Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

munu
15. jan 2010

dakujem vam kocky za privitanie.. no ako som slubila, ze sa dneska zvazim a poviem vam
takze moja aktualna vaha je 79kg 😲 strasneee.... co mam na to povedat.. asi len, ze je najvyssi cas sa zobudit a zacat daco robit so sebou.. mam vysku 172cm, takze krpec niesom a hoci je to na mne vidiet trochu, ale nie az tak strasne...
moja vysledna vaha, ktoru by som zatial chcela dosiahnut,aby som bola stihla, je 65kg.. takze kurnik sopa, mam co robit ☹ 😠 😉 asi takto striedavo sa mi do toho chce 😅 ☹ 🙄 😀 😠 😎
este som dneska nic nejedla.. moj problem v poslednej dobe je, ze doobedu nemozem do seba nic dostat, nemam chut na jedlo, ale pride poobede a vecer a len by som chodila a vytahovala stale nieco 😠
takze toto musim zmenit..
robite aj tak, ze uz nejete nic po 17tej hodine, resp. date si len nejaku zeleninu a pijete vela vody pocas dna?

moja vaha bola cely zivot kolisava.. ked som chodila do skoly na strednu, tak v 3.rocniku som bola buchta, vazila som 75kg..(zaujimave je, ze teraz mam dokonca viac ako predtym, ale vyzeram lepsie 😕) ked boli prazdniny medzi 3 - 4.rocnikom, tak som sa nastvala a zacala behat kazdy den, cvicit doma ako blazon, aj 400x na den lah a sed a podobne veci.. nejedla som, len malo, napriklad ranajky jogurt, obed normalne jedlo, co bolo navarene doma, ale malicku porciu, vecera zelenina a po 17tej hodine nic alebo ked ma prichytil hlad, tak len paradajky alebo uhorky(malu porciu) a zhodila som asi za 3 mesiace 15kg 😉 potom zacala skola a uz to islo pomalsie, ale nakoniec som skoncila na 58kg.. citila som sa bohovsky super a nikdy som sa necitila lepsie, nez vtedy.. no potom som zacala trochu priberat a zastavilo sa to na nejakych 64kg a takto som si to drzala niekolko rokov.. po svadbe som pribrala este na 72kg, opat schudla na 65kg, aaaale potom som otehotnela a v tehu som pribrala vela, az 20kg..(nebolo mi vobec zle v tehu, prave naopak, musela som stale jest, lebo som bola priserne hladna stale) no a odvtedy som zhodila len par kil a tak to zostalo stat.. teraz kolisem s vahou 2kg hore/dole.. takze vzhuru do bezvedomi 😀

uz som oboznamila aj muza, ze od dneska zacinam s chudnutim a cvicenim.. neprekvapilo ho to, lebo vie, ze niesom spokojna so sebou.. aj ked on mi stale hovori, ako dobre vyzeram na to, ze som po babatku.. ale ja chcem zkratka dobre vyzerat, ziadne take za tym, ze "na to, ze som po babatku" 😉

tak mi drzte palce a budeme sa tu navzajom podporovat.. len vas musim tiez lepsie spoznat, aby nam to islo spolu lepsie 😉

munu
15. jan 2010

Duska, je to faj taky jedalnicek, ale ja podobne ked mam doma navarene cosi kvoli muzovi, tak pre seba uz speci jedlo nevyvaram, teda spasem co je, ale malu porciu.. taku neskodnu.. no a kalorie tiez nepocitam, nikdy som to nerobila, asi aj preto, ze neviem ako ich spocitat, kedze nemam ani tusenia kolko kalorii ma napriklad platok chleba, alebo taka hrstka ryze a podobne.. takze ja len tak sa chystam chudnut, ze malo papat, sladke vobec, ani nesladit kavu, caj.. a cvicit pocas dna, uz kedy mi krpec dovoli.. akurat spinka, tak ja si idem dat par brusakov na zaciatok.. 😉 som zvedava, dokedy mi to moje nadsenie vydrzi.. ako sa poznam, poobede na mna dolahne kriza vyrabovacky vsetkeho 😀 😝 budem sa musiet prekonavat.. co uz

duska1122
15. jan 2010

ahoj munu to si na tom ako ja mam 80 kg a meriam 170 cm , cely den nemam chut jest a o 5 najazd na chladnicku... pred pribratim som mala 65 kg a tam by som sa rada vratila raz.
co sa tyka mojho draheho celkom mu chuti takto jest ved to neni nic strasne hnusy .a stale mu hovorim ze ked ma ma rad tak ma musi podporit a nie podrazat mi nohy. tak sa snazi aj ked sem tam nejake tie parky...no ale nebyva mu zle a zlepsil sa mu cholesterol aspom cosi. ale ja mam stastie lebo on nebol na tazke jedla .

