Kto vidí môj nick, keď založím anonymnú diskusiu?

6. okt 2022

Prosim Vas, ked zalozim anonymnu diskusiu kto vidi moj nick admini?ci nikto?

simsalabim
6. okt 2022

Myslim, ze ho je vidno, ked niekomu priamo odpovies pomocou @nick . Teda vidi ho ten osloveny.

belllinka
6. okt 2022

@simsalabim nevidno ho ani vtedy
Admini ho určite vidia.

maca1984
6. okt 2022

Myslím si, že admini vidia.

simsalabim
6. okt 2022

@belllinka aha, ja som myslela, ze ano, lebo som raz citala anonymnu diskusiu, kde niekto priamo oslovil nick, ktory v diskusii nefiguroval, ale vyznelo to, akoby prave ten nick bol anonym, lebo na nu dotycna odpovedala.

belllinka
6. okt 2022

Ale bola by som zvedavá, kto založila tú diskusiu o učiteľke čo si kupovala rum 😀

klarissa25
6. okt 2022

Admini určite vidia

viestta
6. okt 2022

@belllinka aj ja 🤔

belllinka
6. okt 2022

@viestta nemáš nejakú známu adminku? 😀

basska_b
6. okt 2022

@simsalabim Mne vtedy napise do notifikacii, ze anonym odpovedal na vas koment

viestta
6. okt 2022

@belllinka aj keď niektorí sa nazdávajú, že ma MK platí, tak ja naozaj nemám také kontakty

rusalinka
6. okt 2022

V diskusii nikto nevidí tvoj nick, ak si ju založila ako anonym. Nemôžu ťa ani označiť a aj keby dali napr. @anonym, tak tebe to nepríde.
AK niekto niekoho označil konkrétnym nickom, tak to bol niekto, kto si myslel, že práve toto je ten "anonym."
Vo vlastnej anonymnej diskusii ani ty nevieš písať pod svojim nickom, ak si ju začala ako anonym, tak ju aj ako anonym dokončíš (viac info nájdeš tu: https://www.modrykonik.sk/faq/mozem-zalozit-dis...)
No a teda odpoveď na tvoju otázku - áno, admin tvoj nick vidí, ale neboj sa - ak nerobíš zlobu, určite admin tvoj nick nijako riešiť nebude 😉

svetlonos
6. okt 2022

@viestta
😂