Čo je pre vás klišé a čo gýč?

monkula
4. feb 2008

Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... 😀 😀 😀 tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... 😀 😀 😀

lul
4. feb 2008

monkula - myslela som tie sadrove hovadiny 😉

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominica
4. feb 2008

páčia sa mi originálne tetovania, ale gýč je, ak ho má niekto napr. na lopatke a ide niekomu na svadbu, dá si spoločenské šaty, holý chrbát, nádherný účes a otočí sa, blééé 😝

mirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
4. feb 2008

bramburka,monkula 😉 😉

monkula
autor
4. feb 2008

lul ,to teda hej...
Ale zase na Vianoce som neskutočne gýčová, na stene veľký Santa Claus a nápis Merry CHristmas, vetvičky ,sviečky ,gule v okne... 😀 😀 😀

etuska
4. feb 2008

neviem ako vy,ja sa dobre zabávam 🙂 asi je to o tolerancii.My mame s mamou uplne odlisný vkus,no beriem,ze jej sa to paci aj ked pre mna je to gýc a spominane sosky mame tiez doma.
Ak budeme "vo vlastnom"tak ich urcite mat nebudem,no mame som nikdy nepovedala"si gýčová".Ved je to jej vkus a ked sa jej to paci a citi sa v takom prostredi dobre,preco by som jej to mala negovat???

mirka
4. feb 2008

keď je tu to tetovanie, pamätáte na tie náhrdelníky okolo krku, čo mali byť ako tetovačka 😀 a veľa šiat pre deti-družičky sú riadne gýčové 😖 samé volániky a ružičky a trblietky, ...😝

martinadt
4. feb 2008

ja mám náhodou také gýče niektoré rada 😅 keď si napríklad vyzdobím niečo pekne tak sa z toho aj poteším 😅 a kúpim si aj hlúposť kadejakú, ja sa z takých maličkosti najviac vyteším 😅 😀

monkula
autor
4. feb 2008

domi, to hej a čo máš vytetované ty a kde?
ja chcem vtáka Fénixxa na driek, som gýčová?

etuska
4. feb 2008

Mirka-súhlasím 🙂

sisstin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka
4. feb 2008

a ešte tie veci z reklám v časopise, hodiny s vtáčím spevom, spievajúci veniec a stromček 😀 😀 😀 ale zas spievajúce a tancujúce plyšáky sú zlaté 🙂

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bramburka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anatanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisstin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
takco
4. feb 2008

cha cha ze mikulas s panelaku no to je sen o nsmrtelnosti gycu 😀 pre mna je gyc, ked niekto si zaobstara vec a nepouziva ju, ale hlavne ze ma dobry pocit ze aj on ma to co vsetci ostatny. 😉
monkula som sa urazila na tvoju poznamku o pocte prispevkov na konovi to je diskriminacia gycova 😀 dajte aj nam sancu 😲

bramburka
4. feb 2008

😀 😀 😀

sisstin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anatanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anatanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisstin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
takco
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz