Bambula3011 mi ukradla fotky a zverejnila na svojom profile. Poznáte ju?

annus
23. feb 2012

Je tu prihlásená užívateľka bambula3011 ktrorá mi ukradla všetky tehu fotly a zverejnila ich na profile, ako svoje fotky. Napísala tam, že už porodila, lenže do môjho fotoblogu som dala fotku, že som to ja a ešte som neporodila. Nepozná z Vás ju niekto, alebo nemáte na ňu mailovu adresu? Určite ma pozná, lebo väčšina fotiek bolo na mojom Facebookovom profile, takže 100% že je mojim známym. Díky Vám všetkým za info. Prajem pekný deň.

akeber362007
23. feb 2012

waw a je toto vôbec možné ?

ela2710
23. feb 2012

a napisala si adminom?

habibi78
23. feb 2012

kokso, toto sa aj tu najdu taketo osoby?????? prihlusila by som ju, co je chora?????? 😠

adrioska
23. feb 2012

Preboha, co z toho ma? 😒

zuzkaremiaska
23. feb 2012

Fuuuuuu.......,neskutočná drzosť!!!!!! 😠

ivetkab.
23. feb 2012

Och, tak to je strašné ... mne sa tlačí otázka, že načo sa tu ide hrať na niekoho iného, ked sme tu vlastne všetci v anonyme. A na fcb nemusí byť Tvojím priateľom ak nemáš blokované albumy... určite sa skontaktuj s adminom. 😠

vejula
23. feb 2012

mne zas jedna osoba ukradla tehu fotku z konika a dala si ich ako profilovkku na pokec... ale kto je bambulka neviem, len že tehu fotky idu na dračku... A to nechcem vedieť čo sa deje s fotkami detičiek. OD daneho incidentu tu žiadne fotky nemam

lubina
23. feb 2012

by som sa zacala bat, ze ti ukradne aj babatko 😲

vinifred
23. feb 2012

..ja si takéto fotky nedávam ani len na facebook..to patrí len mne a môjmu mužovi... 😎

stvura
23. feb 2012

zrejme zavidi (tu tehu fotku mas velmi krasnu), osobne neznasam ludi co kradnu identitu, osobne fotky alebo sa vydavaju za inych...ver ze tu na MK je ich vela

martinkatinka
23. feb 2012

A to si na to prišla náhodou, či ako?? je to otázka, škoda, že nemožeme diskutovať.. nezmeníš to na diskusiu?

miyya
23. feb 2012

ja teraz pozerámje profil a nič tam už nemá: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bambula3011/

ako toto fakt neni sranda....

lola77
23. feb 2012

Mne tu tiež vypisovala jedna baba, ako sa snažia o bábo, vkuse sa ma niečo vypytovala, vypisovala mi a nakoniec sa ukázalo, že tiež mala ukradnutú fotku do inej mamičky z MK. Nechápem tie, čo to robia a hlavne kvôli čomu to robia.

eliss44
23. feb 2012

tyo ako moze niekto taketo cosi spravit????? neni normalna

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
23. feb 2012

nikde na nete nemám žiadnu súkr. fotku,nikdy nevieš kto čo ako môže zneužiť 😒

zuhana2
23. feb 2012

...a preto ja nedavam svoje fotky a fotky svojich deti nikde, mne ukradli moju svadobnu fotku a stale je to vylozene ako velky obraz v Levicich vo FaxCopy- nemam chut to ani riesit, ani neviem, ze ako sa ku nej dostali, lebo nikomu som tie fotky nedavala a nezverejnovala som ich nikde, skoro som odpadla, ked som vosla do obchodu a hned pri dverach ma vital moj vlastny obraz a tiez na jarmoku, tu je asi vsetko mozne, podla mna taketo veci by mala riesit policia, ale keby to niekto nahlasil, len by sa smiali, musime byt opatrnejsi

ninimini
23. feb 2012

to čo je 😒 😒 to je naozaj asi chorá žena ktorá po niečom túži a nemože to mat tak si tu zriadila konto aby mohla komunikovat o ničom čo možno ani nemá neviem som v rozpakoch 😕 😕

anicka1981
23. feb 2012

no neviem, ja mam na FB za priatelov, iba ludi, ktorich poznam osobne a su naozaj moji priatelia a nie je ich vela asi 15, a pre zvysok sveta som nedostupna 😉 nikto si nemoze prezerat niake moje info, ani fotky,,, Sanecudujete, ked mate 300 akoze priatelov, ze sa nieco take moze stat..... 😒

sissy27
23. feb 2012

no ja zas nechápem, prečo máte poniektoré potrebu vešať na net fotky naozaj zo všetkého? videla som tu fotky 5min po pôrode, mamička nohy hore na koze, holé prsia s novorodencom, (polo)nahé deti, celé rodinky, domy, už chýba len oznam kedy nebudú dotyční doma a kde je náhradný kľúč... a to všetko na verejne dostupných fórach (nie len tu)... žiadne súkromie... mimochodom, aj "zamknuté" albumy je asi tak ťažké otvoriť, ako chladničku v kuchyni... raj pre úchylákov všeho druhu - zadarmo a legálne 😝 a potom sa čudujte, že vám niekto kradne fotky...

carmella
23. feb 2012

ihned to nahlas adminovi nech jej zrusia vstup na MK a Moze hanbit ,to snad nie je mozne kde ten svet speje 😒

viki2912
23. feb 2012

ja uz radsej nic nepisem,ale niektore to prehanate.davat tu bruska,satnik vasich deti a pod. 😠

nasta197
23. feb 2012

hrozné o čo jej ide?? možno ti závidí a che byť ako ty!!

llienkaa
25. feb 2012

To co sa tu uz deje??? Urcite to nahlas adminovi...ta zenska je psycho...

rora
25. feb 2012

tak keby ja zistim ze mi ktosi ukradol fotku, ci uz moju tehu, ale mojho dietata alebo mna a partnera prip. ina rodinna kombinacia, tak aj s priatelom spravime vsetko pre to aby sme dotycnu osobu vypatrali a ked si toto citaju potencialny zlodeji fotiek tak verte tomu ze ani v dnesnom virtualnom svete kde sa skryvate za cudzimi fotkami nie ste NEVYPATRATELNI!!! to si uvedomte.

sisaha
27. feb 2012

@annus je tam jedna fotka pod menom chlapa - to sa mi vidi, ze si to tiez ty...nahlas ju adminom, aby ju zablokli..

magali
27. feb 2012

a presne pre toto som zrusila aj profilovu fotku a aj albumy.. inak ta lutujem. nepoznam ju.. nepomozem

liv1
27. feb 2012

Zase len poucovanie. Sa zobudte!!!!!!!!!!!! Mamicka sa len pyta ci ju nepoznate a vy zas len poucujete. Tu na mk sa to stalo velkym hitom niekoho zotriet pod ciernu zem. Hnus!!! Aj vsetkym tym co dali like!

alure
27. feb 2012

@annus moja asi fakt len cez adminov a velky suhlas s @liv1 forum sa zmenilo na nepoznanie ☹ otazku ci temu hned zavrhnete a bez pardonu sa navazate na toho kto sa tu obrati s niecim o pomoc 😒

jedina30
27. feb 2012

waw..to by ma vzivote nenapadlo??brat fotky rastuceho bruska a davt si ich za svoje..chora osoba....nemam slov..to sa uz fakt musime bat,ze nase osobne-sukromne foto moze byt zneuzite niekde inde..je mi z toho naozaj zle.. 🙄