Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Upratovanie šatníka po lete

emiliasp
17. nov 2012

...nakopilo sa mi po tejto letnej sezone viacero kuskov, ktore som uz dlhodobo na sebe nemala alebo nemala vobec...co s nimi robite?

ivett1
17. nov 2012

@emiliasp ahoj, ja ich rozdávam - kočkám v našej rodine😀... alebo , ak sa ti chce, daj ich do bazára ... buď tu, alebo do ďalších, ktoré ti google nájde😉 ... alebo do zberne šatstva?...(neviem či ešte sú...ale v Ba sú také "kontajnery", tam sa dajú odkladať použité odevy... sú také biele a mne, neviem prečo, pripomínajú automaty na mlieko😀 )

jaja28
17. nov 2012

ahoj bud ich rozdam, ak ma niekto zaujem a ked nie tak ich zanesiem na cerveny kriz a oni to tam potom rozdavaju dalej, ani jeden kusok nevyhadzujem len tak, ved este sa tie veci mozu niekomu zist 😉

emiliasp
autor
17. nov 2012

ved to, ze to su uplne zachovale a niektore aj uplne nove veci, ktore som v nejakom nakupnom osiale kupila a nikdy nemala na sebe...dala som ich do bazara tu na stranke, ale kym sa niekto pozrie an letne veci v tuto chladnu sezonu, tak mi zaberaju miesto v skrini dalej v jednej velkej igelitke 😀

kaktusik007
18. nov 2012

@emiliasp ja som dala kamoskam, zrovna jedna musela odist na rychlo od manzela a ten jej zabranil zobrat si veci z bytu takze sa jej to hodilo....
inak davam do zberu ked robia... do bazara sa mi to davat nechce, na to nemam cas...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli