Nábytok cez internet - skúsenosti

janka_1983
7. jan 2015

Zdravím Vás..chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti s nakupovaním nábytku cez internet? respektíve, ktoré stránky sú spoľahlivé, máte ich overené a odporučili by ste mi? Potrebujem si zariadiť obývačku..

leskie23
25. okt 2016

Já nakupovala nábytek z http://www.supersektor.sk/ vybavila jsem si z tama ložnici i kuchyň, Nábytek mi přijde kvalitně zpracovaný a opravdu si nemám na nic stěžovat. A cena byla taky moc dobrá. Když to porovnám třeba s ikeou, tak cena je stejná jen kvalita ikey je jasně pod úrovní.

annemarya
30. okt 2016

@smitjan pravdaže, nábytok prišiel v super stave, objednávala som i sedačku,je krásna, myslím že majú všeličo za primerané ceny, nemôžem sa sťažovať 🙂

katpizur
3. nov 2016

@smitjan tak my sme si objednavali cez eshop, ktory mala kamoska overeny a objednavala tak uz viackrat a vzdy vsetko prislo v poriadku, dokonca jej tovar este aj vyniesli do bytu. Takze nam toto dost pomohlo aby sme sa vedeli pre eshop rozhodnut. Ten nabytok co som ti pisala ze mame v obyvacke, tak sme ho objednavali z tempa kondela..u mna bol strach z toho ze ako to bude zabalene aby sa tomu nabytku nieco nestalo, ale na moje prekvapenia vsetko bolo zabalene poriadne, ze ani sanca by nebola aby sa nabytok poskriabal 😀

drnkalka
10. nov 2016

Ja som nakupovala uz viackrat u jednoho eshopu, ktory už mam proste overeny. Ked si nie som ista o kupi, tak si precitam co maju u produktou popisane-rozmery, hrubka dreva, a vzdy mi to stacilo, hlavne dosel nabytok vždy v perfektnom stave.

annemarya
11. nov 2016

@smitjan áno, nábytok prišiel v dobrom stave, sedačka krásna, treba si aj prečítať recenzie, aké stránka má. Bola som nad mieru spokojná, nemám čo vytknúť. 🙂

smitjan
11. nov 2016

@annemarya aj sedacku si takto objednavala? bez strachu??? 😀
@katpizur tak to je super potom, to je to co aj mna plasi, ale tak asi nebudem mat ani moc na vyber a budem musiet sa pre nejaky eshop rozhodnut, lebo tie obchody to je 😠 😠 a pisala si ze aj vyniesli do bytu, to robi kazdy eshop???

annemarya
13. nov 2016

@smitjan nábytok mi prišiel v pohode, maximálna spokojnosť....už som odpisovala, no nikde moja odpoveď nie je....

katpizur
14. nov 2016

@smitjan nie som si ista, ci to robi kazdy eshop, dokonca o tom pochybujem 🙂 ale viem ze tento to robi, ono ked chces aj to aby ti to vyniesli, tak je dobre sa vopred informovat ked nieco z nejakeho eshopu objednas. Lebo ked objednas a potom to budes rieist a nebude ta moznost tak co bude robit 🙂

lennaa
23. nov 2016

@katpizur Nie nerobi to kazdy internetovy obchod pamatam si ako sme riesili minuly rok celu spalnu cez internet, mysleli sme si ze vynaska je normalka, ze im za to zaplatime ked pridu. No to vies. Povedali nam ze taketo nieco nerobia, ze to sme sa mali vopred informovat na eshope ci sa to da. Tak sme sa s tym natahovali samy, takze je dobre si to vopred zistit 🙂

drnkalka
24. nov 2016

Je to standard ked že si to domluvíš vopred. Ja už som tak tahala sedačku do 3.patra a stacilo. Nabudúce už to nechavam na chlapoch :-P

lennaa
24. nov 2016

@drnkalka no len my sme mysleli ze uz je to bezne ze ked si objednam nejaky nabytok vacsi tak ze nam to vynesu ale sme sa preratali, preto ked nieco teraz ze chcem objednat alebo riesit cez internet tak sa zameriavam na to aby robili aj vynasku do bytu 🙂

smitjan
7. dec 2016

Dakujem vam za spravy baby. O tej vynaske sa teda budem informovat, zatial sa mi pacia dve take zostavy do obyvacky, ktore by som rada videla u nas doma, len zas chlap ohrna nosom, ze ci ma to zas po chvili neomrzi a ze ci bude dost miesta na vsetky veci co teraz mame, tak neviem co mam spravit ☹

katpizur
9. dec 2016

@smitjan dve? a z ktoreho obchodu ta nakoniec zaujali? 🙂 tak to mozes vyriesit tak, ze urobis aspon v tom poriadok a nepotrebne veci povyhadzujes a v obyvacke v skrinkach nechas len to co potrebujes, bude to podla mna fajn zabijes dve muchy jednou ranou nie? 🙂

