Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nákup a reklamácia cez www.sportsdirect.com

bzuco
23. aug 2012

Objednala som si prvýkrát cez tento internetový shop tašku a nie som spokojná...po prvom použití, mala som tam len peňaženku, vreckovky a slnečné okuliare sa mi začali párať ušká, na ktoré sa taška vešia a tiež som si všimla, že už od nova je vnútorná podšívka deravá....dala som za tašku skoro 12€ ale je to riadny aušust...čo mi poradíte???

dudka00x
23. aug 2012

taška sa dá reklamovat a ked nechceš výmenu vrátia ti peniažky.

bodka13
23. aug 2012

@bzuco zvážiť,či sa ti to oplatí reklamovať ...poštovné je dosť vysoké a nie je isté,že uspeješ 😉
a rada č.2 viac z tej stránky teda neobjednávaj 😉

bzuco
autor
23. aug 2012

@bodka13 ved to, že pošta je drahá..aj ked som práve vyčítala, že pri uznaní reklamácie vrátia aj cenu poštovného
ja som si to ani neobjenávala priamo, ale cez kamarátkinu kamošku - oni robievajú veľké objednávky...asi budem kontaktovať ju

marion
5. nov 2012

Ahojte. Prosim poradte. Obejdnala som cez SD a uz vyse 2 tyzdnov cakam. Poslali mi cislo pod kt. mam sledovat zasielku v DHL. Lenze od toho dna ziadny pohyb. Pisala som do DHL, kde mi napisali ze SD si objednal prepravu mojho balika ale nikde v DHL nie je. Tzn. ze este musi byt v SD, asi niekde zastrceny 😠 😖 😖 😖 😖 Pisem do SD ale ziadna odpoved. Kontakt na nich telefonny nie je , tak mozem len vypisovat. Dakujem za akukolvek radu.. 😒

kacena395
9. dec 2012

..baby ako to je s postovnym ? myslim ked pride uz balik na Slovensko plati sa este nejaky poplatok?

evulka2203
17. dec 2012

@marion ahoj, prisiel ti uz balik? my sme tiez objednavali v novembri, uz je to 3 tyzden a tovar nikde....uz som zufala....

mikita4
17. dec 2012

@evulka2203 my sme tiež objednávali, pred týždnom v nedelu, balík by mal byť na ceste sledujeme to cez to číslo čo nám napísali ale ke´d sme si pred rokom objednávali tak prišiel za 5 dní a teraz ostáva len čakať ale balík je písaný že pristál v Ba tak dúfam že zajtra príde inak ma porazííííí 😠

mikita4
17. dec 2012

@kacena395 nie neplatí sa ...

mikita4
18. dec 2012

@evulka2203
@marion dnes mi prišiel s SD balík tak som rada že šťasne dorazil dúfam že aj Váš balík príde tam kde má ... 😉

dadak
11. jan 2013

Baby, mozem sa opytat,ktora z vas ma skusenosti s tymto obchodom? prosim ozvite sa mi cez IP..dakujem krasne...

seba1
22. jan 2013

@dadak ja som objednala v nedeľu, čakám, že možno v pondelok príde.

seba1
22. jan 2013

Chcem sa spýtať, SD som objavila len teraz, sú tam pre mňa fantastické ceny, ale je to zrejme tým, že je výpredaj. Behom roka sú aké ceny? Kedy bývajú výpredaje počas roka? Je tam super oblečko aj na jar a leto, ale neviem, či objednať teraz, alebo až neskôr. Zimné som objednala teraz.

dadak
22. jan 2013

@seba1 a ked si platila, zobralo ti platbu hned? alebo mas transakciu na spracovanie ... bo nerozumiem, ale mne zobralo hned a teraz mi pisu, nemaju tu polozku, nemaju tu polozku a ja som ohromne zvedava, ci sumu vratia... ☹ chcela som zrusit preorder, ale vobec nekomunikuju.. ☹ a uz som tam aj volala...aj pisala a nic... tak teraz som momentalne bezradna.. ☹

seba1
22. jan 2013

@dadak Zobralo mi hneď peniaze. A na stránke píše, že čaká sa na kuriéra. Zaujímavé informácie, ako reklamovať sú tu.
http://topobuv.sk/obsah/internetový-obchod-spor...
Snáď ti pomôže aspoň toto. Potom daj vedieť, ako si dopadla.

dadak
22. jan 2013

@seba1 vidis, aj mne zobralo hned peniaze...a terz uz piaty den, mi zrusili piatu polozku...ja teda uz pockam na ten preorder, a potom, ak mi peniaze nevratia, to zacnem riesit a reklamovat...sice este neviem ako, lebo mi ani neodpisuju a ani nezdvihali telefon...ale tak snad to bude dobre... aj ty sa ozvi, ci tovar bol v poriadku a ci si spokojna..hej? dakujem

seba1
22. jan 2013

@dadak ja myslím, že to vrátia, veď to sa im musí stávať bežne ....A ako si platila? My cez paypal.

seba1
22. jan 2013

@dadak A čo ti píše, v akom štádiu je objednávka? To už by ti mohlo pomaly aj prísť....

dadak
22. jan 2013

@seba1 platila som normalne, visa kartou...hm....a caka sa na preorder, ktory je dodavany od 25.februara ☹ myslela som, ze mi ostatne veci poslu skor...a toto neskor...ale teraz musim na vsetko cakat az dovtedy..☹

seba1
22. jan 2013

@dadak no to nepoteší, ja strašne zvažujem, či objednať aj tie jarné a letné veci, neviem aké budú ceny potom, ale počkám na toto, aké to príde....Veľkosti, kvalita atď.

depko
23. jan 2013

Caute.Ja nakupujem uz 2. rok vcelku som spokojna.Objednavame viaceri,tak nas kazdeho vyjde mensie postovne.Som prekvapena,ake mate problemy.Asi mam stastie. 😵 😵

seba1
26. jan 2013

@dadak už mi včera prišiel balík a všetko ok, som spokojná

seba1
26. jan 2013

@depko chcem sa spýtať, tie ceny čo sú tam teraz, sú po celý rok takéto, alebo teraz sú lepšie?

dadak
26. jan 2013

@seba1 ach jaj... ja este nic...ale cakam na ten preorder, ktory mi este furt nezrusili...uz to necham tak a pockam do toho februara, a potom uvidim...a veci su super?

seba1
26. jan 2013

@dadak kvalita je dobrá, veľkosti väčšina sadli, ale to je na každom osobne, ako to odhadne, niektoré staršiemu synovi sú veľké, ale počkajú v skrini, naj sú veci Lee Cooper, ale aj ostatné, už som včera objednala druhý balík 🙂

seba1
26. jan 2013

@dadak dúfam, že to skončí k tvojej spokojnosti....

dadak
26. jan 2013

@seba1 uz som tam videla veci, co by som este chcela...ale sa teraz kus bojim...a kupovala si aj topanky? maju take velkosti ako u nas? lebo pocula som ze treba objednavat ine...

seba1
26. jan 2013

@dadak ja mám 37 objednala som 4, stredný má 33-34 objednala som 2, vygoogli tabuľky a podľa toho si objednaj, niektoré sú aj na ich stránke

depko
27. jan 2013

Ceny sa velmi nemenia.Skor idu dolu vzdy,ked pribudne novy tovar v danej kategorii V zime su velmi lacne letne veci.Musis sledovat.Ja si pozeram takmer kazdy den a obliekla som celu rodinu znackovo a hlavne lacno.Super. 😉 depko@seba 1

seba1
27. jan 2013

@depko ďakujem, ja som váhala, či teraz objednať letné veci, lebo som nemala odhad, či budú takéto ceny aj pred letom, nakoniec som objednala a teda snáď som dobre urobila podľa toho, čo píšeš. Nie sú práve teraz vôbec najlepšie ceny z celého roka?

dadak
28. jan 2013

@seba1 si predstav, zrusili mi ten preorder konecne, takze balik je uz u kuriera...tak uz som hrozne zvedava na tovar 😀 dufam, ze nebudem sklamana...a ked ti napisali, ze tovar je u kuriera...ako dlho trvalo, nech ti ho doviezli?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli