darinas2
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.
darinas2
16. nov 2015

to sa da aj na internete objednat, je vela stranok kde si to mozte dat spravit

darinas2
16. nov 2015

tie torty su vsetky tak pekne 🙂

darinas2
16. nov 2015

musim aj ja porozmyslat nad nejakymi hrackami pre moje krsniatko

darinas2
5. júl 2015

Dakujem baby kupila som su kremiky od weledy a skusam zatial som spokojna konecne kozmetika ktora mi sedi 🙂

darinas2
25. jún 2015

@mkmimka hlavne si zisti ci ta autskola vezme niektore autoskoly nechcu brat tehotne

darinas2
18. jún 2015

@stastnazena2 pozri ja som tam kupovala paplony a som s nimi velmi spokojna niektore sa daju prat aj na vyssich teplotach tak ze tam najdes aj obliecky co sa daju prat na 60tke 🙂

darinas2
18. jún 2015

@justinka_l a ktorý s ružou alebo s granátovym jablkom?

darinas2
28. máj 2015

Baby poradte nieco na prve vrasky?

darinas2
28. máj 2015

@vierka74 no len neviem co vsetko jej mam do toho kosa dat aby toho bolo dost :/

darinas2
3. máj 2015

Baby chcem spravit pre kamaratku darcekovy kos s kozmetikou pre nu a malicku je to vhodný darcek? chcela by som ubjednat kozmetiku z weledy.

darinas2
27. apr 2015

@ivana_t ja som ho kupila pred nejakýkou dobou mojej svokre a pochvaluje si ona si potrpi na dobru kozmetiku 🙂

darinas2
27. apr 2015

@milica313 ďakujem za info trosku som sa zlakla 🙂

darinas2
21. apr 2015

@veronikazadana áno mam vies co vobec to nie je take hrozne zehlit niektore veci vobec nezehlim a hlavne uteraky su zo susicky bozske 🙂

darinas2
21. apr 2015

@janickacrazy ahaaa super tak uz konecne viem co to je dakujem 🙂 odkedy uzivas femibion? od otehotnenia ci este predtym? a preco zazracne?

darinas2
23. mar 2015

@veronikazadana my sme kupovali práčku so susickou a som s nou nad mieru spokojna hoci nebola najlacnejsia uz som mala cest s touto znackou a bola som s nou spokojna tak sme kupili takú istu ale novsi typ a aj so susickou 🙂

darinas2
23. mar 2015

a co je to ten metalofin? ze vraj to obsahuje len Femibion800

darinas2
12. mar 2015

jééj tam majú krásne sedacky presne môj vkus 🙂 len neviem ci by sa rozmerovo zmestili do nasej obývačky 😒

darinas2
12. mar 2015

@harlinka no moj manzel videl prvykrát ten paplon s dierou a sa smial ale potom važnym kxichtom povedal že ho chce že je akurát pre neho 🙂 a že vie predstaviť s ním aj iné veci ako spánok tak sme sa na tom pobavili a vyzerá že tiež objednáme aj s dierou aj bez :D

darinas2
12. mar 2015

@veselamirka2 ty si tiez užívala femibion 800? po akom čase si otehotnela my sa snažime pol roka no až od marca som si kupila vitaminy tak som zvedava

darinas2
25. feb 2015

@harlinka a objednavala si ten s dierou ci bez diery? Ja by som potrebovala nový paplon ten stary som nechtiac oprala na vyssej teplote a chudak neprezil to 🙂

darinas2
25. feb 2015

Baby kolko stoji ten femibion800 chcem ho vyskúsat mozno sa mi podari skor otehotniet 🙂

darinas2
25. feb 2015

My mame tiez takuto dilemu 🙂 kamoska ma kozenu sedacku a nevie si ju vynachvalit ze ked maly nieco vyleje tak to len utrie a nemusi to dlrhnut ako tu predtym, ja by som volila kozenu ale samozrejme pravu kozu ziadnu eko kozu alebo kozenku to sa rychlo potrha videla som to na svagrininej sedacke maju ju 2 roky a ako padla zaruka zacala sa trhat a praskat no hroza

darinas2
20. feb 2015

@flipflopi skus nájst nieco na prirodnej baze 🙂

darinas2
12. feb 2015

@agnes9 , @anitta41 ja pouzívam weledu mam problemticku plet a ich vyrobky mi velmi pomahaju 🙂

darinas2
12. feb 2015

@drahusa2 a to sa ako nerie pocas celeho tehotenstva? ja som brala vitaminy ale bolo z nich tazko aj ked som sa najedla asi potrebujem zmenu brala som ich uz asi pol roka vkuse