smitjan
20. dec 2016

@katpizur Tak nakoniec uz je len jedna 🙂 dohodli sme sa ze vyskusame a popripade ked bude malo miesta tak dokupime nejaku komodu este alebo nieco take, vies co vybrali sme cez ten eshop co si mi ty pisala...lebo, ukazovala som drahemu aj druhu co sa mi pacila na tej druhej stranke ale to zamietol, lebo sa mu nepacilo prevedenie za tu cenu, tak sme sa takto rozhodli...tak by som chcela to este objednat teraz pred vianocami aj ked asi mi to uz nestihne prist ale tak nevadi

katpizur
9. jan 2017

@smitjan ano? tak to som rada asi to uz mas aj doma nie? Som rada ze som ti aspon takto mohla pomoct snad je to vsetko ok a sadne ti to tak ako cakas 🙂

lennaa
11. jan 2017

@smitjan snad si vybrala dobre a nebudete mat hadky a problemy skrz nabytok 🙂 mna by zaujimalo ako si nakoniec vyriesila tu vynasku, bolo to mozne alebo ste to riesili po svojom? Este ze ty si dopredu sa vedela o tom informovat 🙂

smitjan
23. jan 2017

caute baby no uz mame doma, uz sme aj poprehadzovali vsetky veci co sa zmestili a este nejake nam zostali, co im budem musiet najst miesto, ale myslim ze to nejako dame...vsetko je v pohode prislo to tak ako som ocakavala a hlavne ze ten tovar prisiel v poriadku...vynasku sme nakoniec vyriesili po svojom a ani nebol nejaky problem s tym cakali sme ze to bude tazsie ale zvladli sme to v pohodicke, aj ked samozrejme ze ja som sa s tym nenadrapovala 🙂

anulienkalenka
28. feb 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ahojte, tiez budeme vyhadzovat nejaky stary nabytok, konkretne obyvackua chodbu a tak by som prijala este nejake rady, ktory obchod sa vam osvedcil 🙂 nazorov nikdy nie je dost

milka421
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
12romi34
10. mar 2017
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

@a1cibulka fakt vám toto spravil dopravca? 😨 😲 aspoň dobre že vám teda vymenili tie matrace a doniesli nové !! veľmi sa tomu čudujem, ja som z drevony objednávala veľmi často keď sme prerábali byt a vždy k nám boli milí keď nám to doniesli. možno ste mali len smolu na toho konkrétneho dopravcu...

daisy_jon
16. mar 2017

tak kde ste nakoniec kupovali? tie staršie príspevky je už asi zbytočné riešiť, tak mi poraďte niečo aktuálnejšie prosím

zabka788
17. mar 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

ahoj. vyslovene cez internet myslím že len raz, z drevony, a všetko bolo v poriadku, dokonca som sa čudovala že mi to rýchlo doniesli.

maggda1
5. apr 2017
Používateľ maggda1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maggda1.

ahojte, práve na Drevonu som sa chcela spýtať. Lebo počula som o nej samé dobré veci ale potrebujem počuť aj ďalšie názory. Nejaké skúsenosti?

ccaarrlloo
12. apr 2017
Používateľ ccaarrlloo je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ccaarrlloo.

@maggda1 ja mam osobne s Drevonou dobre skusenosti, objednaval som cez internet matrace a problem nebol s nicim, od objednania po dodavku.. 🙂 mozem odporucat

maggda1
13. apr 2017
Používateľ maggda1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maggda1.

@ccaarrlloo vďaka za odozvu, medzitým sme to už "riskli" a nemôžem sa na nič sťažovať 🙂 najprv sme si to omrkli v Drevone naživo a nakoniec objednali na webe.. ešte sme aj vychytali odvoz zdarma :P

vikushka
20. apr 2017

Ahojte. Nakupovala som viackrát na novynabytok.sk a všetko v poriadku.
Majú 60 dní na vrátenie tovaru.

Nábytok lepšie kupovať od Slovenského eshopu. Ak kúpite z českého tak aj prípadné vrátenie tovaru ci reklamáciu budete do čiech posielať. A poštovné môže byť drahe.

sloja
21. apr 2017

novynabytok.sk mozem tak isto odporucit. Zariadili sme cez nich polovicu bytu. Maju tam toho tolko ze sme to vyberali niekolko dni :D. A servis a tieto veci okolo ma tiez milo prekvapili. Uz tretia objednavka a zatial bez problemov.

klaudia104
17. jún 2017

suhlasim so slojou. s manzelom sme pred par mesiacmi kupovali obyvaciu steny. tu sme nasli nejake rady http://moderneobyvaciesteny.sk/ aku kupit a obchod rovnako odporucali novynabytok..kupili sme a nelutujeme. super kvalita za fajn cenu.

orgovanik1
29. jún 2017

My sme pred mesiacom tiež kupovali cez e-shop nábytok z Drevony a tiež som sa bála, aké to bude naživo :D ale je to presne podľa predstáv a rovnako krásne ako na foto