Zoznámenie sa cez internet

janka300
5. jún 2013

Ahojte, neviem, či už tu taká téma bola, ale bola by som rada, keby sa zapojili žienky, ktoré majú skúsenosť so zoznámením s mužom cez net...neviem, či som urobila dobre, či zle. Len tak zo zvedavosti som sa zaregistrovala na jednej internetovej zoznamke ( nie pokec). Týždeň mi vypisovali kadejaký úchyláci na sex, veď to poznáte, rôzne individuá. A raz večer mi napísal jeden muž, bol veľmi príjemný, a nakoniec sa náš internetový "rozhovor" predĺžil na 4 hodiny. Na záver mi napísal, že by bol rád, keby som sa mu ešte ozvala. Na druhý deň ráno ma už čakala od neho správa a ja neviem prečo, ale potešila ma.
Pointa toho všetkého, aby som to nenaťahovala, písali sme si tri mesiace, ani som nečakala, že ma niekto môže tak zaujať a po dlhej dobe. Nakoniec sa z neho vykľul záletník, ktorý hľadá ženy na sex. Teraz si nadávam do hlúpych kráv, že som nato neprišla hned, ale žiadne signály neboli, že je tento typ.
Má vôbec význam niekoho takto hľadať, alebo to je len strata času? Viem, že nie je nad reálne stretko, ale viete ako to je, človek celý tyzden v práci a cez víkend už nás vyššie ročníky nebaví chodiť po baroch ☹

janie80
5. jún 2013

Ja som si cez net nasla manzela 😀

jarka721
5. jún 2013

@janka300 podla mna ak si naozaj niekoho *normalneho* najdes takto cez net tak to bude zazrak 😉 ale aj zazraky sa deju 🙂 😉 😀

nicolle21
5. jún 2013

ja som si tiež cez net našla môjho priateľa 🙂 písali sme si 8 mesiacov, keďže býval v zahraničí, nemohli sme sa stretnúť skôr, čakal na mňa, kým pôjdem k babke na prázdniny (píšem to ako decko, ale mala som 22 a VŠ, takže som to brala ako prázdniny ešte 😀 ) a vtedy sme sa stretli. Nikomu som o ňom nehovorila o to väčší šok zažili všetci, hlavne rodičia 🙂 Už od prvého momentu, keď sme sa naživo videli som si bola istá, že s tým človekom budeme spolu a budeme mať rodinu.. v auguste čakáme syna 😉 Na druhej strane ti rozumiem.. pred priateľom som mala x takých virtuálnych "známostí", ktoré skončili hrozne, nakoniec som ale rada, že som na to nezanevrela 🙂

mimibb
5. jún 2013

No ja som sa cez net taktiez zoznamila s manzelom a dokonca aj muzova sesternica spoznala na nete svojho muza... 🙂 podla mna je to uz v dnesnej dobe normalny sposob hladania partnera....

leporeloo
5. jún 2013

@janka300 podla mna je to dnes uplne legitimny sposob zoznamenia, nie je to sice nic prirodzene ale proste internet je taka sucast nasho zivota ze sa cez neho aj zoznamujeme... mala som par stretiek cez internet a z jednej sa vyvinul vztah, normalny dlhodoby... podla mna ide skor aj o to kde sa zoznamujes na akej stranke, a hmed treba dat vediet o co ti ide a o co nie... dalej si myslim ze je dolezite si pisat isty cas dozvedeit sa nieco o sebe ale velmi neotalat so stretkom aby si zbytocne nestracala cas, lebo nazivo je to nieco ine... A prve stretko urcite na uplne verejnom mieste kde sa chranis 🙂

zuzanockamt
5. jún 2013

@janka300 zoznamila som sa s jednym chalanom cez net v roku 2003, ja som mala 21 a on 28 ... dnes je to moj manzel, mame takmer trojrocneho syna 🙂 ... myslim, ze mame vztah ako kazdy iny

janka300
autor
5. jún 2013

takže nemám hádzať flintu do žita? teda ja netlačím na pílu, len silne uvažujem, že zruším registráciu, lebo som dosť znechutená, ale ako vás tak čítam...trošku ste ma aj povzbudili, dakujem vám všetkým, ste zlaté 🙂

acrobaleno
5. jún 2013

Ja som cez net zoznámila moju mamku a otčima. A môžem vám povedať, že to bolo úplne terno. Výhra v lotérii. Slobodný, bezdetný, šikovný v domácnosti, svokra 100 km vzdialená a úplne v pohode a hlavne mi dvaja vychádzame super. Sú spolu už 4 roky. No ale toto je fakt "keď motyka vystrelí". Treba oddeliť zrno od správ.

