Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosť s www.vypredaj24.sk?

kajkape
28. aug 2012

Objednala som odtial detom staru next kolekciu s 50% zlavou (super)...v potvrdzovacom maili mi dosli spravne ceny, ked odoslali zasielku, tak zrazu nauctovane 100% bez zlavy. Volala som na hotline...ano,mame interny problem, ozvu sa mi (pochybujem). A teraz dilema, neprevezmem zasielku, tak tie vecicky uz neuvidim, lebo oni nepreposlu naspat so spravnou sumou (ze take nerobia). Odporucila mi uhradit v plnej sume, ze rozdiel mi poslu spat na ucet. Verit neoverenej spolocnosti? Co by ste robili? Lenze rozdiel je pomaly 100 e a to je dost na to, aby som ozaj uvazovala. Dakujem za kazdu skusenost.

sisaha
28. aug 2012

@kajkape neprebrala by som...ak je to neoverena spolocnost, tak duplom. Mozno iba skusaju, na akych blbcov narazia. ak by to bola seriozna spolocnost, tak napriek chybnej fakture, ti povedia zaplatit polovicu s tym, ze povodnu fakturu dobropisuju a poslu novu.... Nedaj sa nachytat!!

sisaha
28. aug 2012

@kajkape a uz iba z odpovedi, ze ak neprevezmes, tak to nepreposlu so spravnymi cenami späť svedci o ich umysle obohatit sa.

susanerose
28. aug 2012

presne ako píše sisaha. ja by som tiež neprebrala. určite skúšajú a nájdu sa takí, ktorí uveria. pokiaľ to nemáš ako sa hovorí na papieri, tak ako keby to ani nebolo. takže telefonát ľahko odtaja a ty nedokážeš, čo ti povedali...

kajkape
autor
28. aug 2012

@sisaha
@susanerose toho som sa obavala, ach jaj. Praveze to je dobierka, takze tam sa nemozem s pani pri priecinku hadat, ze zaplatim len 1/2. Opravnenej osoby sa clovek nedovola, lebo telefon dvihaju brigadnici a zasielky im asi tiez balia... Ale tusim je to byvale quelle alebo neckermann alebo takyto akysi skrachovany netshop.

sisaha
28. aug 2012

@kajkape tak sa na to vykasli, nech sa im to vrati a objednaj si to nanovo, povedzme na nejaku kamosku, alebo mamu a zistis, ci je to ofajč, alebo iba nestastny omyl...Ja si skôr myslim, ze je to neseriozny predajca.

luna22
28. aug 2012

aká to bola stránka?

kajkape
autor
28. aug 2012

@sisaha ved uvazujem, ze skusim objednat jednu vec, ci sa budu zas tvarit prekvapene, ked sa mi nauctuje plna suma...

kajkape
autor
28. aug 2012
luna22
28. aug 2012

@kajkape nakazlíve, hneď by som objednala

kajkape
autor
28. aug 2012

@luna22 vsak prave, jesenna bunda pre syna za 11 e, no nekup to....tak mi to je luto kurnik ☹. Tu na MK aj MMB predavaju staru kolekciu aj za 25...este skusim pockat, co mi odpisu na mail ☹

luna22
28. aug 2012

@kajkape potom napíš ako odpísali, by som aj ja nakupila,ale ak to je podvod 😠

kajkape
autor
28. aug 2012

@luna22 alebo vsak skus natukat, ze ake ceny sa ti objavia...tam sa plati len na dobierku, prinajhorsom neprevezmes. Ak uz to opravili, mali by ceny sediet. Lebo ze IT pracovali na oprave, tvrdila slecna na telefone. Tak budeme ozaj vediet, ci nas natahuju alebo to bola naozaj chyba.

momobobo
28. aug 2012

Ahoj ja cez tu stránku objednávam už som objednala 4 krát zatiaľ sa mi nestal žiadny problém a bola som max. spokojná 😉 . Objednala som aj teraz za tie polovičné ceny zatiaľ mi len prišiel potvrdzujúci mail tak uvidím. Stalo sa mi že som zásielku neprebrala bo bolo nedorozumenie a s pošty mi nedali oznámenie a volali mi keď to došlo späť a preposlali ešte raz. objednávam od nich už asi pol roka.

sedem
28. aug 2012

@kajkape tak sa pridavam k tebe, stalo sa mi presne to iste a teraz sa s nimi natahujem..vcera som im volala, ako sa veci maju a co mam dalej robit, slecna na telefone mi povedala, ze mam poslat mailom potvrdzujuci mail od nich, dodnes mi nikto neodpovedal, tak som im tam znovu volala, vraj su tam len dve a nestihaju a bla bla, ja hovorim, ze uz mi volal kurier, ze mi chce dorucit balik, ze co mam robit, ci mi teda moze poslat mailom potvrdenie, ze mi peniaze vratia, vraj nestihaju a nemoze a mam cakat niekolko dni, kym sa k tomu dostanu, alebo neprebrat vobec, ale ja ten tovar chcem, no slecna na telefone uplne nepriestrelna 🙄 😠 vyzera to na slusny podvod! 😠 Kurierovi som povedala, ze ma odniest balik na postu, zial, za taku sumu ho neprebriem, kym nebudem mat od nich na papieri, ze ten rozdiel preplatia...tak mi dvihli tlak hned rano, ze ani kavu som nepotrebovala 😝 tak som zvedava, co bude dalej....

dejka77
28. aug 2012

@kajkape Tak to skus urobit tak, ze si tie veci objednas znovu, resp. ich objedna niekto iny napr. tvoja mama alebo brat/sestra to je jedno. Pockaj ake ceny budu v potvrdzovacom maily, ak budu spravne tak ich prevezme ten co to objednal, das im peniaze a je to 🙂 A to, co ti poslu nepreberaj, je tam riziko, ze ti nic nevratia.

kajkape
autor
28. aug 2012

@sedem tak ja som zvedava, ze co bude.... mne poslali dnes na mail toto:
Vážená zákazníčka,
ďakujeme za Vašu objednávku z kolekcie NEXT na www.vypredaj24.sk. V procese spracovania Vašej zákazky došlo k technickej chybe, ktorú sme zistili bohužiaľ až po odoslaní balíčka na Vašu adresu. Z hodnoty dobierky nie je odpočítaná zľava a tovar je účtovaný v plnej cene, bez zľavy.
Celá záležitosť nás veľmi mrzí a chceli by sme ju vyriešiť k Vašej spokojnosti. Ak ste si už zásielku vyzdvihli, nemusíte sa obávať. Čiastku vo výške zľavy Vám obratom pošleme na Váš účet. Ak nemáte číslo účtu zaevidované vo svojom zákazníckom účte, stačí ho nahlásiť na tel. 02/50 111 905 alebo emailom info@vypredaj24.sk.
Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.
S prianím príjemného dňa Vás zdraví
Váš internetový obchod

kajkape
autor
28. aug 2012

@sedem tak som im napisala, ze co sa stane, ak zasielku nepreberiem a poslem spat, ze ci mi poslu ju naspat tak ako sa ma (pockam na odpoved a dam vediet).... a zaroven som objednala zo zvyskovych veci, co ostali na nete, jednu novu....uvidimm ,aka bude cena a premyslim si, ci ju preberiem alebo nie (aj keby bola uz spravna)...

kajkape
autor
28. aug 2012

@dejka77 uz tam ostali take vecicky, ktore nam velkostne nepasuju....ale jednu som skusila objednat, uvidim, co z toho bude

sedem
28. aug 2012

@kajkape No poslali mi to iste, co tebe, ja som dnes balicek bola prebrat, s tym, ze v tom maily od nich je uvedene, ze "Čiastku vo výške zľavy Vám obratom pošleme na Váš účet." takze to mam na papieri ako som chcela a snad uz problem nebude... 😕

kajkape
autor
29. aug 2012

@sedem ja rozmyslam, ze to tiez tak urobim.... vsak daj mi potom pripadne vediet prosim, dakujem 🙂

sedem
29. aug 2012

@kajkape jasne, vecicky su doma, tak uz len cakam na peniazky, dufam, ze sa dockam..dam vediet, ked pridu... 😉

kajkape
autor
30. aug 2012

@sedem ja stale neviem...to bude tym, ze som mimo domu a mozem prevziat zasielku v pondelok (snad mi kurier nechal listocek na poste a neposlal to naspat)... budu musiet vystavovat dobropis, kym im dojdu peniazky z dobierky, to sa moze tahat aj tyzden-dva....ale tiez verim v to, ze to nie je ofuk... inak by som nasla na nete nejaku negativnu reakciu z minulosti

sedem
30. aug 2012

@kajkape ak neprevezmes zasielku priamo od kuriera, na druhy den by ti postarka mala dat do schranky papier o ulozeni balika na poste a tam ostava balik 10 dni, potom ho posielaju naspat..no tiez dufam, ze tie peniazky este uvidim 😅

momobobo
31. aug 2012

No dievčatá tak dnes došiel mail o vyexpedovaní balíka aj mne a samozrejme so zlou sumou. Už som im aj obratom písala, že je to podozrivé že keďže mali poruchu ktorú odstránili akože mi to poslali zle uvidím čo odpíšu a dám vám vedieť. Zatiaľ som mala s týmto obchodom len dobré skúsenosti tak dúfam že to tak zostane a tiež by mi bolo ľúto prísť o tie vecičky však som objednala za 80eur po zľave 😝

kajkape
autor
31. aug 2012

@momobobo tak si myslím, že pokiaľ to bolo v minulosti v poriadku, tak by som to prebrala.... ja som rozhodnutá prevziať ju (ja mám tuším za 710E nakúpené 😀 😀 😀 ). Len som bola nepríjemne prekvapená, že prvá objednávka a hneď zlé sumy....

kajkape
autor
31. aug 2012

@sedem mne prišla smska na starý telefón, telefón som im ani neuvádzala, tak som zvedavá odkiaľ ho vyhrabali...že pod podacím číslom XY v sume Z mám uložený balík na pošte a môžem si ho vyzdvihnúť do 10 dní. 🙂

sedem
31. aug 2012

@kajkape 😀 mne tiez prisla sms na stary tel., ktory netusim, odkial mali... 😕

kajkape
autor
2. sep 2012

@momobobo
@sedem inak som sa rozhodla, ze ho prevezmem. Na listku z posty som nasla, ze od 'halens' a to je byvale quelle, mozno preto aj mali moj stary mobil. A tam bol tiez taky zvyk, ze zasielku nevedeli preposlat naspat, ze len nanovo objednat. No a quelle bolo v pohode, tak mi neostava nic ine, len im verit 🙂 (a tesit sa na vecicky 🙂 )

sedem
2. sep 2012

@kajkape ja uz sa tesim 🙂 uz len ostava verit, ze ma potesia aj peniazky na ucte 😝 😀

kajkape
autor
5. sep 2012

@momobobo @sedem nieco nove s platbou od nich? mne pisali asi tri dni za sebou mail, ze ci to preberiem alebo nie a zrazu, ked som oscanovala doklady o prebrati a printscreen mojej objednavky z netu, tak ostalo len ticho... dam im cas do piatku a potom zacnem volat alebo?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli