Ako riešiť reklamáciu pokazeného pudingu?
Ahojte. Prosím ako mám riešiť takúto situáciu. Nemáte náhodou skúsenosti prosím.
Zakaždým keď je produkt v zľave (je to puding v kapsicke) kupujem ho vo veľkom množstve na objednávku od vedúcej predajne potravín pre deti . Kúpila som ich naposledy 100 ks . Záruku majú do 8.4. a polovica z nich je pokazená rozumej horká a zdrcnuta a smradľavá. Koho by napadlo že sa toto môže stať bloček od nákupu som si samozrejme neuchovala. Iba predavačky čo mi to blokoju ma už mesiace poznajú čo to kupujem vo veľkom.
Na koho sa prosím obratit je vôbec možné že by mi to vymenili za inú várku alebo vrátili peniaze . Stalo to nemalé peniaze.
Ďakujem 🙏🏽❤️
@alickapusinka však tooooo. Preboha 100 kusov
A ešte toľko umelin. Radšej si urob domáci
@mircalla ja to nereklamujem.
Výživová hodnota? Nevieš gugliť?
https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-S...
@sisska96 https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-S...
neobsahuje to žiadne umeliny
A skladovala si tých 100ks pudingov ako? V chladničke? Lebo sa tam píše, že teplota skladovania je 2 - 6°C.
@sovica 3 stupne v chladničke máme
Nijako
Slovo proti slovu
Do buducna sa poucis
Ani sa necudujem ze nemas peniaze. Nevies hospodarit! Za 85€ puding . Z litra mlieka a dvoch pudingov navaris 12 kusov toho tvjho predrazeneho a zaplatis zan 1,2 € namiesto tvojuch 10€🙈. Och joj. Opytaj sa na predajmi- blicek ani nepotrebuhes pri reklamacii- len musis dokazat ze si jogurt kupovala tam. A jedze to slo na sukromnu objednavku nemal by byt problem
Stale vyjde lacnejsie uvarit detom doma puding. Pol litra mlieka stoji cca 70 centov, pudingovy prasok 40 centov, nejake zdravsie sladidlo (kludne med alebo stava z agave) ratam tak 30 centov. To mas styri porcie pudingu za 1.40 eur. Elektrinu neratam, puding sa vari 2 minuty.
@veronicka1901 dobrý bizar ze? Dokonca ešte aj lacnejšie sa da zohnať mlieko a pudingovy prášok.
Mňa by zaujímalo ako došla na to, že polovica je pokazená? To každý jeden ochutnala?
@personality mňa zarazilo ze nie je milionárka ale 85e za taštičky je fajn. Rok tak kupuje.
Pri 7 deťoch keď pokračuje ďalej k zákl potravinám pečivo šunka mäso, by som zrovna puding varila hoci denne. Nech mam na dôležitejšie potraviny.
@mk22 neviem to pochopiť. To ako na jedno dieťa vychádza 14 ks, to jedia 2 týždne po 1 denne alebo 2? Pôvodne som myslela ze to kupuje pre deti v nejakom zariadení, ale pre svoje domov? Za tie peniaze by sa oveľa kvalitnejšie najedli, popravde aj za 85 centov je to drahé za taký shit.
Ten puding v kapsicke ma 100g, pol litra by mohla každému navariť. Ach jaj.
Ak si si dala vytlačiť bloček, tak ho na karte nenájdeš. Ak si si dala netlačiť, nájdeš ho pod číslom tvojej karty na ich stránke. Skús zreklamovať.
Choď sa tam spýtať - ak ťa poznajú, možno budú ochotné to riešiť. Ja som raz stratila blok od 200 eurových športových hodiniek, samozrejme sa mi cca po roku pokazili… tak som s malou dušičkou išla na predajňu a oni to tam nejako našli na kase (chceli len dátum, kedy som to kúpila), tuším ten blok znova vytlačili a normálne to vyreklamovali. Doteraz najlepší zákaznícky servis, aký som zažila :D
Toto nemôže byť pravda🤦 85 € za kapsickove pudingy, lebo ma 7 deti tak musí šetriť. Ty voléééé....
Ženy aj ja kupujem tie isté kapsicky 😁, dokonca aj miláčikov a ľúbime ich všetci doma 🤫. Syn nosí aj do školy, starší niekedy do roboty, akože čo je na tom.? Vy nekupujete deťom miláčika?🤔. Len ich kupujem za 50c, priamo v mliekarni
A neviem si ani predstaviť, koľko kvalitného čerstného pudingu uvarím mesačne za 85 euro a nie umelý hnus a ešte kopec obalov. To nie je o cene, ale o lenivosti a pohodlnosti.

Keby si kúpila to najlacnejšie mlieko a skrob a ochutila to, tak by Ta to vyšlo oveľa menej a bolo to lepšie.