Neľutujete po rokoch svoje tetovanie?

31. aug 2022

Ahoj, začínam si všímať viac tetovania na ľuďoch, sama o nejakom premyslam, len sa neviem rozhodnúť čo presne,dlho som nevedela že ako si vybrať niečo a mám strach aby mi to o pár rokov nevadilo…

Tak na odľahčenie som sa chcela spýtať či sa niektorá nechcete podeliť o vašich tetovaniach, nejaké storky, či vám po pár rokoch začali vadiť a ľutujete alebo ako vás napadol daný motív, pripadne či chodíte pravidelne na kerku😊 najviac by ma zaujimalo ako ste prišli k danej veci že ju chcete vytetovat, ja som dlho rozmyslala nad tým čo si dám 🙂

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
31. aug 2022

@nikto2234 a na prstenik zboku alebo ? je to vidno?

ivka225
1. sep 2022

nezabudaj, ze viditelnym tetovanim si znemoznujes v buducnosti zamestnat sa na urcitych poziciach, kde to kodex zamestnavatela neumoznuje (letuska, pracovnicka v banke, atd).

zuzanockamt
1. sep 2022

@ivka225 V banke som už tetovanie videla 😊 A sbskár to veru nebol.

janai1
1. sep 2022

@ivka225 v banke tetovanie už dávno nie je problém a aj letecké spoločnosti už prijímajú letušky s tetovaniami

veronikaszabova
1. sep 2022

Mam 3 a nelutujem ani jedno

janka95
1. sep 2022

Musíš si poriadne premyslieť čo chceš a prečo to chceš. Ja mám taký nápis s menom a dátumom môjho syna. To tam budem mať navždy.ani po skoro 7 rokoch by som si to určite preč nedala. A tiež už uvažujem nad ďalším. :D hlavne rozumne vyberaj lebo mám kamarátky čo majú jednorožca,sovu hoc čo.
Inak u nás v nemocnici boli aj potetovaní lekári sestry aj známa v banke mala tetovanie. Už sa to tak podľa mňa nerieši 🙂

monicka976
1. sep 2022

Tiez mam 3 a nelutujem, dokonca su dost velke ale volila som miesta, kde ich bez problemov schovam pod oblecenim 🙂

petricka22
1. sep 2022

Sto ludi, sto chuti… mne sa pacia tetovania, ale ked su cez cele ruky, nohy, je to podla mna moc… ale je to kazdeho vec…

evaachesa
1. sep 2022

Ja by som si predtým prečítala aj túto diskusiu. 😏 Tieto baby si tiež mysleli že tetovanie chcú navždy. 🙄
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/odstranenie-tetovania-skusenosti/

janka1011
1. sep 2022

@janka95 toto ináč v živote nepochopím, že načo je dobré tetovať si meno dieťaťa (nedajbože ešte aj dátum narodenia)... to sa bojíš že ho zabudneš alebo čo??? Ako fakt, nie som zástanca tetovania, ale dokážem ešte pochopiť nejaký motív, obrázok, ale meno detí??? 😁😁

andrejka1974
1. sep 2022

Ja mám jedno na ramene srdce a v ňom mená detí ,manžel má tri lebku,mena deti,a ešte portrét dcérky ,ktorá nám zomrela keď mala 4 mesiace proste ju má stále u seba a neľutujem ani jedno

evaachesa
1. sep 2022

@janka1011 minule na kúpalisku mal otecko na boku vytetované 3 mená detí s dátumom, výška, váha, čas...ešte mohol dať či šlo o vaginálny alebo cisársky pôrod...strašne komické to bolo. 😆

janka1011
1. sep 2022

@evaachesa fuuu tak to už je vyšší level 😁

prasiatko30
1. sep 2022

@evaachesa prakticky chlap aspon nezabudne narodeniny 😂

evaachesa
1. sep 2022

@prasiatko30 ale pravdu máš, nezabudne veru 😅 ale tak aspoň to má na takom skrytom mieste 😃👍

simsalabim
1. sep 2022

Moj manzel ma kamarata, vynikajuci kuchar, pracoval vo Viedni. Chceli ponukli mu miesto sefkuchara v drahom hoteli za ine prachy, ale ked videli, ze mu tetovanie vytrca na krku, povedali mu, ze to nepojde - keby sa dalo schovat do oblecenia, ok. Tak prisiel o super lukrativnu a vysnivanu pracu. Ako mlady na toto ani nepomyslel. Cize dalsia vec na zvazenie.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
777januska777
1. sep 2022

@janka1011 to je také ako keď si na obrucku dáš meno partnera alebo dátum svadby. Je to symbolické. Za mňa osobne sú toto také tetovania co sa nezunuju. Btw. Ja osobne nemám žiadne tetovanie.

beronsche
1. sep 2022

@evaachesa alebo ked som videla mladeho chalana a na hrudi datumy narodenia jeho rodicov a sestry..
Mozno casom pribudne aj manzelka, svokrovci a deti.. 😂

Celkovo ma obcas fascinuju niektore motivy.. ze co k tomu tych ludi vedie..
Plus je zaujimave, ze mnohi sa nechaju potetovat prvemu typkovi so strojcekom. A potom hladaju niekoho, kto to da do poriadku.. Moj chlap tetuje, ma to ako konicek. On je naozaj dobry, ale popravde, ja by som takto k typkovi, co nema dlhu historiu vo vychyrenom tetovacom salone a desiatky pozit. referencii nesla. No a jeho oslovuju aj ludia s pokazenymi kerkami a niekedy je to cisty des..

hederamonstera
1. sep 2022

Nie, vsetky moje tetovania maju svoj zmysel. Ked skoncim “rodiacu” fazu v zivote, chcem dalsie😜

janka95
1. sep 2022

@janka1011 pre mňa je to to najcennejšie čo v živote mám. Vždy som vedela že po pôrode si dám vytetovať meno dieťatka. Pre mňa sú nezmyselné tetovania teda iné veci 🙂

janka1011
1. sep 2022

@janka95 pre každého je dieťa v živote to najcennejšie, nie len pre tých, čo si vytetujú meno na kožu ☺

martabubu
1. sep 2022

Neľutujem ale žiadne nieje tak viditeľné. Mám brucho, lopatka a hrudník. Inde nechcem

dilino
1. sep 2022

Ani MY v robote nemôžme mať tetovanie tam kde pracujem ten podnik patri pod mesto sme zamestnanci mesta.

janka95
2. sep 2022

@janka1011 šak to je asi každému jasné. Ale pre niekoho je to aj dôvod v živote na tetovanie 🙂 nech si každý dá čo sa mu zachce. ;)

mirka414
16. aug 2023

Nie nikdy moje tetovania ľutovať nebudem ❤️