ianitka
15. jan 2010

dnes v sme bol vzorovy jedalny listok na take normalne chudnutie... celkom v poho asi sa toho budem drzat 😉

munu
15. jan 2010

no ja som to dneska porusila, ale len vdaka mojmu muzikovi.. bol v meste, potreboval skocit do banky a prisiel aj s nakupom a ja som tak vykladala ten nakup a tam maskrty prenho aj pre mna, ako lina, mila a kakaove rezy... zevraj ja vyzeram super a nepotrebujem chudnut..tak som si povedala, ze dobre.. dneska to este kaslem, ale od zajtra naostro hned od rana..

Duska, aj ja sa volam Duska 😀 to vazne, nesrandujem.. 😉 moj muz je pravy opak, pri nom sa tazko chudne a je treba mat sakramentsky pevnu volu.. on chodi do posilovne a cvici, aby naberal svaly a stupal na vahe, takze on musi stale jest, pravidelne.. 🙂 ale da sa to.. od zajtra idem na to...

duska1122
16. jan 2010

vazne? no teda. tak to mas super ze si pre neho super a ze na teba mysli a kupuje dobroty. no sak aj ten moj mi to hovori ze ma na rukach bude nosit , len chudatko po par krokoch fuci ako lokomotiva.
vcera som sa celkom drzala vecer som si dala este razny chleba s rajcinou ale rano mi skrkalo v bruchu tak vsetko v pohode. dnes je sobota to bude troska narocnejsie. ale uvidime mam kopu prace tak sa bojim ze zas cely den nic a vecer najazd do chladnicky. 😨
inak munu stale som prekvapena ze sa rovnako volame take neobvykle meno 😵
😀
takze dnesny jedalnicek:
RANAJKY: hrozno zmiesane s cornflaksami (to nemusim tak si dam jogurt s musli)
DESIATA: 2 platky razneho chleba s natierkovym maslom clever kalerab
OBED: morcaci steak so zemiakmi v supke, porom a horcicovou omackou
OLOVRANT: vanilkove mlieko a pomaranc
VECERA: polievka z cervenej sosovice , cibule , cesnaku , majoranky, korenia a jednej lyzice oleja
ak ma prepadne hlad vecer tak žlta paprika 😖 na pitie biela kava, mineralka, rumancekovy caj.
co vy na to ?

duska1122
16. jan 2010

a zabudla som ze celkovy prijem je 1338kcal takze som limite pod1400 😉

ianitka
16. jan 2010

duska, co je vanilkové mlieko?

mirka285
16. jan 2010

prepacte ze a vam sem montujem,duska citala som tvoj jedalnicek,to morcacie masko je v pohode,ale tie zemiaky si k tomu nedavaj,miesas bielkoviny so skrobami,to nie je dobre a vanilkove mlieko vymen za obycajne nizkotucne,vanilkove ma vela cukru 😉

hasleerka
16. jan 2010

no ako ja mám chudnúť, ked si dnes rozkázali palacinky s čokoládou ... no a jedz niečo iné ☹

presne ako píše zuzu13, zjedla by som čosi diétne a potom by som sa dotlačila tými palacinkami 😒

mima1
16. jan 2010

caute. skuste kuknut ze objavmlieko.sk su tam take tabulky kde si date jedalnicek co budete jest vyhodi to dennu spotrebu kolko to je a je tam este jedna vydaj energie.. mozno to niekomu pomoze ze sa bude sledovat aj takto... 🙂

popelka
16. jan 2010

ahoj,to je krasa.ja tiez chudnem,ale nejak mi to nejde,nemam pevnu volu.proste ju nemam.co mam robit,ja vydrzim tak dva tyzdne a potom zase nic.....

hasleerka
16. jan 2010

popelka keby som ja aspoň dva týždne vydržala ... ale ja ani to 😠

jalao
16. jan 2010

ahoj Hasli, dnes som ta v robotke nevidela...ako často chodievaš? Viezla som tam maminu, tak som sa zastavila aj ja...A ked som už v téme...ja sa tiež často snažím vydržať, ale vždy to pokazím...nedokážem odolať dobrému jedlu...aj zajtra idem robiť paprikáš, halušky....ked voní celý byt a ja si to musím odoprieť..... 😖 tak to trpím...
Mirkin syn má dnes narodky...tak všetko najlepšie prajem!

