• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Synov kamarát sa stravuje u nás. Čo vy na to?

5. októbra 2009 
Maminuska - vůbec ti tu situaci nezávidím a toho kluka je mi líto. Nevím, jestli bych měla žaludek na to si s tou maminkou promluvit a na druhou stranu by se mi nelíbilo, že kluk nespěchá domů, nemusí být nejspíš v určitou hodinu doma a nedostane správnou stravu. Navíc by se mi určitě nelíbilo, že by u nás jedl každý den a byl u nás pečený vařený. Nedá se to náhoudou nějak obejít - jako nechat kluky si hrát venku a tvůj kluk by pak domů už přišel sám? Nic jiného mě nenapadá. Držím pěsti.
29. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zrovna jsem si přečetla celou diskusi o tomto problému.A napadla mě ještě,že je třeba možné,že maminka toho chlapce je třeba většinu dne v práci a proto ho doma ani nikdo nečeká.Já znám v dnešní době spoustu matek,které pracují třeba dlouho do večera ,nebo na střídavé směny a děti jsou přes ten čas prostě samy doma.Jinak ,já za sebe můžu říct,že se opravdu vůberc nerozpakuju,po čas oběda poslat děti,které jsou na návštěvě domů.Prostě oznámím,třeba o víkendu oběd bude ve 12,tak si do půl hrejte.Tady nejde ani tak o domluvu s tím cizím chlapcem ,jako o domluvu s tím vlastním.Postavit si jasná pravidla,jak často a do kolika hodin večer může mít doma návštěvu,je naprosto normální.byla tady i zmínka o tom,že mamince kamaráda návštěvy vadí,proto by tomuto chlapci určitě nepřipadalo divné,kdyby mu kamarád řekl,že může mít návštěvu třeba do 5 hodin.Já to tipuju,že jsi maminusko příliš přistoupila na pravidla hry dětí a nestanovila svoje vlastní.Ty děti vůbec třeba v 9 letech nenapadne,že něco není v pořádku,ale je naprosto normální o tom svému synovi říct.Podle všech ukazatelů.které tady čtu ,nejde o chlapce týraného,hladového a podobně.Je jen na tobě si promluvit,né s matkou kamaráda,ale se svým vlastním synem a stanovit si vaše domácí pravidla.
4. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
milly...asi si si ju neprečítala dobre :wink: lebo by si sa dozvedela že mama toho chlapca=stravníka je vážne chorá
4. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Né.to jsem se opravdu nedočetla,četla jsem to napřeskáčku.V tom případě ovšem nerozumím jiné věci,je matka onoho chlapce tak nemocná,že není schopna vařít a strat se o něj?Proč se tady vážně nemocná žena odsuzuje za to,že podává chlapci k obědu salát a rohlík?Jdu to přečíst podrobněji,jelikož tato velmi podstatná skutečnost mi unikla a v toto případě je problém naprosto někde jinde.
5. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jasně,už jsem celý příběh pochopila,vyšlo to všechno najevo až později....Ale nebyla jsem jediná,která neodhadla dobře situaci a psala jakési nesmyslné rady.......Bylo tady opravdu 3 stránky odsuzování "špatné ženské".
5. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok