Tehotná a opustená

lea1333
28. aug 2012

ahojte kocky zakladam tu to temu pre zeny a dievcata ktore maju rovnaky problem-pribeh ako ja
snazili sme sa o babo skoro 2,5roka 1krat som otehotnela po 9mes len sme o babo prisli v 11tt potom som preskakala vseliake vysetrenia a na koniec ked sa nam nedarilo ani po 1,3mes pocat navstivili sme centrum asistovanej reprodukcie a po vysetreniach sme sa dohodli ze podstupime IUI cakala som na mrchu aby som mohla zacat zo stimulaciou a ona neprichadzala tak som si spravila tehu test a tam // krasneeeee ciarocky a to bol asi posledny stastny den pre mna s ockom sme sa tesili len ze stalo sa pre mna nepochopitelne chlap ktoreho som milovala a vybrala som si ho za otca mojho dietat nas opustil a zmenil sa tak ze ho nespoznavam cize som ostala sama len z drobcekom v brusku
tak ze tata tema je venovana zenam ktore ostali v tehotenstve same kocky my to zvaladneme 😉

lea1333
autor
28. aug 2012

@moni244 hej ja si tak pomalicky kupujem aj kocik si chcem tu kupit 🙂

moni244
28. aug 2012

@lea1333 tak ja ešte len pozerám, nemám kúpené ešte nič :D

lea1333
autor
28. aug 2012

@moni244 nie?ja som podostavala od kamosiek od sesternic len kocik si musim kupit aj postielku uz mam! 😉

moni244
28. aug 2012

@lea1333 tak to máš super, to dosť pomôže. Tak ja som sa včera dozvedela pohlavie, tak švagriná má tiež dcérku tak mi vytriedi. Ja robím v obchode s oblečením, tak ma neláka chodiť po obchodoch a pozerať čo kde majú a tak. Ja si ešte počkám, kým ma to chytí. A ani neviem aké veľkosti kupovať, lebo neviem, aká bude keď sa narodí.

lea1333
autor
28. aug 2012

@moni244 tak gratulujem k dievcatlku 🙂 ja idem v pondelok na 3d a snad sa dozviem aj ja pohlavie! 😉 hej niekto to tak neriesi ja by som si uz najradsej aj kocik dotrepala domov aby som mala uz vsetko doma 🙂

moni244
28. aug 2012

@lea1333 ďakujem :D to sa už dozvieš, teda ak bábo bude spolupracovať. Mne len zakrývala tváričku, spodok našťastie nie. A už máš aj mená prichystané?

kveta
28. aug 2012

Za inych okolnosti som ostala tiez sama a tehotna.. izolovana, takmer bez priatelov.. cele tehu som prelezala a zoznamovala sa s ludmi cez net.. o par mesiacov som uz mala dobrych internetovych priatelov a ti mi ostali dodnes.. mohla som sa na nich spolahnut aj v takych veciach ako odvoz do porodnice.. takze aj internet je cesta ako nebyt na vsetko sama..

Z toho, ako chlapik zo dna na den otocil, si myslim, ze ma niekde novu partnerku.. a ze jeho muzske ego dost ponicila nutnost masturbovat u lekara.. ale samozrejme mozem sa mylit..

lea1333
autor
28. aug 2012

@moni244 som zvedava ci sa ukaze hej mam mena ak to bude syn tak to bude Teo alebo Quido a ak decera tak Mia alebo Lili 😉

lea1333
autor
28. aug 2012

@kveta vies moze byt ze noiekoho ma ale ona ma prenasleduje stale stale mi vyvolava a ked zdvihnem tak mi len slôovami ublizuje nechapem vyznam toho!

moni244
28. aug 2012

@lea1333 jej krásne mená. Tak ja som pre malú vybrala meno Viktória. Našťastie partner súhlasil. Nemal na výber. Určite sa ukáže. A keď nie, dohovoríš. Maminku treba počúvať :D

lea1333
autor
28. aug 2012

@moni244 jej dakujem Viktoria je vitazstvo!to je krasne ja mam este jedno chlapcenske v zalohe a to je Noe 😉

kveta
28. aug 2012

@lea1333 Hm, mas funkciu clip, aby si vedela rozoznat, kto vola nez zdvihnes? Niektore mobily ponukaju moznost blokovat hovory z vybranych telefonnych cisiel.. ublizovanie mozes riesit aj cez policiu, budu odpocuvat Tvoj telefon a zdokumentuju to..
Zjavne ma dotycna z Teba strach.. preto Ta chce znicit.. Kazdopadne s nou nediskutuj.. len ju podporis v jej stalkingu /prenasledovani/..

lea1333
autor
28. aug 2012

@kveta to mi vyvolava moj byvali nie niaka baba!a pise mi take sms ze dovidenia!

