Modlitba

2. mar 2021

Ahojte žienky iba by som vás chcela povzbudiť keďže je dneska utorok aby ste skúsili túto modlitbu ak ste v situácii v kt.si nemôžete pomôcť sami mne veľmi pomohla 🙂

sisa_s
2. mar 2021

Zablokovala som vsetky utorky na fore a ty capnes ten spam este tu...

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarissa25
2. mar 2021

joj keby ste si založili skupinu všetky tie čo toto pridavaju na plochu...choré...

janai1
2. mar 2021

Ani sa nečudujem, že anonymne ✌️

makakova
2. mar 2021

😃

katus226
2. mar 2021

Ja sa modlim kazdy utorok, aby bol uz víkend 😆

bebotka
2. mar 2021

milujem tieto komenty a keď príde choroba tak je tých svätých aj málo a zrazu každý verí a prosí

katus226
2. mar 2021

@bebotka ja nie. Ziadna choroba ma nikdy k tomu neprinutila a neprinuti, je to proti mojmu presvedceniu. To by musela byt asi psychicka choroba.

nafka0483
2. mar 2021

Je tu realne niekto komu to pomohlo otehotniet? Lebo vraj dostanem to co si vyprosujem nech by to bolo akokolvek tazke...

bebotka
2. mar 2021

@katus226 takých bolo 🙂

janai1
2. mar 2021

@nafka0483 no jasne, z modlitby otehotnieš 🤦‍♀️ ani sex netreba 😂

veronikaszabova
2. mar 2021

@bebotka no ja nie.

irusa
2. mar 2021

No tieto komenty ste si mohli odpustiť....a nie vysmievať sa ak niekto v niečo verí....

katus226
2. mar 2021

@janai1 presne, to ako ten chlapik, co sa furt modlil, aby vyhral v sportke. Pi desiatich rokoch mu boh uz zufalo - tak uz si konecne vsad!!! 😁

klarissa25
2. mar 2021

@irusa ako aj ona si mohla odpustit tuto diskusiu.. Ved nech si skupinu zalozia..

pribinak
2. mar 2021

Prečo si tu anonymne? Hanbis sa že si veriaca? Alebo?

nafka0483
2. mar 2021

@janai1 No ved preto sa pytam... pochopim nejaky "popis", ze modlitba pomoze dodat nadej, prekonat tazke chvile a pod. Ale tak naisto tvrdit ze dosiahn co si prajem... 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

irusa
2. mar 2021

@klarissa25 ale keď sa mi nepáči,tak nekomentujem... myslím,že každý si môže napísať,čo chce

lalenka33
2. mar 2021

Ja fakt asi nikdy nepochopím logiku niektorých žien tu na MK.Vidíte názov diskusie Modlitba, tak načo to sakra otvárate a čitate,keď Vám viera niekoho tak vadí?Veď to nedala na nástenku,kde to na Vás vyskočí, ale do diskusie,ktorú si dobrovolne otvoríte.Čiže miesto rady založiť si skupinu skúste vy neotvárať diskusie, kde už podla názvu je jasné, o čo v nej pôjde. Či ste nesplnili denný limit rýpacích komentárov?

terezka1947
2. mar 2021

Zaujimave.
Dokazeme tolerovat vsetko a kazdeho.
Utlmime sa,dokonca povzbudzujeme inych k.tolerancii.
Ale ked pride nejaky veriaci-tu tolerancia konci.
Je to verejne forum.
Diskutuju tu aj veriaci(v cokolvek) aj neveriaci.
Cize trosku si pocvicme toleranciu.

lenkakravcova
2. mar 2021

"Nie nie, my katolíci sa k ľuďom nemodlime.." A potom tu niekto capne toto. 😌😂
Modloslužba (porušovanie 1.prikazu Božieho!) v praxi.

lenkakravcova
2. mar 2021

@bebotka
Choroba nás má prinútiť klaňať sa a prosiť o niečo iných ludi/modly? Mŕtvych ľudí, ktorí nič nepocuju a nie su ničím voči Stvoriteľovi?
Akože chceš tvrdiť ze Boh, Najmocnejsi, Vševediaci (ktorý pozná minulosť, prítomnosť, budúcnosť i všetky možné varianty každej stotiny sekundy), potrebuje tlmočníčku alebo co???
Ešte obhajuj tu modlosluzbu..

terezka1947
2. mar 2021

@lenkakravcova treba respektovat kazde nabozenstvo. Kazde v nieco veri. A iba ti,co ho praktizuju,tomu rozumeju-aspon by mali.
My ostatni nemusime. O tom je vsade opakujuca sa tolerancia.

37373
2. mar 2021

Veľa ľudí, ktorí sú vnútorne zranení, alebo nemajú v poriadku svoje životy majú potrebu hanobit druhých ľudí.
Veriaci sú zlí, neveriaci sú zlí, moslimovia sú zlí, cigáni sú zlí a stále sa musí nájsť silou mocou dakto,, koho treba zhadzovať. Ženy.... STARAJME SA O SEBA A UPRACME SI PRED VLASTNÝM PRAHOM!

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hindakus
2. mar 2021

Dakujem za peknú modlitbu.

nafka0483
2. mar 2021

@lalenka33 Povodny nazov bol "Utorky" alebo take nieco. Az ovela neskor to admin zmenil.

terezka1947
2. mar 2021

Inak....to naozaj admin zmazal?
Zmenil?
To komu toto uz len mohlo vadit.

petite81
2. mar 2021

Myslím, že prispievateľka zlý úmysel nemala. Možno to bola snaha niekomu pomôcť. Naozaj, ak niekomu vadia takéto prípevky, nech ich nerozklikáva. A k tým komentom. Som rada, že sa stále nájdu ľudia, ktorí vedia slušne reagovať. Zaslúžite si pochvalu 🙂

deti95060810
2. mar 2021

@katus226 len nehovor NIKDY....
Zariekavaného chleba sa najviac naješ... tak si daj pozor na tieto rečičky...