Mimomanželský vzťah

29. jún 2023

Prosim vase nazory, nesetrite mna ani druhu stranu, potrebujem sa iba uistit, ze to asi nie je ok. Dvaja ludia po 40, kazdy 2 deti v pubertalnom veku, obaja v manzelstve. Ona nestastna (sexualne zneuzivanie v detstve, otec tyran) manzelstvo celkom ok ale nedostatocny pocit lasky a manzel, ktory vplyvom vysokej kariery sa snazi mat aj z tych doma podriadenych. Ona oslovila jeho, lebo sa silno zamilovala uz pri nahodnych stretnutiach a on sa nebranil, vznikol z toho vztah, trva skoro 2 roky. On zenaty, podla jeho slov nestastne, zena general, prideluje peniaze, pricom sama nepracuje, ponizuje manzela a sex vraj nie je ziaden. Je uprimny, ked mu poviem ako ho milujem, povie na rovinu ze on mna tak velmi nie. Kontaktuje ma iba ked je v praci, lebo zena je ziarliva, chce kontrolovat mobil, takze v pripade, ze ma volno, neozve sa cele dni, lebo vlastne neviem preco? Boji sa jej asi, nechce si to s nou pokazit. proste vtedy neexistujem, aj ked vraj na mna mysli. Ozve sa zas az ked je v praci a stretavame sa iba v case, kedy moze, cca pol hodina raz za tyzden, dva, hlavne kvoli sexu lebo je medzi nami silna chemia. Inak nejaky zvlast zaujem o mna neprejavuje, ked som pritlacila, nech sa rozhodne, ci je ochotny mi aspon napisat ked je doma, tak dostala prednost manzelka, ze je chora tak ma prednost. Nema to buducnost viem, prosim len o nazory, ci som ozaj taka hlupa a chudera, lebo ma jeho pristup velmi ponizuje. Dakujem. A dam mu to precitat tak naozaj uprimne prosim nazor na nas ´vztah´.

mandzula
29. jún 2023

@vanilkovazmrzka ani ja nerozumiem tomu, ze dospeli ludia sa vedia dotahovat na "lubit" a "milovat", patri to tak po piatu triedu ZS.

autor
29. jún 2023

@andreatytler mas uplnu pravdu az na jedno - toto je jediny chlap, ktoreho naozaj milujem, vlastne az pri nom som zistila ake to je ozaj milovat chlapa. A je jediny, s kym ten sex je krasny, moze mi robit co chce, som uvolnena a nic mi nevadi. Muzi predtym to bolo uplne chladne, aj kvoli tomu zneuzivaniu som nie vo vsetkom v sexe bola schopna vyhoviet.

panelacikova
29. jún 2023

autorka, tie dni "mlčania", ktoré s ním máš... je veľmi, veľmi silná manipulácia z jeho strany voči tebe. on presne vie, čo robí. na pár dní sa odmlčí, ty si v danom období úplne žhavá a nedočkavá, premýšľaš, prečo asi???

skús ísť nejak v tomto poradí: najprv si ujasni, či ešte niečo cítiš k manželovi, alebo je to úplne mŕtve. pozor! odmysli si svojho "nápadníka" a opýtaj sa opäť sama seba, že keby nebolo nikoho na svete, čím by bol tvoj muž pre teba? ak absolútne ničím, odporúčam ako ďalší krok rozvod a rozchod. jednoducho vyriešiť si tento aktuálny vzťah. no a potom budeš mať možnosť stretávať mužov. a nielen ťuťmáka, ktorý má údajne žiarlivú ženu a on je pod totálnou papučou, ale otvoria sa ti mnohé možnosti a možno natrafíš naozaj na správneho chlapa.
alebo sa stane to, že si uvedomíš, že keby nebolo iných bočných pokušení, tak si ani nevieš predstaviť, žeby si odrazu bola bez manžela. v tom prípade začni pracovať na tom, aby si obnovila v manželstve tú iskru a lásku. prajem ti veľa šťastia.

autor
29. jún 2023

@lindous presne nad tymto rozmyslam

dskjhfdlkdjhl
29. jún 2023

@sheila121 Vidim to rovnako a to ani nie som na HO😉

autor
29. jún 2023

@mandzula presne si vystihla ako sa citim. Asi by mi nemala ta chvila stat za tu bolest co citim cely zvysok casu

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ckocka
29. jún 2023

To je pekné že ty ho miluješ, ale je ti to na prd ak ťa on nemiluje natolko že opustí svoju ženu.

dskjhfdlkdjhl
29. jún 2023

@elizabet173 myslis, ze maju napr. tyzdenne plany a tento ma pracovny nazov-Milenka? Tak to som zvedava, co este do konca tyzdna pribudne😀

vorkola
29. jún 2023

No ,ty vobec nemas k sebe ziadnu sebauctu,a nechas sa ponizovat s takym trolom,ktory si mozno aj vymysla kadejake taraniny a kyda na svoju manzelku.Teba ma len ako matrac,to musi ten chlap byt poriadny opiciak bez chrbtovej kosti,sedi na dvoch stolickach,ty tiez si vydata, a klames svojho manzela,no ja by som sa asi prepadla pod ciernu zem ,ved som vydata,tak z principu,svojho manzelstva by som manzela nepodviedla ,ani keby bol neviem aky, asi nie je tvoj manzel az taky, zly, ked si stale s nim..A ten tvoj sexi priatel,nebojis sa po 1 )ze mozes otehotniet, a po 2) myslis, ze u priatela si jedina, a co ak chytis nakeho naicka.ved ti jasne povedal, ze ta nelubi, tak moze mat aj ine bokovky, ano, pripadas mi ako prostitutka,

sheila121
29. jún 2023

@elizabet173 všimla som si, dneska to bolo tri temy o obezite, 4 témy o darčekoch pre učitelku a pod. Ja fakt dúfam, že tie témy len vymýšľajú bo mi rozum stojí.

dskjhfdlkdjhl
29. jún 2023

@sheila121 a este si zabudla na obliekanie pubertaciek-to sa tiez minimalne v dvoch temach za posledne dni objavilo😉

autor
29. jún 2023

@elizabet173 vies preco? Lebo prave tie temy co tu teraz boli o milenkach ma nakopli o sebe porozmyslat a odvazit sa tiez opytat na nazory inych. Toto vymyslene nie je, ale neviem ako to dokazat.

panelacikova
29. jún 2023

@vanilkovazmrzka ľúbiť a milovať nie sú synonymá 🙂 ľúbiť môžeš svoju matku, otca, dieťa. milovať? partnera 🙂

autor
29. jún 2023

@sheila121 naozaj vymyslena nie je. Bohuzial.

sheila121
29. jún 2023

@dskjhfdlkdjhl To je smutna doba. Nechcela by som tak žiť.

sheila121
29. jún 2023

Škoda kiežby by bola

ckocka
29. jún 2023

@panelacikova Na Slovensku nemilujete napr. svoju vlasť?

dzulli1980
29. jún 2023

Tiež si myslím, že je to vymyslená téma ... pred pár minútami od tejto autorky ňou zmazaný príspevok s veeeľmi "vtipným" obrázkom ku koncu roka.

autor
29. jún 2023

@panelacikova s manzelom bol cele roky vztah v poriadku, len uz asi 3 roky odkedy dosiahol karierny uspech, sa zmenil. Ale myslim, ze by stalo za to zabojovat, aj ked podla neho som chladna cely zivot. Ano nie je tam ta vasen, ale zili sme relativne v pohode.

autor
29. jún 2023

@dzulli1980 nikdy som tu obrazky nedavala, tato tema je napisana anonymne z pochopitelnych dovodov, inak sem chodim cca 15 rokov.

panelacikova
29. jún 2023

@elizabet173
@dskjhfdlkdjhl inak, dúfam, že si to tu dotyční prečítajú, ale aj ja by som rada takto brigádovala počas prázdnin. a sľubujem, že vymyslím omnoho omnoho zaujímavejšie témy 😀 😀

sheila121
29. jún 2023

@dskjhfdlkdjhl a to ešte je pokoj od témy volieb aj to tu bolo už 3x 🙂

dzulli1980
29. jún 2023

Hej, hej určite ... a ja som v košíku vysedená.

dskjhfdlkdjhl
29. jún 2023

@panelacikova len neviem ci im ide o zaujimave temy😉

@sheila121 Ano, na volby som zabudla, to sa tu tiez tento tyzden zvrtlo viackrat.

panelacikova
29. jún 2023

@ckocka nie, ja svoju vlasť nemilujem. ja si svoju vlasť ctím. som hrdá, že som Slovenka a vôbec mi to nevadí 🙂 ale milujem iba jedného človeka 🙂

vanilkovazmrzka
29. jún 2023

@panelacikova nemas pravdu. Aj v anglictine dokonca aj v cestine mas na to jediny vyraz, to je len v tvojej hlave, ze slovam s rovnakym vyznamom priradujes rozne hodnoty. Su to synonyma, obe vyjadruju cit lasky k niekomu, je jedno ku komu. Aj laska je len a len laska.

autor
29. jún 2023

Ok kludne si tu robte srandu, par odpovedi k veci tu mam, ak pridu aj dalsie budem rada, posledny raz pisem, ze toto nie je vymyslena tema. Teraz sa odmlcim lebo idem spat, ale neskor zase ak bude dovod, odpisem aj budem pokracovat v konverzacii, zaujima ma nazor inych, potrebujem nakopnut. Za nazory k teme uprimne dakujem.

ckocka
29. jún 2023

@panelacikova Dobre, tak čo Duchoňova (teda aspoň myslím že to spieval on) pieseň Ľúbim ťa? To je podla mňa milostná pieseň par excellence, alebo sa tam hovorí mám ťa rád asi ako vanilkovú zmrzlinu?

dskjhfdlkdjhl
29. jún 2023

@ckocka to bol Docolomansky😉