berry11
28. aug 2012

@lea1333 vzal ti prsten??? co ti dal...ako ani neviem co mam na to napisat

moni244
28. aug 2012

@lea1333 to ti vyvoláva bývalý? ale toto nie je normálne. To že sa zľakne a zachová sa ako úplny idiot, keď otehotnieš, to je jedna vec. Ale keď ti vyvoláva a vypisuje sms-ky, tak to už nie je dobré. Pre istotu choď na políciu a spýtaj sa čo sa s tým dá robiť. Predsa len, čakáš bábo, nevieš čo urobí, vyzerá to že mu preplo.

lea1333
autor
28. aug 2012

@moni244 vies ja som taka sprosta ze nic s tym nemienim robit mavnem nad nim rukou a je to ale niak sa to musi doriesit mam v plane zavolat jeho rodicom a povedat ako to je a co je vo veci a co mi ich sinacik vypisuje!

lea1333
autor
28. aug 2012

@berry11 hej on i vzal vsetko co mi dal 😒 dokonca aj kvety co som mala v obyvacke a to kupil on aj postel mi vzal proste uplne vsetko!

anjelicek26
28. aug 2012

@lea1333 - skus sa spojit zo svokrovcami, mozno ta prave oni prekvapia a pomozu ti, nebudu chciet prist o vnuca..

moni244
28. aug 2012

@lea1333 ty teraz hlavne mysli na bábo. Nevieš čoho je schopný, keď sa takto úžasne vyfarbil. Aspoň kvôli tomu malému niečo rob.

lea1333
autor
28. aug 2012

@anjelicek26 no ja si myslim teda ja to viem ze nech uz spravil co kolvek svokre jej synacek vzdy to bol jej syn a budu na jeho strane a boh vie co im natrepal ale chcem jej zavolat uz len za to ze on mi odmieta prispioevat povešdal ze mi da ale az ked sa dieta narodi a do vtedy co?mam sa past?

anjelicek26
28. aug 2012

@lea1333 - keby si na pn-ke, tak aspon dostavas nejake peniazky, ci? Len uvazujem, co s tym teraz. A ano, syn je syn, ale ver mi svokra si bude chciet drzat na blizku matku svojho vnucata... aj to je totiz jej krv. Skus to nejako opatrne, nech mate dobry vztah. Cokolvek sa medzi vami pokaslalo, ona pri tom nebola... moze byt este pre babo dobra babka. Kazda pomoc dobra.

lea1333
autor
28. aug 2012

@anjelicek26
@anjelicek26 len ze ja s nou nemam dobry vztah co som si myslela ze mam ale ona je proti mne!cize ani nechcela aby sme mali spolocne dieta!ja nemozem ist na pn nebudem mat ziadne peniazky robim len brigadne!

berry11
28. aug 2012

@lea1333 je to hroza ked citam co pises....ja by som mu to vyhodila von balkonom nech si tie svoje veci polepii...kvety aspon z tych jeho veci nepojde negativna energia, skus si pozriet v nast. telefonu filter hovorov a daj si ho na jeho cislo nechapem takych chlapov a ako moze byt taky bezcitny a 2 roky ta motat co je schyzo?booze zelem ti vela sil, co najskorsie zabudnutie na debila a starostlivy vyber noveho 🙂 neboj bude to dobre

lea1333
autor
28. aug 2012

@berry11 dakujem verim ,źe to bude dobre 😉

miss_stanya
28. aug 2012

@lea1333 neboj, bude dobre, hlavne davaj pozor na seba a na babatko 😎

denaalubos
29. aug 2012

@lea1333 ahoj, precitala som si teda dost a mam aj ja dost....vies co neviem ani co ti napisat,je to strasne....ale aspon ti chcem poradit...aj ja si myslim,ze aspon koli tomu mrnatu by si mala ist na policiu, ved uz len to ze ti vyvolava a pise a ne a ne ti dat pokoj je chore, nie je ten strach dobry ani pre teba a tym duplom ani pre malinke...urob to pre vase dobro...taky hajzel by potreboval dostat dobru cez papulu aby sa spamätal zo vsetkeho...Drzim palceky,nech sa vsetko na dobre obrati !

kveta
30. aug 2012

@lea1333 Mam pre Teba dobru spravu.. Takeho, ako je tento si uz nenajdes.. lebo najst takeho exota by uz bola fakt drina..;)

lea1333
autor
30. aug 2012

@kveta fakt smola nie? 😀

alerka
30. aug 2012

@lea1333 Ach tak toto je sila. Pozri si svoj prispevok na nastenke z dna 8.12.2011.. Je to na strane 6. :(

lea1333
autor
30. aug 2012

@alerka neviem co myslis?