• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Neheterosexuálni rodičia

16. augusta 2011 
Len som sa chcela spytat ci sa tu najde aj taka rodinka...
18. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anna, nepoznám nikoho takého, ak ty áno, tak ich pozdravuj a že im držím palce - myslím si, že homosexuálni rodičia môžu byť rovnako dobrí/zlí ako heterosexuálni. O to viac, že pred tým, než sa stanú rodičmi musia prekonať viac problémov.

OFiciálne ale u nás ešte homo rodičia byť nemôžu,nie?
18. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslim ze nemozu,ale vela rodin takych je a funguju uplne normalne a dovolim si tvrdit ze mozno kvalitnejsie...
18. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznam pani co ma dve deti a po nestastnom manzelstve zije uz par rokov so svojou ,,priatelkou,,-obe su celkom fajn ,len su velmi uzavrete-deti chodia do skol mimo obec.
tiez takymto ludom drzim palce ci uz zenam alebo muzom
18. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim si ze homosexualne pary to s rodicovstvom maju velmi tazke okrem toho ze ich nepodporuje skoro nikto ,viď tema "adopcia homosexualnymi parmi" kolko nevrazivosti a neprajnosti medzi ludmi sa najde,nechcela by som sa narodit ako homosexual a uz duplom nie na slovensku .......idem najst tu temu....
18. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj nazor: homosexualnym parom - muzom, deti nepatria
18. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
len preventivne: toto je diskusia pre tych, co v takejto rodine ziju.
nazory , ci homosexualnym parom deti patria alebo nie, piste, prosim, do diskusie na linku od bubby
dakujem za pochopenie :wink:
18. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
18. okt 2009 o 16:09 • diddi
autor
a preco nepatria? podla mne deti nepatria do rodin s tyranom otcom alebo rodicom bez zaujmu o dieta, to ci su rodicia muz a zena podla mne nehra vobec ziadnu rolu.
18. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, ale ja byt dieta, takych rodicov by som nechcela
18. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hra to dost velku ulohu....
18. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
18. okt 2009 o 16:41 • diddi
autor
aku ulohu? nie je snad jedno kto dava pocit bezpecia a lasky dietatu?nase slovensko je dost zaostale vo veciach tykajucich sa homosexuality.Ak sa tu inak taka radinka najde tak klune mozeme pisat aj cez postu...
18. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rodicovstvo nie je o sexualnej orientacii a na dieta ma pravo kazdy :wink:
18. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzanocka dakujeme za podporu :wink:
18. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasku mozno....to je asi tak vsetko.....mne homosexuali nevadia,nechap ma zle...nech ziju spolu,ale dieta v takomto zvazku- zvazku medzi gaymi urcite nie...je to predsa len ine ako medzi lesbickami,tam navyse jedna z nich moze byt biologicka matka.......ikke,- pracovnicka mesiaca :grinning:
18. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
aj pri gayoch moze byt jeden biologickym otcom :slight_smile:
18. okt 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze,samozrejme....ale len vo velmi specifickych pripadoch - ak je umrtie,alebo urci sud a vezme dieta matke a prideli ho otcovi-homosexualovi :confused: :unamused:
18. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annabell,vy ste zeny,alebo muzi vo zvazku?
18. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda toto mi fakt nevadi,mam kamosa - teplosa/sam si tak vravi/ :grinning: a viem si predstavit zeby so svojim partnerom mali dieta a boli by uzasny otcovia :grinning: :grinning: ,lenze fakt ze slovensko je v tomto total primitivne-radsej aj oni vacsinu casu ziju v rakusku. :frowning2:
18. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež nevidím absolútne žiadny rozdiel či je pár - žena-žena, muž-žena, muž-muž...takisto sa majú mať radi,byť k sebe úctiví,mať spoločné záujmy,pomáhať si... nechápem prečo by mal byť rozdiel či vychováva "matka" s penisom alebo vagínou...
18. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diddi ja som zena :wink:
18. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
absencia materinskeho citu,pudu....v tom je rozdiel medzi zenami a muzmi
18. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim si ze utyrat dieta vie rovnako zena ako muz a zena dokonca z lasky k muzovi....
18. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco fabulujete?...vy by ste chceli byt dietatom,ktoreho vychovaju dvaja teplosi?...ja na rovinu pisem nie
18. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripájam sa k pozitívnym ohlasom aj ja si myslím, že keď niekto túži po dieťati tak nie je podstatné či je homosexuál a je to jedno či by to boli lesbičky alebo gayovia aj oni majú práva ako iný ľudia tejto zeme vychovávať dieťa a podľa mňa sa v niektorých takýchto pároch majú lepšie ako v normálnej rodine a detské domovy sú plné detí, ktoré chcú domov a sú za to vďačné a je im jedno kto to je či normálny alebo homosexuálny pár takže všetkým homosexuálnym párom držím palce nech máte v živote čo najmenej ľudí, ktorí vás budú od toho odrádzať príp. niečo horšie prajem len to naj naj naj :wink: :slight_smile:
18. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diddi a aký je rozdiel medzi matkou-ženou a matkou-mužom? Aj v homosexuálnych partnerstvách sú "rozdelení" na "muža a ženu"="matku a otca", vzájomne sa dopĺňajú...ja nevychovávam vagínou...fakt nevidím rozdiel medzi mužom a ženou v tomto...je úplne fuk,či sú tam dve vagíny alebo dva penisy alebo jeden penis a jedna vagína... láska ide odinakiaľ...
18. okt 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diddi myslím si že keby od miminka vyrastáš v rodine kde sú dve ženy či dvaja muži tak by ti to vôbec neprišlo divné, hlavné je že by sa ti dostávalo lásky a pozornosti, na tom jedinom dieťaťu záleží :wink:
18. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vzdy je to lepsie ako ked je matka aj mama aj otec :frowning2: a na vsetko sama :frowning2: .....
18. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trosku sa zapojim...a co takto pozriet na to z ineho pohladu: vzor matky, vzor otca....?z psychologickeho hladiska dieta potrebuje v zivote tieto dva vzory, pocas svojho vyvinu ,myslim tym socilane ucenie...tak napr. by prenho chodili do skolky dvaja ockovia alebo dve mamky a ostatne deti by mali rodicov heterosexualnych...je podla mna dost tazke vysvetlit dietatu taketo veci ..je to o dost velkej zodpovednosti :confused:
18. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 2 3 ... 5
Tvoj príspevok