Dievčenské mená Noemi, Ema verzus Dominika

23. sep 2021

Ahojte. Ktoré z týchto mien sa vam najviac páči ? 🙂 Noemi, Ema, Dominika, nevieme sa rozhodnúť a čas sa kráti 😁

anjelicek26
23. sep 2021

Musite sa rozhodnut sami, kludne aj v porodnici ked sa na nu pozries...dieta musi dostat meno pred odchodom s porodnice, takze aj tam je este cas... Mne sa paci len Ema, ale tych je tolko ze strach... tie ostatne dve sa mne vobec nepacia, ale na mne nezalezi, ale na vas ;)

asia83
23. sep 2021

Žiadne. 🤷‍♀️ Noemi-žiadna skratka, Ema-otrepané, Dominika-zbytočne dlhé. Však jedno z nich určite preferujete. 😉

ivik4
23. sep 2021

Treba vybrat podla priezviska,aby to pekne spolu znelo, darmo by bola Noemi keby ma priezvisko Mrkvickova 🤪. Niekedy rodicia zabudaju na to , ze dieta bude s tym menom vystupovat vsade,po celi zivot.
A k otazke,mne sa z tychto paci Dominika

autor
23. sep 2021

Práveže ani mňa žiadne neoslovilo natoľko, že by som chcela aby sa tak volalo moje dieťa, lenže iné mena čo sa mne páčia sa zase nepáčia partnerovi a opačne, privítam teda aj nápady na nejaké menej používané mena 🙂

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
23. sep 2021

Mne sa paci menej pouzivana klasika - Anna, Hana, Klara, Karolina, Johanna, Julia, Tereza, Dorota...

zuzanaokasova
23. sep 2021

@anjelicek26 z tvojho výberu Ema... My máme Hanna...

sasitimi17
23. sep 2021

Noemi

stanulienkat
23. sep 2021

Ema-kazsa druha. Noemo-otras. Dominika ok. Tatiana??

ladybug138
23. sep 2021

My mame Terezu ❤️

autor
23. sep 2021

@anjelicek26 Hana sa mi páči, ale ako poznám priateľa tak jemu sa to páčiť nebude 🤷🏻‍♀️ A Klára a Karolína sa mi tiež páčia, len zase priateľ mierne račkuje, aj keď si myslím že to v bežnej reči nepočuť, ale radšej bude ak nebude mat v mene r …

anjelicek26
23. sep 2021

Hlavne hladaj srdcu blizke, verim, ked sa na babo pozries, bude ti to jasne... my mame Ruzenku - Rosalie... je to nadherne meno...ale s tym rackovanim asi fakt nie 😅

autor
23. sep 2021

@anjelicek26 ono to počuť fakt len keď sa na to človek zamerá, ale predsa len bude lepšie bez r 🤷🏻‍♀️ Takže kopu pekných mien tým pádom musíme vyradiť..

anjelicek26
23. sep 2021

My mame dve R v priezvisku, to by bol u nas dost problem 😂

spadnutaslivka
23. sep 2021

Zober kalendár a choď zaradom. Úplne bez r je napr. Monika, Janka, Danka, Slávka, ...

autor
23. sep 2021

@spadnutaslivka práveže sme cely kalendár prešli 😅 asi budeme musieť znovu, alebo skúsiť hľadať mena ktoré v kalendári nie sú … ja to stále odkladam, že veď je ešte čas, len čas sa kráti a nerada by som to teda fakt nechala na poslednú chvíľu 😅

1katus1
23. sep 2021

A otec sa ako vyjadril ? či on nemá právo na výber mena to len ty za pomoci mamin z MK?

autor
23. sep 2021

@1katus1 samozrejme že to riešime spolu 🙂 ja som dala návrh na mena, on dal návrh a spolu sme to vytriedili až žiadne skoro neostalo 😅 preto hľadám nejaké nové nápady na mena, ktoré s nim potom prediskutujem

ailiba
23. sep 2021

Výber, čo sa páči tebe... Môj manžel tiež špekuloval... Dohodnúť sa na niečom spoločne sa nedalo. Nakoniec, keď sa malý narodil povedal "povedz ty".... A teraz je veľmi spokojný. Ak máte slovenské meno, tak slovenské. Neverila som tomu, ale raz som sa proste zobudila a vedela som co chcem. Pred pôrodom by ma to ani nenapadlo. Moja svokra zmenila meno v pôrodnici.

sonicc
23. sep 2021

My máme Naďu a sekne jej to meno neskutočne...
A žiadna iná široko ďaleko 😃

sasitimi17
23. sep 2021

A Michaela ? Miška.. veľmi pekne 🙂

cecilia29
23. sep 2021

Mám neterku Noemi. Volame ju Noemka, Noemuška. Podľa mňa krásne meno

autor
23. sep 2021

@sasitimi17 mne sa Michaela veľmi páči, lenže on ma problém že tak sa volala jeho bývala 😅

@ailiba no ja mám tiež pocit že sa nedohodneme 😅 lebo aspoň 10 mien ktoré sa mi páči je v nich r, ďalšie meno čo sa zase mne páči tak sa tak vola jeho mamina, tým pádom by sa volali úplne rovnako, a to nechcem, ďalšie čo sa mi páči sa zas tak vola moja mamina, a to by sa nepáčilo jemu že dávam meno po mojej mame, ďalšie čo sa mi páči sa zas tak vola moja sestra a to tiež take nechcem dávať, 5 dalších čo som vybrala sa jemu nepáči 🤷🏻‍♀️

@sonicc pekne meno, za cely svoj život som poznala len jednu Naďu 🙂

gdpr
23. sep 2021

mne sa najviac páči z tých mien Dominika

petka1402
23. sep 2021

Lívia? Livka, Livi ❤️

negymama
23. sep 2021

A Julia, Juliana, Alica, Adéla, Michala, Diana, Silvia, Tatiana, ?

nemaju R , su pekne a neotrepané. My mame okrem Johany aj Katalin, lebo muz si prial Katku a Katarinu som ja nechcela kvoli R, ktore mame aj v priezvisku a jednak ze je to dlhe meno.

dusankomoj
23. sep 2021

Ja mám Evu. Je to medzinarodné,nieje ich veľa a dá sa pomenovať na veľa spôsobov:Evinka,Evicka ,Evi a keď ma naštve,tak Evelina😊 a hodi sa aj pre dievčatko a aj pre ženu. Nedá sa skomoliť a pasuje aj s netypickými priezviskami.

mpg
23. sep 2021

Z tých troch také, ktoré najlepšie pasuje k priezvisku, aj je dlhšie tak Ema, ak kratšie tak Dominika, Noemi ak nie je priezvisko nejaké výrazne slovenské. Teraz veľa dávajú aj Agáta, Amélia, Anna.

ailiba
23. sep 2021

Ako u nas🤣... Nestresuj sa, to práve meno pride😇

kristiii
23. sep 2021

Z týchto sa mi najviac páči Dominika, veľmi pekné meno. Inak napríklad Vivien, Emily, Júlia, Adela, Lenka, Stela...