Pani s nickom tomastomasko ma žiada o oblečenie

beba1902
22. okt 2012

ahoj mamicky chcela by som sa opytat ci niekomu nepisala mamicka s prosbou o pomoc s oblecenim, rada by som pomohla ,ale nie som si ista, ci to fakt potrebujee ☹ pani pod nickom tomastomasko ma oslovila a prosi o pomoc pre syna , ze pri povodni prisla o vsetko nepisala aj vam niekomu 😒

michaela.g
22. okt 2012

@beba1902
Ahoj, nasla som k nej, teda pokial to je ta ista je to z roku 2010

danielllka @akika722 vyzerá to tak, že má jedna osoba viacero mailových adries, vyššie @lamadore tiež spomína niekoho, kto pýta pre syna Tomáška a mne dnes prišla tiež správa z mailovej adresy tomastomasko@post.sk - dobri prosim vas pekne ne podarujetemi ten sveter pre sina velmi samu paci ne mozem mu ho kupit lebo nemame penize zme slapsia rodinka prislizme o rodini domcek aj o vecia nabitki cozme mali to vsetko ostalo vdome cozme mali teras bivame u rodicov moj sincek nema nic oblecenie ani hravki na hrane je velmi smutni chodisa hrat do susedov lebo nema hracki a mne je velmi tasko ze moj sincek je sklamani tak chcela bisou urobit rados aspon stoho svetrika lebo on tu rospravku miluje prosim vas na kolena pomoste mi ak mozete.
Čiže niekto skúša a hraje na city, kto sa chytí................
12. apr o 20:10 • 2 deti • Odpovedz • Páči sa mi to • •

Tu je dalsie forum
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/prisla-mi-ziadost-ci-nedarujem-nieco-chudobnej-rodine/

jankatt1971
22. okt 2012

Pisala uz viacerym dievcatam, len to u teba troska obmenila. Predtym chcela nejake veci pre dceru. Je len na tebe, ci jej pomozes, alebo nie. Ja osobne pomaham ludom, ktorych poznam a viem, ze si budu vazit cokolvek, co im dam a nepreberaju. Dala si nieco na predaj do bazaru? Nieco pekne, este hodnotne?

kocko
22. okt 2012

Čítala si jej hodnotenie na bazáre? Zo záujmom si to prečítaj..... 🙂 🙂 Dosť blbé, žiadna fotka, žiadny príspevok,
žiadny komentár a hneď žiadosť o pomoc. To o dačom svedčí.....Tento nick je založený len pre jednu jedinú vec,
že sa nájde nejaká dobrá mamička a veci jej pošle...... 🙂 🙂

mowinka1
22. okt 2012

zaujímavé že jej po tej "záplave" zostal počitač a asi aj internet "zadarmo", však keby ho platila a bola v takej hmotnej núdzi, tak by za tie peniaze v sekači mohla tym deťom nakúpiť no nie?

janinah
22. okt 2012

@beba1902 poobzeraj s aokolo seba,isto nájdeš ľudí,ktorí pomoc potrebujú,ja pomáham ľuďom v mojom okolí a viem,že moja pomoc je adresná a nie je zneužitá...

beba1902
autor
22. okt 2012

@mowinka1 piasal , ze pise od rodicov 😒 rada pomozem ,ked viem ze to nie je zneuzite ... nema ani hodnotenie ani nic 😕

zuzana_v1
22. okt 2012

Mne pisala tiez a chcela skolsku tasku pre dceru. Nechcem byt kruta, no ked je na tom tak zle, ako je mozne, ze ma pocitac a dokonca aj internet???

jedna_iva
23. okt 2012

Ahojte ja som minulý týždeň dostala takúto správu na email..Možno je to stále jedna a tá istá.... 😒 narodilo sanam babetko a nemame kocik zme natom dost zle babetko nam stale place preto lebo nema kociaar mi velmi potrebujeme ten kocik pomohol binam berim iba matersku a zato nemozem kupit novi kociar lebo kupujeme plenki mleko a potravini o rodini domcek zme prisli teras bivame u rodicov pisem vam ot mlatseho brata on ma internet aj pc prosime dobrih ludi o pomoc pomoste nam ak us nepotrebujete ten kocir podarujte nam ho miho pouzijeme pre babetko pomoste ak mozete us som stoho hotova pomoste ak mozete moja babetko stale place lebo nema kociar prosim vas skuste poslat s kurierom alebo s postov lebo mi auto nemame prosim vas pre boha prosim vas postovne su viplatim prosim dobru dusu ktora pomoze mojej cerke stale mi place nema kociar prosim vas pre boha velmi vas prosim pomoste stale mi palace babetko chcela bisom si znim vijst na pre chacku ale ako ket nemam kociar pomoste ak mozete bre boha vas prosim a na kolena vela ne chcem prosim pekne vopret z pozdravom alex javas pro
> sim na kolena aj pre boha pomoste ak mozete vela moj sincek ne chce iba kociar pomoste prosim vas alebo oblecenie pre sinceka teplacki capice puncoski svetriki a ine ak ne mozete akocar darovat aspon oblecenie pre sina

natalka20@post.sk - Email bol odoslan zo serveru Bazos.sk.

katecameron
23. okt 2012

aj mna 😀

haannka
23. okt 2012

mne prišlo toto:
sofia6666@post.sk - sofia (neregistrovaná/ý) - 3. septembra o 13:11
dobri prosim vas pekne sincek ide do skoli nema obuv ani oblecenie ani tasku a pomocki zme slapsia rodinka ktora prisla o rodini domcek teras bivam z detmi u mamicki mam ise jedneho sinceka ma 5 mesiace ties nic nema ale ja potrebujem iba ak mate pre teho co ide do skoli nema obuv som natom dost zle us som stoho hotova nemozem mu kupit nove veci do skoli nemame penize ja zijem sama z detmi manzela nemam ne chal nas moja mamicka sa stara onas prosim vas pekne sincek je dost smutni ze nic nema prosim vas aspon otu supravku nech ma radost paci samu velmi pomoste mu prosim vas na kolena ak mozete pomost pomoste mu prosim

nice202
23. okt 2012

najprv chceli pre "cerku" potom pre "sinceka". raz byvali u sestry, inokedy im spadol dom...potom zas nieco a nakoniec zistis, ze tie veci zadarmo pre chudakov, predavaju na nete a kade tade. adresa bude 100% Malcice okres Trebisov. Podvodnici, cigani, nic by som im neposlala

danu
23. okt 2012

@beba1902 napis to do temy, na ktore ti dala linky ikke