internet, vy ho pripravite, ja uz len pridem prevziat a zaplatit 🙂

kika46
11. sep 2015

Cez internet si vyberiem tovar, vy my ho prichystate a ja si ho pridem uz len vyzdvihnut a zaplatit. Super. 🙂

fazula123321
11. sep 2015

Objednam si cez internet, vy ho pripavite a ja si ho uz len vyzdvihnem a zaplatim 🙂

mija51
11. sep 2015

tovar objednám na nete, vy ho pripravíte, ja si ho vyzdvihnem

iweta1
11. sep 2015

Klikni & Vyzdvihni ponúka všetky výhody nakupovania cez internetovú službu Tesco Potraviny domov spolu s možnosťou vyzdvihnúť si naše objednané potraviny z Tesco obchodu v čase, ktorý nám vyhovuje. Táto služba prináša pre nás zákazníkov mnoho výhod, za čo Vám ďakujeme 🙂 🙂 🙂

wandie
11. sep 2015

Objednam si tovar cez internet, vy ho pripravite a ja si ho len vyzdvihnem a idem domov 🙂 Nemusim stravit vela casu nakupovanim v obchode. Je to velka pomoc, napr. aj mne, s dvomi malymi detmi je nakupovanie o drzku 😀

macik45
11. sep 2015

Objednám si tovar na internete ,vy ho vypravíte a ja ho vydvihnem.

xxxxxnnnnn
11. sep 2015

V pohodlí domova si tovar cez net vyberiem. Objednám, vy ho pripravíte a ja ho vyzdvihnem 😉