Ako ste prišli na mužovu neveru?

29. nov 2023

Ako ste prišli nato že vám bol muž neverný. Zmena správania. Nebude sa somnou o takých veciach rozprávať. Tak to mi ani nepíšte. Len tie co mate skúsenosť že vedeli ste že niečo je vo vzduchu a prevalcoval sa to. Ďakujem

dominikamacakova
29. nov 2023

Chlap podvádza lebo 1. Niečo mu chýba 2. Zamiluje sa 3. Je to kurevník ... Cez telefón

sashenka222
29. nov 2023

@888elizabeth Tolko nestastnych parov chodi po svete, a ty mas takyto univerzalny recept na stastne manzelstvo.

retatka
29. nov 2023

Tak asi žiadneho chlapa nebude roky baviť stále to isté jesť ….ešte keď sa mu žena podhadzuje ako tu vyššie písali .Po rokoch sa preje a nastáva nuda .A keď má možnosť a nemá žiadne morálne zábrany zo využije .Taká je realita aj keď si to ženy nechcú priznať .Nová ,neokukaná tvár chlapov priťahuje .10-20….rokov žiť v stereotype už nieje také zaujímavé ,či pre muža alebo i ženu ..a už len na osobnosti záleží ,či podľahne alebo odolá .

veronika66
29. nov 2023

Treba napustiť lavór teplou vodou. Potom si do toho lavora manžel sadne a keď mu guľky plávajú hore tak bol neverný, lebo sú prázdne. Ak ostanú guľky na dne tak je verný lebo ich má plné, ťažké.

🤣😂🤣😂🤣

wig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pralinka25
29. nov 2023

@wig lenze v tej zene je brutalny koktejl hormonov po porode a v tehotenstve u niektorej je to divokejsie u inej menej. ako puberta. niekedy je s tym tazke pracovat hlavne pri nedostatku spanku. ten tiez dokaze pekne zamavat s organizmom. samu ma prekvapilo aka horska draha to moze byt a to som v beznom zivote vacsinou tazko nad vecou. je to zlozite obdobie pre oboch partnerov. vacsina vobec netusi do coho ide. kazdopadne treba skratka hovorit. na oboch stranach. ked sa nieco nepaci, je niecoho nedostatok, nieco niekoho serie, mrzi, trapi ... treba to v spravny cas spravnym sposobom povedat. ale umenie komunikacie neovlada kazdy. mnohym neveram a problemom by sa dalo predist

marca12
29. nov 2023

@888elizabeth intenzita sexu nema nic spolocne s tym,ze ta zacne podvadzat.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eva112014
29. nov 2023

@autorka iba zamilovaný chlap nepodvedie. Iba zamilovaný chlap dokáže odolať. Ostatní možno nepodvedú, ak dokážu mať rozum v hlave. Ak ho majú v gatiach, či v pohári alkoholu, s tým nič nenarobíš.

pralinka25
29. nov 2023

@wig snazit by sa samozrejme mali obaja a v tazkych chvilach sa podrzat a nie utekat za inym. vztah je proste makacka a nie perpetum mobile. za vsetkymi tymi stastnymi parmi je tvrda drina. tie pary co oslavili trebars 60 vyrocie sobasa to maju odmakane rovnakou drinou ako olympyjsky vitaz medajlu.
niekedy ale ako hovoris je na jednej strane linky telefon hluchy a ked ani na tisice zazvonenie neprichadza odpoved tak bohuzial.
ak to neklape treba sa posunut dalej ale dospelo a ferovvo ukoncit jedno a potom zacat druhe. nevera nie je riesenie.

liv1
29. nov 2023

U muzov je to ako cez kopirak. Bol to byvaly frajer. Trocha chladnejsi, zacal sa o seba starat, ja som bola vsetkemu na vine - taka a onaka, a mobil z ruky nepustil. Zrazu klamstva, atd. Nebyt kamosa tak na to vtedy nepridem. To ze si ho nasla ina bolo to naj co sa mi mohlo vtedy stat 😅

cippi
30. nov 2023

Stačí si prečítať toto novost partnera je pre muža lákavá ako samca. https://epochaplus.cz/coolidgeuv-efekt-proc-se-...

heisenberg
30. nov 2023

@dominikamacakova tak to asi platí pre obe pohlavia😉

heisenberg
30. nov 2023

Dovolím si sem prilepiť cudzí výrok :“ Stálý partnerský svazek si lze představit jako klidný přístav jistoty, ze kterého loď čas od času vyplouvá za dobrodružstvím v divokých vodách." 😉

h2
30. nov 2023

@heisenberg Blbosť

heisenberg
30. nov 2023

@h2 prečo?

h2
30. nov 2023

@heisenberg Pretože toto logicky znamená, že všetci v manželstve čas od času podvádzajú a potom sa vrátia do manželstva, ako keby nič: "čas od času vyplouvá za dobrodružstvím v divokých vodách."
A sám vieš, že to tak nie je. (Áno, pamätám si tvoju diskusiu o nevere, ale aj tak. Alebo možno práve preto.)

heisenberg
30. nov 2023

@h2 tak ty budeš asi suchý dok, že manžel nedokáže z neho vyplávať. Voda vypustená, nikam sa nejde. 😁

h2
30. nov 2023

@heisenberg Tak hlavne, že si si kopol. Môj muž je spokojný v prístave. Pretože sa starám o to, aby v ňom nebola vždy len pokojná voda.

andigab
30. nov 2023

@888elizabeth ver že vždy je dôvod sa obávať, aj keď mu to budeš robiť každý deň. Začne ho bolieť hlava alebo bude unavený. Predstava novej fajočky od atraktívnej čajočky je silná. Samozrejme, ak sú sklony.

heisenberg
30. nov 2023

@h2 ale veď sa nepajeď tak. Vôbec som si nechcel kopnúť.

pralinka25
30. nov 2023

@heisenberg bacha na dobrodruzstvo v divokych vodach, nejedneho namornika splachla burka a aj najvacsie lode sa nenapadne potopili na dno oceanu 😉

h2
30. nov 2023

@heisenberg Vôbec sa nepajedím, ja už som si totiž o tebe vytvorila mienku z tej spomínanej diskusie, mňa sa to, čo o mne napíšeš, nemôže dotknúť.

h2
30. nov 2023

@pralinka25 Alebo sa loď po dobrodružstve vrátila do prístavu a zistila, že prístav jej medzitým zbalil plachty a vyrazil ju na šíre more. ⛵😅

h2
30. nov 2023

Alebo by ešte v prístave mohla byť medzitým zakotvená nová, väčšia, krajšia a výkonnejšia jachta. 😁

heisenberg
30. nov 2023

@h2 sme na tom podobne