Prekyslenie organizmu 2

marcelka123
30. sep 2011

Keďže sa pôvodná téma musela uzavrieť, prosím prispievajte ďalej do tejto témy a podeľte sa o svoje tipy ako byť zdravšie!

jazminn
10. okt 2011

ja som čítala, že sóda bikarbona je škodlivá, pretože rozleptáva, že oveľa lepšie je piť jablčný ocot...a potom čaj Royal plus...

lenkagiec
14. okt 2011

ahojte no už možem konštatovať že po týzdni snaženia sa o odkyslenie, musím konštatovať že sa ozaj trošku lepšie cítim, dokonca sa aj váha išla dolu...

jazminn
21. okt 2011

a neskúšal nikto odkyslenie pomocou Glaubnerovej soli...vraj je to super, človek sa cíti vitálnejší, mladší...

labelo
22. okt 2011

jazminn
máš skusenosť s tým čajom Royal plus?pýtam či má ozaj nejaký účinok lebo nie je najlacnejší,aby som zase nevyhodila peniaze do luftu,ja som si kupila čistiaci čaj v lekárni nejaký RYOR a pijem už 2 týždne 2x denne a nič necítim žiadnu zmenu,akurát mám pocit ked ho vypijem,že mi horia lica a mám sucho v ustach

renin
23. okt 2011

Má z vás niekto skúsenosti s čajom Vilcacora? je to očista organizmu od zápalov,výrusov a baktérii.

marcelka123
autor
28. nov 2011

@renin ja som Vilcacoru pila pred niekoľkými rokmi, ale preventívne. Žiadne ochorenie som nemala, takže nemôžem posúdiť, je pravda, že som sa potom cítila dobre, ale takto sa cítim, po každom kvalitnom čaji, bez cukru a sladidiel 🙂 Ja som pila tento: http://www.bio-obchod.sk/produkt-3112/vilcacora...

marcelka123
autor
28. nov 2011

Inak, kočky, nezabúdajme, že ak sa chceme zbaviť choroby alebo jednoducho ozdraviť telo, nie je to o tom začať boj s chorobou. Choroba sa ako taká vyliečiť nedá... Vždy je to o naštartovaní samoliečiacich procesov tela a ich kvalia závisí od nás, čo telu dávame...
Takže či už sa chceme zbaviť prekyslenia - ktoré mimochodom stojí za vznikom rakoviny, nádchy, onemocnenia, srdca, ĺadvín, žalúdka...alebo samotnej rakoviny a nádorov, rôznych cýst.. je len jedná úspešná cesta....

Minimálne na 3 mesiace až pol roka, úplne vypustiť mäso, mliečne výrobky, chlieb a pečivo a stravovať sa živou, celou zeleninou a ovocím.. popíjať zeleninové, ovocné a zeleninovo-ovocné šťavy a skúsiť sa vyhnúť nákupu zo super/hyper marketov, ale uprednostniť záhrady či predaj mimo týchto obchodných sietí...

Veľa ľudí, týmto spôsobom sa zbavilo rakoviny za približne mesiac svojho života a to po diagnóze, že pacientovi sa už nedá pomôcť a má sa pripraviť na smrť... Tieto informácie bohužiaľ nezdieľajú prvé stránky novín a nie sú v hlavných správach!!!
Odpoveď je jednoduchá. našu spoločnosť živia choroby a chorľaví ľudia, nie zdraví a vyzdravení jedinci... naopak táto strava je často napadnutá a podrývaná.. Tzv. doktori a odborníci vravia že je nedostačujúca. vravia to doktori a odborníci na výživu, ktorí sa stravujú inak ako touto stravou... poznám ľudí ktorí ju jedia roky a sú zdraví, nepotrebujú lekára, sú mladí, vitálni, nepotrebujú platiť posilovne, kozmetičky, kupovať drahé krémy a navštevovať chirurgov... Títo ľudia sa vyliečili zo "smrteľných" chrôb a tešia sa úžasnému zdraviu a "osvietenej" hlave...
To čo sa stane s mysľou pri tejto strave je fenomenálne. To čo sa udeje s energiou pri tejto strave je "zázrak" To aký budete zrazu šťastní a spokojní, naštve každého psychológa a psychiatra..
Ja sa pomaly snažím prejsť na túto stravu... najťažšie sa lúčím s chlebom a sladkosťami.. Ostatné je jednoduchšie ako som čakala...
A čo ešte odporúčam. Pozrite si tento dokument.. Je to klenot medzi dokumentmi... Zmení život aj vám, ak budete chcieť :

Varování! - Tento film vám může zachránit život!
Co se s námi stalo? Přes nejpokročilejší lékařské technologie jsme nemocnější než kdy jindy. Případy cukrovky raketově rostou, zejména mezi naší mladší populací. Polovina z nás bere nějaký předepsaný lék a nejzávažnější lékařské operace se staly běžnou praxí. Srdeční onemocnění, rakovina a mrtvice jsou tři hlavní příčiny úmrtí, ačkoliv každý rok vynakládáme miliardy korun na boj s těmito nemocemi. Mnoho lidí trpí dalšími degenerativními onemocněními. Mohlo by existovat jedno řešení na všechny tyto problémy? Řešení tak obsáhlé a zároveň tak jednoduché, že je záhadou, proč ho více z nás nebere vážně?

https://www.youtube.com/watch?v=TzvIGcvel-w
renin
28. nov 2011

@marcelka123 Ja mám tiež presne ten istý.

renin
28. nov 2011

@marcelka123 K tej strave.Ja sa takto tiež stravujem.Snažím sa jesť prevažne surovú stravu a mäso som tiež vylúčila.Tak isto aj mlieko.Raz za týždeň si dám jogurt,a na vápnik jem mak,orechy.

zbednicek
28. nov 2011

waw, tú sodu musím vyskúšať, zdá sa mi to celkom fajn nápad. My inak máme dobré skúsenosti s chlorellou (aj na zápach z úst) .Sú to také malé zelené tabletky z riasy, veľa sa o tom na nete píše, ak by to niekoho zaujímalo

renin
29. nov 2011

@zbednicek Na čo tebe konkrétne Chlorella pomohla? Je aj na zápaly.Zvyknú to kombinovať aj so zeleným jačmeňom.

matac
24. jan 2012

ahojte , neviem ci este niekto chodi do tejto temy, mozno je uz nejaka nova . ale novsiu som uz nenasla . neviete mi poradit ci je vhodny Jacmen s Chlorellou kombinovat na prekys.organizmu .

amadora
20. júl 2012

ahojte, dúfam že sa tu nájde niekto kto sem ešte chodí a poradí mi... zbežne som vás prebehla a našla som príspevky o prekyslení organizmu u nás dospelých a o tom ako s tým "bojovať". u nás má tento problém môj 4 ročný synček a ja teraz premýšľam čo s tým, akú diétu mu spraviť, čo nasadiť, čo naopak z jedálnička vylúčiť a hlavne ako sa dá takto diétovať u dieťaťa čo sa stravuje v škôlke 😒

kvet_ka
25. dec 2017

@marcelka123 prosím ta aký bol názov toho dokumentu...? Je bloknutý, nieje možné ho otvoriť! 😔