Názor na značku Miele

mimimi11
17. sep 2010

vlastníte pracku al.vysavac Miele??aká je?ste spokojní rady poprosim

toscany
17. sep 2010

Ahoj mimi, nedavno som pocuvala v radiu vysledky skusobnych testov roznych znaciek pracok a Miele mala najlepsie hodnotenia 😉.

maryanna
17. sep 2010

je to mercedes medzi práčkami.......najlepšia na trhu aká existuje

hrozienko11
17. sep 2010

@mimimi11 miele je velmi dobra znacka. polovicka pracovala so spotrebicmi a miele malo velmi dobre hodnotenia a vysledky v roznych testoch. ak ma clovek na to prostriedky,tak sa oplati priplatit.

mimimi11
autor
17. sep 2010

dakujem za radu a nemate ju doma ?chceme uz taku co vydrzi dame 8OOeuri lebo vsetcihovoria o 20r zaruke

mimimi11
autor
17. sep 2010

@toscany hej v radiu to bolo super..nanete ziadne recenzie nica u predavacov ma clovek dojem ze chcu predat najdrahsie

mimimi11
autor
17. sep 2010

@maryanna ahoj mas skusenosti?

kvetik
17. sep 2010

určitě jsou to výborné výrobky, ale taky nejdražší. je pravda,že vyhrávájí pračky testy...já jsem je používala před x lety v anglii, tam je měl samozřejmě každý...ale sama mám aeg elektrolux - kvůli dostupnější ceně.

hrozienko11
17. sep 2010

ako som sa prave pytala,tak 20rocna zaruka je blbost,lebo je len dvojrocna. ale na tych 20 rokov su testovane,cize by mali vydrzat 20rokov.

maryanna
17. sep 2010

@mimimi11 ja nemám ale keď som šla kupovať práčku teraz tak som si hľadala info a tieto sú najvyššia trieda aj preto tá cena, pýtala som sa aj rôznych odborníkov a všetci to potvrdili....len tá cena fakt......
za Miele ide hneď AEG z hľadiska kvality....bosh....

bubelko
17. sep 2010

@mimimi11 mame doma vysavac a je fakt skvely. ak by som mala znova kupovat, urcite by som kupila zase miele 🙂

mimimi11
autor
17. sep 2010

@bubelko super aka je znacka cislo ma aj ten silent tichy rezim?na sacky?

bubelko
17. sep 2010

@mimimi11 je to miele medicair plus s5580. je to na sacky. ci ma silent rezim to si momentalne neviem vybavit, ale nezda sa mi vobec hlucny. urcite sa vsak da prepinat na roznu silu vysavania. 😉

ikke
17. sep 2010

miele 20 rokov naozaj vydrzi, moji svokrovci maju takmer vsetko miele a su to uz pomaly historicke kusky 😀
my mame umyvacku riadu miele, secondhand (teraz si minimalne polovica z vas poklepe po cele 😀 ale stala ma celych 65 eur 😉 a ma asi 4 roky) a napriek tomu je stokrat lepsia nez siemens ci bosch ci so sme to mali kedysi doma na SK, pretoze z nej vytahujem ciste a naozaj suche riady 🙂

a vysavace miele tusim ani nie su nejako moc drahsie nez ostatne znacky 😕

skippy7
17. sep 2010

@mimimi11 no ja som s oľubou pozeravala na STV relaciu Testmagazin a tam v testoch spotrebičov vyhravala zn.Miele, ak chceš a maš čas a trpezlivosť, si to tam popozeraj....na stranke stv.sk ....kukni vidoearchiv a nasledne Testmagazin

lucia123
10. feb 2011

Pracka so susickou miele u nas doma je pokladom 🙂 Krasne oprate ciste pradlo a hned suche. Pred tym sme mali Whirlpool a bola to uplna katastrofa, uz by som nemenila. Ak niekto rozmysla aku znacku a ma na miele, tak rozhodne ist do toho, lebo ta investicia sa vrati nielen financne, ale aj na spotrebe casu a na kvalite prania.

dadis
10. feb 2011

@lucia123 mozes porovnat vykon susicky, co je v pracke so samostatne stojacou susickou? Ja velmi tuzim po susicke, no nemam ju kde umiestnit, este davnejsie som citala, ze susicky, co su integrovane v pracke, nedosahuju take vysledky pri suseni ako samostatny spotrebic...mozes mi prosim poslat IP aky typ mas? dakujem...

matac
10. feb 2011

Pracku aj susicku mame uz rok, ziaden problem. Perie skutocne vyborne. V susicke som este nic nepokazila 🙂 su tam super programy - outdoor, sportove pradlo aj obuv. Pouzivame aj pracie prasky Miele . Mozem len doporucit. Co sa tyka 20 rocnej zaruky je to naozaj pravda. Pri kupe pracky ,sucicky sme dostali certifikat na 20 rokov . Samozrejme nie je to na celu pracku, len urcite komponenty. Neda sa skutocne porovnat s prackou ine zn.ktoru som pouzivala.l

lucia123
11. feb 2011

Ja by som len doplnila, ze MIELE, vsetko ostatne je len kompromis. Maju to v reklame. A je to pravda.

postava
7. mar 2014

Mala som kedysi pracku zo susickou.Bola super nieco vyse roka.potom sa zacala kazit.Moja skusenost..

veronikazadana
13. mar 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

Baby prosím vás potrebujeme kúpit novú prácku a ja by som chcela aj pracku so susickou a rozmyslam aj nad touto znackou ale rada by som vedela akú s nou máte osobnú skusenost.

alenanr
16. mar 2015

to je kvalita. trosku drahsie, ale verim ich vyrobkom. aj ked nemozno dnes verit nikomu. vacsina vyrobkov ma "casove kazítko". raz na to firmy skaredo doplatia 🙄

veselamirka2
20. mar 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@alenanr a to vies ze to ´´casove kazitko´´ slusne povedane inak sa tomu hovori inak :D uz bude zakazane a nebude moc byt v spotrebicoch ? minule som to citala 🙂

darinas2
23. mar 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

@veronikazadana my sme kupovali práčku so susickou a som s nou nad mieru spokojna hoci nebola najlacnejsia uz som mala cest s touto znackou a bola som s nou spokojna tak sme kupili takú istu ale novsi typ a aj so susickou 🙂

veronikazadana
24. mar 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

@darinas2 a ty máš teda znacku Miele? aké je to pradlo potom teda ako sa zehli? videla som pracko zo susicky a bolo priserne pokrcene :/ a to ma odradza

dasa71
16. apr 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@veronikazadana ja mám znacku Miele ale len práčku a ešte máme Miele vysavac

skyle
17. apr 2015

Ja mam indukcnu dosku, mikrovlnku, ruru, mycku a pracku. So vsetkym som max spokojna. Mam vyssie rady ale zatial nic nemozem vytknut.

veronikazadana
21. apr 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

@dasa71 a kolko ta stala pracka? a aká je na nu zaruka?

darinas2
21. apr 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

@veronikazadana áno mam vies co vobec to nie je take hrozne zehlit niektore veci vobec nezehlim a hlavne uteraky su zo susicky bozske 🙂

automaticka
21. apr 2015

Pracujem v Nemecku u rodiny ktorá má práčku MIELE už 20 rokov . Chvália. 🙂

dasa71
22. apr 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@veronikazadana ja už mám druhú práčku Miele prvú sme mali este u rodicov a ta ide doteraz má nejakých 12 rokov 🙂 táto moja ma asi 2 roky a je naň záruka 10 rokov aj preto som ju vybrala