Akí muži sa vám páčia?

24. máj 2020

Som zvedavá čo si na mužoch všimnete ako prvé čo musia mať čo nesmú mať ? 😜 Povaha výzor čo áno čo nie?

tenerifka
24. máj 2020

Ja uz nehladam, mam co som si pred 20-timi rokmi vybrala, ale fyzicky si na hocijakom muzovi vsimnem oci a tvar, tmave uhrancive oci a k tomu primerana tvar s muzskymi crtami, vyssie celo, pevna a stihlejsia postava, tmave vlasy, nenavidim sedive vlasy, a nepacia sa mi ani blondiaci, brrrr. Musela som ist hladat na juh😅

lucinka1988
24. máj 2020

Musí byť dobre stavaný- široké ramená, vysoký a mužné ruky😀Presne ako môj manžel. Pôsobí to na mňa veľmi mužne a atraktívne. A nesmie chýbať chémia. Tá keď tam nie je, všetko je zbytočné 🤷‍♀️

maminuska
24. máj 2020

U mňa je to muž nad 180 cm , okuliare, mierne preplešivený , brada a fuzy nakrátko pristrihnuté , pekný zadok a stehná , mierne bruško prípustné , dobre oblečený , skôr košeľový typ , svojský ironický až morbídny humor , dominantný typ ,nemám rada nežné štence a submisívnych chlapov. Neodpadlo by to u nás dobre.

sandrika1986
24. máj 2020

Hnede oci - hnede vlasy - vysoky - stihla postava - pekny usmev - charizma - prijemny hlas - komunikativny - uprimny ( niekedy viac..) - sikovny - optimista...vie byt tiez impulzivny, obcas vybusny.
🙂 Som spokojna.

lepidlo123
24. máj 2020

Taki co nosia monterky 😃

kristiii
24. máj 2020

Čo sa týka výzoru, mne sa páčia hnedookí, kontrast blonďavé vlasy a tmavé oči je úplný top pre mňa, ale nikdy som takého nemala, musela som si ho vyrobiť 😂 (cháp syna). A narozdiel od väčšiny tu sa mi páčia skôr nižší, do tých 180 a štíhli. A čo sa týka povahy, tak hlavne aby mal rovnako blbý zmysel pre humor ako ja.

lenkamatkova
24. máj 2020

Pekné zuby, vysoký a mohutnejšej stavby tela aby som sa v jeho náručí cítila maličká. A povahovo, no rokmi som sa naučila jednu vec, aby si ma vedel vážiť...
A inak neznesiem chlpatý chrbát a veľké bruchá 😂

kiki68
24. máj 2020

Co sa mi paci mam predsa doma 😀 nastastie 😀 no moj je taky ten germansky typ ci ako to nazvat. Spinavy blond do rysava, belase zelene oci, bleda plet. Atleticka postava a o povahe ani nehovorim. To je trpezlive a mile stvorenie. Furt mu hovorim, ze som sa asi dobre modlila, ked mi Boh toto zoslal. Akurat on sa malo 😂 a tak nafasoval mna 🤷‍♀️

meluela
24. máj 2020

@bluka2 ze mi vonia a mam z neho vlhke nohavicky 😀 ale znelo to tak lepsie

ave17
24. máj 2020

Keď tak nás tým uvažujem, ešte musí mať uhrancivy pohľad, ze keď ma mňa pozrie, roztrasu sa mi kolena... A veľké ramena, ze sa do nich schovam... 🙂 taky Patrick Swayze v hriesnom tanci 🙂

bluka2
24. máj 2020

@meluela 😀

eliska13
24. máj 2020

@meluela tak to si rovno mohla napísať a nie tak diplomaticky😊
Mne sa páčia tmavi muži, snedi, veľké oci, pekne voňajúci a musia mať iskru v očiach a taký pán tajomný nemám rada hlucnych príliš sebavedomých mužov, ktorých je všade plno.A čo nie? plesina aj bruško znesiem len nie poloholu hlavu, škaredé zuby

zuzanka.zuzu
24. máj 2020

jedna vec je, akých si všímam (to bola asi otázka) a druhá akého chcem doma (po pár príspevkoch sa všetky začali predbiehať v odpovedi, koho majú doma 🙄 )

zuby, úsmev, nechty, hlas a keď potom prehovorí, tak rovnaký humor a inteligentný všeobecný prehľad

borihh
25. máj 2020

Prvé čo si všímam sú ruky, všeobecne sa mi páčia tmavší muži, inteligentný, charizmatický a milujem, keď sa mužovi "smejú oči"

juliet86
25. máj 2020

fyzicky potrebujem: fyzicky vyssieho muza. uz som mala aj chudych aj pevnejsich. lubila som oboch. ale pevnejsieho radsej. ale podstatna je vyska nie sirka 🤣🤣🤣 paci sa mi usmev cez ktory ziari dobro v srdci dobro v ociach. a jasne ze pekne zuby a ista sumernost v tvari.
co fyzicky neznasam: privela chlpov nizki muzi
co potrebujem emocne aby muz bol sam so sebou v pohode. emocne vyzrety. vie co chce. vie co nechce
vie komunikovat jasne o sebe a svete. nema zo seba komplexy je vyrovnany. ma dobre srdce. je inteligentny a vtipny. musime si navzajom "vonat" a ma moralne principy. takeho som stretla vdaka bohu. akoze ma aj par much. niekedy je prilis ticho a niekedy je prchky. ale 97percent je doko

krisbar
25. máj 2020

@mirkava moj v trekovych a to som vtedy isla po chlapoch v kvalitnych kozenych mokasinach a obleku 😂 darmo, laska je slepa 😇

lenicka01
2. jún 2020

Ja som na tmavých s modrými očami 🙂 a doma mám blondaka s modrými očami 😄 a strašne sa mi páči na chlapoch pekný zadok 🤪 a inak je fajn keď si človek má čo povedať a zasmeje sa spolu,spoločne záujmy. Okrem tmavých vlasov mám doma čiže sa sťažovať nemôžem

extempore
2. jún 2020

Ja som sapiosexual - páčia sa mi inteligentní muži -chlap, s ktorym mozem po sexe preberať od politiky až po Kiekegaardovu filozofiu vsetko. A musi ovládať pravopis. Toto som na chlapovi hľadala vzdy. Cim som ale bola staršia, tym viac ma aj zaujimalo, či je muž zapezpecený. Lebo ak muž po tridsiatke nema auto a byva v detskej izbe tak je niekde chyba. Nastastie som takeho chlapa našla a uz som 10 rokov s nim 😘

stastnamamulka
2. jún 2020

Hlboko podsadený hlas a veľké ruky /proste nie dievčenské 😂 /,zvyšok podobne ako píše @meluela,ale v argumentoch nemusí byť odborník,pravdu mám jednoducho vždy ja 😂 A HLAVNE nesmie smrdieť !Ani z úst 🙈

jozefmatej
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bluebriggs
13. nov 2020

Vysoky, tmave vlasy, brada a fuzy, vzdelany a ma vela penazi. A pochadza z dobrej rodiny, ma vlastne auto a byvanie. Nastastie som presne takeho nasla 😍