Môže vzťah na diaľku po svadbe fungovať?
S mužom sme spolu už dlhšie, začínali sme vzťahom na diaľku s čím som neboja úplne stotožnená, dosť som sa trápila videli sme sa tak 4dni v mesiaci niekedy aj menej. Potom som dala podmienku že nech sa to zmení alebo ísť od seba. Vrátil sa začali sme spolu bývať, ďalej svadba a dieťa. No do toho mesta kde pracoval ho to stále taha a teda chodil by tam na pár dni v mesiaci. Ja si to vôbec neviem predstaviť, tu kde bývame nemám nikoho kto by mi s dieťaťom pomohol. Takze keď pôjde preč tak je to celé na mne co ss týka starostlivosti o dieťa. Keď príde vždy z prace tak mi dosť pomôže keď aspoň večer dieta uspi a ja si aspoň vydychnem. Nechcem aby to bolo celé len na mne.. Uvažujem aj nad tým keď sa vrátim do prace, to bude na mne aj škôlka a či reálne nájdem take zamestnanie aby som mohla dieťa dať do škôlky a potom skončiť tak aby som ho stihla vyzdvihnúť.. neviem ale takto som si to vôbec nepredstavovala. Mám nejaké nereálne očakávania? Ja mu nechcem dávať ultimátum, ale nie som s tým ok ak mame takto ďalej fungovať. Ja viem že sú ženy ktoré takto bežne fungujú ale ja na takéto fungovanie proste nie som. Čo by ste robili na mojom mieste? .
@anonym_autor a ten týždeň nemôžete ísť s nim?ja len rozmýšľam
Tiež by som nechcela vzťah na diaľku,no týždeň nieje tak vela ,aby to nemalo nejaké riešenie
A ešte je otázne čo ho motivuje
Len mesto? či konkrétna práca, peniaze
A či je už na betón rozhodnutý
@anonym_autor chyba ti bezny nadhlad na vec. Neviem, ci len teraz, alebo aj bezne.
@stanislavicenka preco do nej stale rypes? Vsak citaj komentare, je nas tu viac takych co by im toto vadilo. To ze tebe nevadi ze by muz od vas odchadzal je ok. Ale v poriadku je aj to ze inym to vadit moze.
@stanislavicenka preco do nej stale rypes? Vsak citaj komentare, je nas tu viac takych co by im toto vadilo. To ze tebe nevadi ze by muz od vas odchadzal je ok. Ale v poriadku je aj to ze inym to vadit moze.
@anonym_ea973f nerypem. Je to jednostranne videnie, ktore ma. Vidi len seba, nevidi nic dalsie. Je to bezny jav v povahe cloveka
@anonym_ea973f nerypem. Je to jednostranne videnie, ktore ma. Vidi len seba, nevidi nic dalsie. Je to bezny jav v povahe cloveka
@stanislavicenka to iste sa da povedat o tebe. Vidis len seba a svoje vnimanie a svoj nazor. Nikoho ineho nerespektujes.
@stanislavicenka to iste sa da povedat o tebe. Vidis len seba a svoje vnimanie a svoj nazor. Nikoho ineho nerespektujes.
@anonym_ea973f vobec nie, dievcata. Hlavne, ze kazda z vas reaguje len anonymne😉
@anonym_ea973f vobec nie, dievcata. Hlavne, ze kazda z vas reaguje len anonymne😉
@stanislavicenka a to s tym co ma spolocne? 😀 kasli uz na to a skus respektovat aj nazor niekoho ineho a nie len ten svoj
@anonym_autor sama si pisala, ze ti ide o pomoc s dietatom, hned v uvodnom prispevku. Nechapem, nad cim sa rozculujes. Precitaj si to po sebe.
Ked si predstavím, že niesi žena co chce vzťah na diaľku ale ajtak si to dlho akceptovala
On to zmenil pre udržanie vzťahu a teraz, keď je dieťa už ohľady klesajú i ked by to malo byt opačne...
Mňa by to naštvalo
Prešla si si tým, vieš co to obnáša a nechces
zrazu on na to zabuda a nieje to fér
Ak by našiel adekvátnu prácu a mohol byt doma,tak by som nesuhlasila a nech si on preberie sám v sebe priority
Prípadne s tebou otvorený rozhovor aké su možnosti
@anonym_autor ja som ti nič také nepísala, ale nevadí 🙂
Autorka - rodina ma byt spolu.. ziadne vidime sa par dni v mesiaci... pre dieta to nebude otec, ale navsteva. Chodte tam s nim alebo nech tam nejde vobec. Ze nevies rec? Tak sa ju naucis... alebo nech si najde dobru pracu tu, pises, ze nezijete na konci sveta.. ale nie toto, co planujete.... to je "hrame sa na rodinu" mam niiekde zenu a dieta a zijem ako nezadany niekde na ubytovni..
Bežne chodí domov až keď dieťa spí tak sa na neho nevyhováraj. Nepozná otca a je úplne jedno či robí doma alebo v zahraničí.
Autorka - rodina ma byt spolu.. ziadne vidime sa par dni v mesiaci... pre dieta to nebude otec, ale navsteva. Chodte tam s nim alebo nech tam nejde vobec. Ze nevies rec? Tak sa ju naucis... alebo nech si najde dobru pracu tu, pises, ze nezijete na konci sveta.. ale nie toto, co planujete.... to je "hrame sa na rodinu" mam niiekde zenu a dieta a zijem ako nezadany niekde na ubytovni..
@anjelicek26 ale jej muz by bol prec len 5 dni. Takze par dni by sa len nevideli, inak je pritomny doma. Ona to tu prezentuje, akoby chodil domov v piatok vecer a odchsdzal v pondelok skoro rano
@anonym_autor čiže tvoj muž má takú prácu, že je v nej od rána a domov príde o ôsmej večer? 5 dni v týždni? Čo je to za robota?... Mne by už aj toto vadilo. Je vôbec legálne robiť 12tky celý týždeň?
A víkendy trávite ako? To má voľno?
@anonym_autor podľa mňa to máte nahovno už teraz, mne keby chodil chlap domov o osmej každý deň, to čo je za život? Vidíme sa počas čistenia zubov a ráno vo dverách? To je vzťah? Keďže sťahovanie nepripadá do úvahy, normálne by som sa s ním porozprávala, nech si nájde inú prácu. Nechápem, čo sa tu do teba všetky obúvajú, že nezvládneš týždeň s dieťaťom a že držíš chlapa doma. Zvládla by si aj mesiac s dieťaťom ale prečo by si si mala sťažovať život? Keby si ty nájdeš prácu inde on by s úsmevom bol s dieťaťom týždeň sám? Píšeš že finančne to ani rozdiel neurobí, tak prečo by tebe nemohol chlap vyjsť v ústrety a nájsť si robotu v okolí? Prečo by sa žena mala prispôsobovať a komplikovať si dni?
@anjelicek26 ale jej muz by bol prec len 5 dni. Takze par dni by sa len nevideli, inak je pritomny doma. Ona to tu prezentuje, akoby chodil domov v piatok vecer a odchsdzal v pondelok skoro rano
@stanislavicenka kedy je prítomný doma, večer po ôsmej? a k tomu jeden celý týždeň nebude vôbec? To už sa rovno môže presťahovať za hranice a za dieťaťom chodiť na víkendy.
@anonym_autor neutocim. Je to len tvoje vnimanie
@anonym_autor a ja by som zas nechcel bývať s tebou. Si riadne rozmaznané dievčatko. Postáv sa už na vlastné nohy, ved už máš dieťa. A neplackaj za mužom keď není pri tvojej sukni. Niektoré by ste chceli aj peniaze, ale aj to aby vás muž bol s vami pekne doma. Máš dieťa, staraj sa, a muža nechaj zarábať.
@anonym_autor čiže je každý deň prečo od šiestej rána do ôsmej večer? 14 hodín? Čo je to za druh práce? Alebo precestuje dve hodiny tam a dve hodiny späť? To je celé nejak veľa, už aj túto prácu by som na jeho mieste chcela vymeniť. Veď z toho dňa nič nemá
@anonym_autor mimochodom, načo si sa odtrepala od svojej rodiny tak ďaleko, keď teraz sa sťažujes ze ti nemá kto pomôcť? Mala si rozmýšľať skôr.
@anonym_autor to tu kto napísal? Ja nie. Vidím ze si rada vymýšľas veci ktoré ti vyhovujú.

@anonym_autor chyba ti bezny nadhlad na vec. Neviem, ci len teraz, alebo aj bezne.