gerci90
5. jún 2013

No ja sa k tejto téme velmi rada pridam.. Ja asi ako každa pubertiacka som bola registrovana na pokeci,Pisala som si tam večšinou so spolužiackami , a cudzi chalani ma dako nelakali ,(i ked vypisovali jedna radost ),na stretka už vobec nie kedže som si vždy predstavovala co to asi za uchyla tam musí sediet na druhej strane a pod.Ked som si nahodou aj nap, tak par slov sme prehodili,ale nikdy som nenap, nikomu nič pravdive ani len slovo pre mna tato forma bola cudzia kedže fakt nevies kto sa skryva na druhej strane aj ked ma foto 🙂 ale raz, bola som u priatela 130km od mojho bydliska, kedže sme sa "posekali" tak s dlhej chvile pokym on trucoval som si zapla net, a prihlasila som,pokukala som plochu a prvy x v živote len tak napisala AJ JA UŽ CHCEM BYT STASTNA ..(kedže tento co som unho bola nebol moja najlepsia volba a prave vtedy som to s nim chcela ukoncit,tak preto som tam bola aj osobne ) ....zrazu mi blikla RP od jedeho čiernovlaseho fešaka že JA ti to štastie velmi prajem,no myslim že pride aj tak samo...." Uplne ma ta veta dostala,zacala som premyslat že možno je to pravda ved o stastie treba bojovat,posnažit sa a nielen nariekať..a tak som mu nap, že Dakujem pekne nezvyknem odpisovat cudzim ale volam sa Simona a mas pravdu ked mi chyba štastie musim pren niečo spravit... On nap, že : A ja som Jakub, a tiež mu to padlo do oka lebo aj on máva na štastie ,no zatial márne... A bolo 😵 milion slov, tisice viet medzi nami preskocili až prislo na prve stretko a tam sme sa do seba zalubili sadli do auta ja som nas omylom rukou zamkla,tak som ten trapas zakryla vetou: "to bolo pre istotu,aby nám štastie neušlo poza dvere 🙂 A poviem ti neušlo zamkla som ho poriadne hehe pretože dneska sme spolu už 5 rokov, stoho 3 r manželia a mame 3,5 ročnu dcerku Lilinku ..áno,aj ja som tá ktora dakuje internetu daka tomu čo mám dneska SVOJE STASTIE v mojej dcerke a manželovi.

janka300
autor
5. jún 2013

@gerci90 jéééj, krásny príbeh a krásna fotka, ďakujem za povzbudenie🙂 a strašne sa dobre čítajú tieto vaše pozitívne príbehy...

domi1988
5. jún 2013

pripajam sa,aj ja som si nasla priatela na nete,slavnom pokeci 🙂 sme spolu 5 rokov a cakame mimco 😵 takze zelam aj tebe , aby si nasla muza, s ktorym budes stastna.. ci uz na nete alebo niekde inde...
@janka300

cta
5. jún 2013

keď to tak čítam normálne Vám závidim babenky. Ja som chodila na pokec asi 5 rokov ale už nechodím nebaví ma to v kuse vypisovať kraviny a hlavne od mužov rpčky- ahoj kráska atd. Neviem asi som hrozne náročná ale mňa Tí chalani proste nudia. Nemám si s nimi o čom popísať a väčšina trepú len hovadiny. Takže ja zas tomu moc neverím, že by si tam človek našiel priateľa a tobôž muža (bez urážky). Takže ak na sociálnej sieti tak len mobilnej 🙂 istota je istota a mám pokoj od úchylov 😀

miriamkac
5. jún 2013

😀 😀 dobra téma🙂
Ja sa pridávam k tým "pokecovým",,až na to, že my sme sa našli s manželom pred 11-timi rokmi...z toho 10r manželia a máme tri detičky...takže myslím, že je to viac ako "keď motyka strelí" 😀 😀

cerez
5. jún 2013

@janka300 Kamarátka sa takto zoznámila so svojim terajším priateľom a už spolu žijú 4 roky. Ja osobne nemusím zoznamky cez internet, ale ako vidím, u niektorých to vyšlo na 100%.

linda20111
5. jún 2013

@janka300 aj ja som sa s manzelom zoznamila cez pokec 🙂 oblboval ma ze ma chce spoznat, neide mu len o sex.... take bla bla bla.. tak sme sa par krat stretli, posexovali, zacali spolu chodit a zobrali sa 🙂 az potom mi povedal ze este okrem mna oblboval asi 5Odalsich - ani nevedel co skym pisal.. a ze mu islo iba o sex, ale kedze sa mu to nejak so mnou zapacilo tak sa zamiloval a uz nechcel riesit nikoho ineho.

natinka86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy2
5. jún 2013

My sme sa s manzelom tiez zoznamili cez internet.... 😵 😵 😵 😵 A vobec nelutujem 🙂 Sme spolu uz peknych par rockov 🙂 Oplatilo sa 😵 😵 😵

stanislavao
5. jún 2013

@janka300 ja som sa s manzelom zoznamila cez planet chat pred 13 rokmi. sme manzelia uz 11 rokov. Vtedy este nebol internet zaplaveny chatmi a zoznamkami a uchilakov tam tiez nebolo. teraz je to uz ine. vtedy sa pisala na nete pravda, teraz len fikcia vacsinou.

olusam
5. jún 2013

Ja som sa tak isto zoznamila s mojim manzelom na internete.Bolo to na Fb,na jednej aplikacii.Videla som jeho fotku a napisala ako prva🙂 Prvykrat sme sa stretli po 4mesacnom pisani si a volani,na neutralnej pode,kedze je zo zahranicia a o pol roka ma poziadal o ruku🙂 A tento rok uz budeme oslavovat 3rok nasho manzelstva 😀

janka300
autor
5. jún 2013

@stanislavao v minulosti to bolo iné...teraz je tam banda uchýlakov a zúfalcov...tak je to tam bieda

rebeka25
5. jún 2013

Aj ja mam manzela "s pokecu" 🙂 Stretli sme sa prvy krat pred 7 rokmi , a manzelia sme 3,5roka 🙂

ellenie
5. jún 2013

Ja som tiež spoznala svojho už teraz manžela cez internet 🙂 Je tomu už 12 rokov, manželmi sme 4 roky a máme krásnu 2 ročnú dcérku Lotty 🙂

haslerka27
5. jún 2013

no ja som mala priatela cez net,teraz som uz vydata..ale tak za skusku nic nedas.musis citit aj cez pismenka aky je ten clovek.

norwayka
5. jún 2013

Tak isto tu. Pred 14 rokmi a na tu dobu este dost nezvycajne, som sa zoznamila s mojim manzelom. On prisiel po pol roku osobne za mnou, ja potom za nim parkrat a po troch rokoch so sa prestahovala nadobro za nim. Zijeme v Norsku, sme vyse 10 rokov manzelia a mame troch chlapcov 🙂

kubkatka
5. jún 2013

ja som sa tiez s manzelom zoznamila cez net (pokec) a uz mame pol rocneho synceka, takze vdaka za net 😀

martinusik91
5. jún 2013

@janka300 ja som si tiež takto našla chlapa 😉 a prave cez pokec 😅 asi po mesiaci pisania sme sa stretli teraz na konci mesiaca to budu 4 roky co sme spolu cakame babo a v juli mame svadbu 😉 da sa to len to chce asi trosku trpezlivosti aby si to vedela spravne pretriedit 😉

aadulik2110
5. jún 2013

ahoj, ja som si "našla" manžela, alebo on mňa? :D písali sme si mesiac, potom sme si vymenili tel. č. a keďže býval len 12 km odo mňa jedného dňa sme sa stretli a po dvoch rokoch aj vzali 🙂 manželmi budeme 3 roky, máme krásneho ročného drobca a plánujeme druhé bejby 🙂

vejula
5. jún 2013

no tak som celkom prekvapená, kolko z vas mate manželov z netu... asi zavisí od človeka. Mna by ani vo sne nenapadlo sa čo i len s cudzim mužom davať cez net do nejakého osobného pokecu. Tak isto ako som nikdy nebola na žiadne diskotekove chatové či dovolenkové lasky... Svojich priatelov som pred tym ako sme sa dali do kopy dlhšiu dobu poznala 🙂

zigzag
5. jún 2013

ja som sa s mojim zoznamila cez net, mame 2 rocneho syna a dnes nas rozviedli, sprosty pokec, prilepil sa na mna klamar a podvodnik, ktory ma obral o peniaze akurat

hradnapani
5. jún 2013

@janka300 odporucam zoznamku na www.zverokruh.sk najdes si tam partnera, ktory sa k tebe hodi aj z astrologickeho hladiska, takze je tam dost velky predpoklad,ze budete spolu ladit 🙂