Keď nájdete zmeškaný hovor, voláte späť?

16. aug 2021

Keď nájdete Zmeškaný hovor od neznámeho čísla voláte späť ? Mna vždy zaujíma kto to je ale väčšinou sa bojím volať naspäť keď zavolali iba raz :D niekto mi volal vcera takze netuším kto čo mohol chcieť keďže bola nedeľa určite nič pracovne

sweet20
16. aug 2021

ano, volam

janci05
16. aug 2021

Ja nevolám. Ak niekto niečo chce, tak nech zavolá druhý krát.

nafka0483
16. aug 2021

Neviem preco by som sa mala bat zavolat naspat :D ak cislo nepoznam, tak ho dam do googlu, ci mi ho nevyhodi hned ako nejaky otravny marketing. Ak nie, tak volam naspat, ale ja mam sluzobny telefon, cize je to automatika, ze na zmeskane hovory reagujem.

luba41
16. aug 2021

nie

evica17
16. aug 2021

Ja len prezvonim do prveho pipnutia na mobile. To dotycnemu uz ukaze ze mu niekto vola ale nestihne zdvihnut. A potom vacainou zavola spat, ale nikdy to nebolo nic zaujimave.

ivkazba
16. aug 2021

Áno volám, pretože to môže byť niekto kvôli práci. Ale mňa vždy zaujíma, prečo sa ľudia boja volať naspäť. Veď ak človek nemá nejaké problémy, že by mu volal exekútor alebo podobne, tak čoho sa mám báť.

janai1
16. aug 2021

Vždy si vyhľadám číslo a keď to nie je marketing alebo podobná somarina tak volám späť

pininka1
16. aug 2021

Bud zavola este raz, alebo nestal za to 😂😂😂. Nie uz nevolam naspat lebo stale je to nejaky marketing.

patka06
16. aug 2021

čísla, ktoré poznám volám späť určite
čísla, ktoré nepoznám "preverím" cez Google a potom sa rozhodnem

merlinja
16. aug 2021

nie nikdy, ak ma nutne potrebujú zavolajú znova. výnimka sú čísla rodiny, známych a tie čo mám uložené a viem komu patria.

sense
16. aug 2021

Hodím do googlu à podľa toho, ak číslo nenájde nevolá, ak číslo nájde à je to nejaký call Center alebo nejaká zdrav. Poisťovňa naspäť nevolam, ak je to číslo inštitúcie kt môže pre mna niečo znamenať lekár, moja zdrav. Poisťovňa atď tak zavolám naspäť. Tí ale zvyčajne nechajú odkaz

autor
16. aug 2021

Ja som bola nedostupná, keď som sa zapla tak mi prišla SMS že ma kontaktovalo to cislo. Takisto jemu by mala prísť SMS že som dostupná ale nevolal naspäť. Preto ma zaujíma že kto to bol ale nechcem sa v tom nejako rýpať :D

h2
16. aug 2021

Nie, nevolám späť. Nie preto, že by som sa bála. Ale viem, že ak niekto od mňa niečo chce, zavolá zase. A zvedavá, kto to bol, tiež nie som.

choco6
16. aug 2021

@ivkazba Ja osobne nemám rada telefonovanie celkovo. Ked mam niekam zavolat radsej poviem mužovi alebo idem osobne. Normálne je to fobia ci co. Ja to nemam rada lebo nepocujem alebo nerozumiem, niektorí ľudia rozprávajú potichu iní suslu a potom dochádza k omylom, alebo proste je zlý signal, mám pocit že niektorí ľudia sú dokonca nepríjemní v telefóne a podobne. Je to hrozné ale snažím sa s tým pracovať 🤦🤣

tribratri
16. aug 2021

nie, ked niekto nieco chce, nech zavola. aj tak furt volaju spameri a predavaci bambusovych ponoziek

elizabet173
16. aug 2021

nie, nikdy, keď niekto so mnou niečo chce, nech zavolá zase alebo pošle SMS

nafka0483
16. aug 2021

@ivkazba Zas mnohi si aj myslia, ze ak budu telefonaty od exekutora a pod. insitucii ignorovat, tak dany problem zmizne, co nie je pravda... cize ani vyhybanie sa takymto telefonatom a nepreberanie zasielok im nepomoze :(

ivkazba
16. aug 2021

@choco6 chápem, pretože ja tiež nerada telefonujem. Nevyhľadávam tento spôsob komunikácie. Ale kvôli práci musím aj telefonovať. A príde mi taká základná slušnosť zavolať naspäť ak mám neprijatý hovor.

elizabet173
16. aug 2021

@ivkazba ja sa nebojím, pracovne to nemá kto neznámy byť, nemám takú prácu a ak napr, stratí mobil, nech napíše SMS. Nemám náladu počúvať ódy na ponožky z kokosového vlákna a ako niekomu záleží na mojom poistení, mojich peniazoch, mojom zdraví a pod., prípadne počúvať somariny v lámanej angličtine

ivkazba
16. aug 2021

@nafka0483 ani nehovor, s takýmito ľuďmi mám bohaté skúsenosti.

elizabet173
16. aug 2021

@tribratri do čerta, teraz neviem, či som si ten telefonát nemala vypočuť, veď ani neviem, či sú tie ponožky z kokosového vlákna alebo bambusové. A najmä netuším, ako som mohla bez nich doteraz prežiť

ivkazba
16. aug 2021

@elizabet173 a mne ešte nikto nikdy bambusové ponožky neponúkol. Čo som niečo menej? 😂

anjelicek26
16. aug 2021

Na firemnom vzdy, na sukromnom nikdy (ak to je nezname cislo), ved ked nieco chcu, zavolaju zas.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuvelyn
16. aug 2021

Nevolam a dokonca ani nedviham cudzie číslo 🤷🏼‍♀️

michaela789
16. aug 2021

Najprv guglim číslo, a to nielen pri zmeskanom ale aj keď mi volá neznáme číslo. Nechám nech zloží, vyguglim a podľa toho reagujem. 90% takýchto zmeškaných neznámych čísel sú hovadiny, marketing, prieskumy a iné žrúty času a niekedy aj peňazí.

elizabet173
16. aug 2021

@ivkazba no vidíš o čo si prišla

nafka0483
16. aug 2021

Raz som tu citala pribeh, ze chlapik prisiel o pracu, dostaval sa uz do financnych problemov, hladal si novu pracu, tak posielal zivotopisy, regaoval na inzeraty a pod., ale "chudak" nijak raz si nevedel najst pracu... a potom vysvitlo, ze z plno prac mu telefonovali a volali na pohovor, ale on nedviha cudzie cisla a nevola naspat, takze si sam odstrihol vsetky moznosti :D :D

Neviem si predstavit nezdvihnut cudzie cislo, x-krat mi volali z roznych institucii a veru ked tam mam ja podanu napr. ziadost alebo nieco, tak nebudu mi oni vyvolavat donekonecne, lebo nie oni nieco chcu odomna ale ja od nich - stavebny urad, magistrat mesta, miestny urad, socialna poistovna, poistovna, banka...

h2
16. aug 2021

@nafka0483 Ale tu nejde o nezdvihnutie neznámeho čísla, ale o volanie späť. Ja neznáme čísla dvíham v pohode, veď zložiť sa dá vždy. Ale ak hovor zmeškám, tak potom už späť nevolám (možno len ak čakám, že mi niekto z takého čísla bude volať).

nelca84
16. aug 2021

pokiaľ to číslo nepoznám, tak nevolám. Ak je to dolezite, tak zavolaju znova...