hasleerka
17. jan 2010

jalao a ty chceš čo chudnúť ... 😨

ianitka
17. jan 2010

ahojte...
no dnes aj vcera to celkom slo
ale dostali sme upecenu strudlu
tak no nenecham ju pokazit 😀 taku fajnucku

nastastie som nasla, ze strudla, je jediny kolac zakusok, ktory sa obcas moze aj pri redukcnej diete 😀

kingstonka
18. jan 2010

ahojte... novy tyzden- novy zaciatok 😀

duska1122
18. jan 2010

caute baby. tak dnes mi je uplne na p.....u. este aj s vody. uz treti den po sebe. dnes asi dietu dodrzim na 1.
mirka285 diky za tip myslim ze to maso sa da jest aj bez zemiakov a aj mlieko bez vanilky len to bolo jedine sladke za den a ja ked si nedam aspom tak malo tak potom cokolada, horalka....inak vcera ma frajer prehovoril na vepro knedlo zelo 😅 ale maso som si nedala ani knedlu. spavila som si ku kapuste zemaiky s petrzlenom tak aspom cosi ale poviem vam to pecene chrumkave masko mala som co robit aby som ho nezjedla aj s pekacom 🤐

ianitka
18. jan 2010

duska... a z coho Ti je tak?
nieco mi napadlo, ale 😀

duska1122
18. jan 2010

nie to nie s toho 😉 dufam. fakt neviem ale uz je mi lepsie na znak coho som si dala na noc nivu sak co cely den mi bolo blbo tak preco nie aj v noci ta pazravost ach jaj

mukky
18. jan 2010

baby ahojte..neskor vas docitam...ja zatial - 1,5 kg a to som mala narodky,boli aj nezdrave jedla po 3 dni,ale len trochu...a nic som nenabrala..som na to nemyslela absolutne ze jem blbo a funguje to 😀 aj sladkosti boli ale len po jednej sladkosti,max dvoch...
do obedu zvacsa ovocie a male davky sa snazim aspon 4 krat denne jest..a vecer len ovocie,ci jogurt...no vecer..ja od tej 18 sa snazim uz nic varene alebo chlieb nejest..
pijem cistu vodu,do kavy som si uz zacala davat o pol lyzicky menej cukru 🙄 😀

hasleerka
18. jan 2010

závidím vám ako vám to super ide ... ja sa vôbec nemám čím pochváliť jedine že som dnes bola na aerobicu

mukky
18. jan 2010

aj ten aerobic je super,ja by som bola leniva 😝 😀

kingstonka
19. jan 2010

ahojte... no mne odisli tie vianocne 2 kg a odvtedy uz nic ☹ musim byt asi doslednejsia.. stale bojujem s chutou na sladke...

ianitka
19. jan 2010

ja sa nemam cim chvalit...a haslerka ja aerobic neznasam ☹ takze ani tzm sa nepochvalim

cez vikend super som sa drzala, aj som si vazila davky jedla, ani som nemala chut jest naviac, ale ked som v praci, tak neviem co by som skor zjedla...

munu
19. jan 2010

ahojte, no ja sa drzim zatial.. dneska je druhy den, co dietujem.. ked mam kavu, tak lyzicka cukru, hoci malicka, tak musi byt, lebo horku kavu nevypijem,bolo by mi z nej zle a zase kavu si neodopriem 😅 caj ovocny necukrim.. vcera som ranajkovala jogurt, na obed malu porciu zemiaky a fasirku jednu a potom este o 16.30 som sa navecerala to,co na obed, ale tiez malu porciu a po 17tej hodine som nejedla nic.. malemu teraz ide prvy zub, tak vcera sme buntosili hore do 01.00, tak som este krajec chleba musela zjest, bo som bola hladna jak cenkovej deti..ale podotykam, ze fasirky boli z morcacieho masa, takze nie tukove.. sladkosti nejem vobec.. muz mi kupil vcera kit kat sense, ale som odolala a nezjedla ho.. este stale je tam polozeny, ale si ho vezme dneska na poobednajsiu smenu do prace 😀 dneska som este neranajkovala, tak teraz do seba tlacim obed este zo vcera, ale nie zemiaky, ale krajec chleba ku fasirke.. a na veceru planujem len jogurt alebo ovocie.. a po 17tej zase nejest..vcera som aj dvakrat cvicila.. doobedu aj poobede.. uz citim svalovku na bruchu a bokoch 😉 takze efektivne.. 😀 rano som sa zobudila a brucho splasnutejsie nez bolo po ine dni 🙂 ma to potesilo a dodalo viac odhodlania pokracovat v diete a cviceni.. tak zatial tolko..

duska, neobvykle meno a vidis, predsa najdes niekoho s takym menom.. a dokonca na konikovi 😀 19.jula budem na teba mysliet a zablahozelam ti 😀 no uz som dojedla obed a teraz zase nejest do nejakej 16.30 😝 a potom uz vobec do konca dna.. 😝 😕 strasne, ale na ten obed sa tesim vzdy najviac 😅 uz teraz sa tesim na zajtrajsi obed 😀 ja som pazravec.. stale by som nieco pchala do seba a najlepsie sladkosti a maskrty, kolaciky a tak.. no uz radsej nepokracujem, lebo este sa zlakomim na ten kit kat odlozeny 😀

tak sa drzte baby a vela sil v dietovani a cviceni..

este som chcela, ze Hasleerka, super, ze si bola na aerobic, ja by som strasne rada chodila do posilovne cvicit, behat na pase a tak, ja to mam strasne rada, ale neda sa mi pri babatku takom malom.. muz chodi do prace a ked sa vrati, ide cvicit on a potom by som sice mohla aj ja ist, ale to by sme cely den spolu ani neboli a ja nechcem taky zivot.. a poznam sa, ze keby som zacala tam chodievat, tak by som chodila uz stale, lebo mna to uzasne bavilo pred tehu.. mozno ked krpec povyrastie trochu.. uvidime.. a na aerobic som tiez chodievala, ked som este zila na slovensku.. milovala som to a tesila sa na kazdu hodinu aerobicu.. aj mi pomahal perfektne v kondicke a chudnuti.. ale tu nemam nanho uz teraz cas.. co uz,pocvicim si ako sa da.. doma na zemi 😀

kingstonka
19. jan 2010

ahoj munu..super ze sa takto drzis....

ja snad sa do toho zase dostanem...minuly tyzden mi dietovvanie pokazila mrcha- vtedy som hrozna... a chuti na sladke som neodolala.... 😒

hasleerka
19. jan 2010

ianitka ja zase naopak, sa teším do práce lebo tam zjem málo, behám 4hodky, potom sa síce najem ale zase 4hodky nič ... len zatial nerobím stále, len občas ked ma zavolajú na výpomoc ... a doma furt čosi dzobkám ... aj teraz som urobila vajíčkovú nátierku, no či som dva krajce nespráskla ... snád už do večera nebudem nič

ale to asi ťažko, lebo mi ostala knedla tak ju obalím vo vajci, to máme doma všetci rady ... a potom že chudni ☹

munu a tm môže ísť cvičiť, prečo nejdeš aj ty??? alebo prípadne kým je on v práci nemá ti kto malého postrážiť???

munu
19. jan 2010

Kingstonka, dufam, ze mi to vydrzi az do ciela.. kym nedosiahnem nejakych 65kg.. dlha a narocna cesta to bude 😒

hasleerka, nema mi kto maleho postrazit.. mam tu sestru, ale ona pracuje s mojim muzom na jednej smene v rovnakej fabrike, takze ziadna sanca.. a nikoho ineho z rodiny tu nemam a kamoske nechcem davat Matka na ten cas.. potom ho vyzdvihovat a tiez priznam sa, nedoverovala by som cudzim ludom absolutne.. rozum ani srdce by mi to nedovolili, este je prilis maly na taketo nieco (nechavat ho kamoske, rodina je nieco ine).. keby mal povedzme 2 roky, to by bolo o inom.. ale aj tak cudzim (kamoske) urcite nie.. ked tak rodine..

moj muz chodieva cvicit kedy ako mu to vyjde, niekedy 3x do tyzdna, niekedy 5x, no niekedy len raz do tyzdna.. kedy ako.. podla toho, ci mame nieco ine v plane alebo nie.. ja mozem ist do posilovne, on mi nebrani v tom, ani by to nikdy neurobil, aby mi v niecom branil.. aj by dal maleho do poriadku, co by potreboval za ten cas, len to je vo mne.. ze ja nechcem ist tam na hodku a pol, ked mozeme byt spolu rodinka a mozem si pocvicit doma.. neviem ci mi rozumies.. 🙂 niesom nanho tak strasne akoze naviazana, ze sa bez neho nepohnem alebo co.. ale proste ked si predstavim takto kazdy den (lebo ja by som chodila kazdy den cvicit, ked chcem zhodit nieco), tak to by sme vobec spolu ani neboli.. a ja to nechcem, to nie, ze on.. vies?

munu
19. jan 2010

a neda sa ani tak, ze jeden den pojde on a druhy den ja, lebo ja by som chcela ist kazdy den, nie kazdy druhy..