Platonické lásky vašich partnerov

8. okt 2022

Ahojte, majú vaši partneri/manželia platonické lásky? (Herečky, speváčky atď)? Ako na to reagujete?
Ako by ste vnímali, ak by pred vami sem-tam prehodili, aká je xyz krásna, prípadne ironicky a zo srandy ju nazvali “láska”?
Napríklad aj v spoločnosti jeho kamarátov a pred vami?

zooeynka
8. okt 2022

Kopla by som ho do riti. Nech si take riesi len v hlave, naco o tom informovat okolie?

stanulienkat
8. okt 2022

Nie, platonické lásky nemáme, nakoľko už nemáme 16 ani 17 rokov. Sme dospelí ľudia. A ano, hocikedy pred sebou poznamenávame, že ten herec, alebo ten a tá sú pekní ľudia, nie je na tom nič zvláštne. Popracuj na svojom sebavedomí. Alebo vymeň blbečka s ktorým si.

lindous
8. okt 2022

Ja mám tajný vzťah s Chrisom Hemsworthom, ktorý mi akceptuje, takže ja sa tiež nemôžem hnevať na Scarlett Johansson 😂 proste sa občas doberáme navzájom 🙂

zmrzlinka2021
8. okt 2022

Toto sú problémy teenagerov, nie dospelých

tenerifka
8. okt 2022

@stanulienkat niet co dodat, napisane aj za mña👍

dominikamacakova
8. okt 2022

@zmrzlinka2021 ona je asi teeneger🤷😀

majki_ki
8. okt 2022

Ja teda mužovi ešte aj keď po ulici ideme poviem, že pozri táto baba aká kocka. Absolútne to neriešime, nie sme spolu mesiac a nemáme 20🙂

jaskolka
8. okt 2022

Neviem, netuším, či vôbec kedy mal niečo také, muž telku skoro vôbec nesleduje. Viem, že kedysi pozeral Divokého anjela 😆,ked to šlo u nás prvýkrát. Ale či to bol jeho nejaký idol, vôbec netuším

terez246
8. okt 2022

@majki_ki Presne tak. A keď nestihnem, tak mu ešte poviem: "Všimol si si aké mala pekné kozy?". 😂😂 Však na krásnu ženu aj muža sa aj ja rada pozriem a keďže to nie je len môj milenec a otec mojich detí, ale aj môj najlepší priateľ, zdieľame spolu aj tieto "reči". Obaja navzájom. 😊

mandzula
8. okt 2022

Netusim, ci moj nejaku platonicku lasku ma, ani by mi nenapadlo bavit sa o tom s clovekom starsim ako 15 rokov.

heidy222
8. okt 2022

@terez246 presne tak to máme aj my 😂 ako sa hovorí: v lahôdkach sa môžeš poobzerať, ale večerať sa bude doma

terez246
8. okt 2022

@heidy222 Tak. Ja si myslím, že keď je medzi partnermi 100 % dôvera, tak takéto veci neriešia, práve naopak, zdieľajú ich spolu. 😊

vivuska666
8. okt 2022

Ja nam Robiho Williamsa a on ma Juliu Roberts. Kludne sa aj na ulici moze obzret za zenou. Ja sa obzrem aj po chlapovi. Verime si na 100%. Takze je to pre nas nepodstatne.

heidy222
8. okt 2022

@terez246 mám rovnaký názor. Ak niekto žiarli na nejaku herečku alebo neznamu ženu, ktorá prešla okolo je to skôr vlastná neistota

autor
8. okt 2022
shinon258
8. okt 2022

@terez246 fuj úplne sedlacke spravanie od vás oboch. Si predstav že tá okoloidúca žena započuje tie poznámky na ňu. Nie každej žene lichotí, keď jej okoloidúci komentujú postavu, prsia, výzor atď...

adrestia
8. okt 2022

Môj partner je platonicky zamilovaný do Talianky, ktorá býva v Paríži. Stále omieľa, že nebude šťastný, kým sa s ňou aspoň na pár minút nestretne Som z toho zúfalá. Plačem, nadávam, vyhrážam sa, ale nič nepomáha. On stále obdivuje tú Monu Lisu.

oliviakatka
8. okt 2022

Jasné že má, všetky fitnesky 😀🤌🏻 je mi to uplne jedno. Vybral si mňa.

mikadooo
8. okt 2022

Ak môj muž takéto nejaké "lásky" má, tak o nich neviem. A on nevie o mojich 😉. Prečo ho mám s tým provokovať? Ak by to on robil, tak by som sa ho normálne opýtala, že prečo to robí. Či mu robí dobre, keď mi dáva pocítiť, že nie som jediná? Či mu robí dobre, keď ma zraňuje a ponižuje pred kamarátmi? Normálne, s pokojom, medzi štyrmi očami. Čo tým sleduje, keď má pred kamarátmi potrebu dať mi najavo, že iná je lepšia, krajšia, pre neho vhodnejšia? A nech si na to odpovie sám. Ale nech vie, čo mi tým spôsobuje. PS: myslím si, že každý má nejakého toho herca, speváka, inú slávnu osobnosť, o ktorej sníva. Beriem, že ok. Ale nechápem, prečo by som mala mať potrebu to otĺkať svojmu reálnemu partnerovi o hlavu. Jedine, že bude nejaký problém vo mne. Napríklad nízke sebavedomie...

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blontimka
8. okt 2022

Ja som môjmu mužovi povedala, kto bude môj druhý manžel. Je to šikovný chlapík zo Slovenska. Dokonca sme sa raz s tým chlapíkom mali stretnúť a muž má tam odviezol a ešte aj odfotil.
Absolútne neziarli,. Len sa smeje 😀😀😀😀
A už ma to aj mimochodom preslo

mariejenka
8. okt 2022

😅😅😅 Kristina nasa slovenská speváčka, môjmu sa veľmi páči, no a ked ide film s Dwaynom Johnsonom tak moj ma vždy zavolá,.. dávajú tvojho milašika😅
A rad povie,ze on ma väčšiu šancu stretnúť Kristínku ako ja Dwayniho😀...no boooze,sadnem do letadla a idem smer L.A🍀

terez246
8. okt 2022

@shinon258 Ďakujem za kompliment. Aj Tebe pekný deň.

lucinka090
8. okt 2022

@mariejenka aj muž ked ho vidí v telke vždy ma zavolá že pod ukazujú tvojho 😂😂😂🤣

vroni
8. okt 2022

Môj muž, starší pán po 50, vždy tvrdí, že keby nám na dvere zaklopala Catherine Zeta-Jones, asi by ju nedokázal odmietnuť. Ja som mu kontrovala, že ak by prišila v spoločnosti Alexa Baldwina, vôbec by ju odmietať nemusel. Nakoľko nie je pravdepodobne, že by jeden z nich naozaj klopal na naše dvere, dobre sa na tom bavíme. Ako pubertaci, áno. No a?

amelie2017
8. okt 2022

Claudia Schiffer 😀 a on vie, ze ma stastie, ze Ricky je gay 🤣🤣

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica2711
9. okt 2022

môj manžel nemá 15 rokov

ninusqa_25
29. nov 2023

jeeeeeeemine. Pokiaľ viem, že je to nejaka Jennifer Aniston si z toho nič nerobím :D .... za 1. V živote ju nemá kde stretnúť a nebudem mu kaziť detskú radosť, keďže chlapi sú deti celý svoj život a za 2. keby ju aj stretol, viem že ona by o neho neoprela ani bicykel :D