Môže sa dávať kaša z flaše?

nanulik
7. mar 2011

máte s tým niekto skúsenosti že ste dávali bábatku kašičku d flašky a nie lyžičkou? ak áno museli ste mať špeci cumel na flašu alebo ste kašičku urobili takú riedku?

zuziq
7. mar 2011

ja som malemu pravidelne zahustovala mliecko kasou ( ale mali sme nemliecne kase)... mali sme normalny cumel a urobili sme vacsiu dierku a bolo to riedke, nie ako klasicka husta kasa, ale zahustene mlieko 😉

maria30
7. mar 2011

ja som dávala aj z flaše..kaša bola riedšia a na cumlíku k tomu prispôsobená dierka... 🙂

brisilda
7. mar 2011

ja malemu davam vecer stale kasu pred spinkanim s flase /speci cumel na kasu avent/ 😉 kasu robim presne podla navodu cize je riedka 🙂 na zaciatku sme sa snazili davat lyzickou no maly bol cely ufulany a kedze bol vecer uz aj unaveny tak mi polku skor porozlieval ako spapkal 😔 podla mna kazda maminka si to urobi podla seba a ako jej a babatku vyhovuje 😉

katren
7. mar 2011

ahoj, ja som zarabala malej kasu na dobru noc Hami bananovu do flase, spravila som ju trosku redsiu, ale iba tak, aby mi presla cez cumel velkosti 4. Mam aventove flase a to je ten najvacsi cumel na flasu.....a nemala problem 😉

smoodik
7. mar 2011

ja dávam tiež z flašky hlavne večer...urobím ju troška redšiu a mám cumel s otvorom na kašu a je to 🙂

babulina
7. mar 2011

my jeme kasu lyzickou, je to jedlo takze sa mi zda take zvlastne mu to davat vo flaske, ale kazdy si robi ako mu vyhovuje

lante
7. mar 2011

Jasné, práve Miško dopil svoju večernú dávku. Robím redšiu ako je v návode a cez špeciálny cumeľ od Aventu prejde bez problémov 😉 Teda ja som dávala aj dávam kašu iba večer.

saza007
7. mar 2011

u nas veru nie. z flasky zasadne len mlieko alebo vodu. kasu lyzickou.

ludka140281
7. mar 2011

moja ma kazdy vecer kasu do flase 🙂 je riedsia ,mi mame flasu avent a dudku lovi...tak nam kasa lepsie ide 😉

ivett1
8. mar 2011

aj my sme pouzivali fasu, ale na redsiu kasicku a cumel sme mali s otvorom na kasu (je to lepsie, ked je original pri malom babatku, lebo otvor by mal byt optimalne velky a zarucit, ze dietatko nebude jest rychlo-ak by bol vecsi, alebo prilis pomaly, prip. to nepojde a bude z toho nervozne...ale pri vacsom dietatku staci troska sikovnosti na zvacsenie dierky a cumel na kasu je na svete 😉 )..neskor pravdaze kasu hustu a len s lyzickou 🙂

julienka
8. mar 2011

aj my pijeme večer kašičku z fľaše.. cca 210 ml vody a 6 lyžíc kaše, alebo 210 ml mliečka (MM) a 6-8 lyžíc nemliečnej kašičky. Cumel- MAM na kaše (X) 6+.. úplne krásne sa z toho pije. Na lyžičku papáme iba na obedík, keď sem-tam spravím kašičku takú hustú.

dorot007
8. mar 2011

aj ja robim malemu kasicku do flasky..taku redsiu a na cumliku sme si prisposobili dierku..ja varim normalnu detsku krupicku s normalnym mlieckom.zacinali sme s kupovanymi kasickami ale z tych ho bolelo brusko.treba vyskusat.

magua
8. mar 2011

Ahoj, ja davam vecer malej kasu z flase, lebo lyzickou by to uz nezvladla, taka je unavena... mam flase MAM a oni maju aj special cumel na kasu, diera ma tvar pismena X a niekedy spravim dost hustu az sa bojim ze to nevytiahne, ale vytiahne... 🙂

lauricka
20. mar 2012

ahojte, chcela som najst, ze ktore kase su vhodne do flase, ze su take redsie. Ale podla toho, co pisete, je to len o tom, ze akukolvek urobim proste redsiu do flase? Alebo poznate aj nejake specialne do flase? Ja som nasla Mliecko s kasou, uz hotove urobene v krabicke a to do flase je. Este nejake su?

pimpulienka
20. mar 2012

IBA lyžičkou

martina2001
20. mar 2012

môžeš kľudne fľašou, avent má nato cumeľ samostatný, ja užívam tieto fľaše aj cumle

veronicka1901
20. mar 2012

My papame lyzickou, nasa mala krasne papa z lyzicky, z flase jej to velmi neslo, aj ked sme pouzivali speci cumlik a bola redsia.

lucia563
20. mar 2012

moji obaja papali, teda malinka este aj papa kasu iba z flasky, hustotu prisposobim a flasky mam Avent a aj ich cumel s univerzalnym pouzitim a tam je taka vacsia dierka, cize aj na kase...

lublana1
20. mar 2012

my sme tiez davali kasu cez flasku. urobila som ju redsiu a na kasu sme mali iny cumel, ako na mliecko. mali sme flasu MAM a na tuto flasku je specialny cumel urceny iba na kasu 😉

monyccka
20. mar 2012

U nas na vecer jednoznacne z flase. Mame rozne cumle, vacsina ma oznacenie prietoku. Su speci na kasu - napriklad Mam ma urcite a tusim aj nuki alebo tak nejako - v DMku som ich nasla. U nas je to uz ritual - kasa v postielocke, umyt zubky, zaspievat a hajkat. A takto to je uz rok a pol. 🙂

moncika15
20. mar 2012

ja som dala asi 3x kasu alebo puding flaskou. mame cumlik nie s dierkou ale tak do kriza narezazany takze to vpohode vytiahne 🙂

lillah
20. mar 2012

Kasu moji jedli len lyzickou.... ak je vo flasi sladka kasa, puding alebo granko kazia sa z toho zuby!!!!

digysa
20. mar 2012

NIE- NIE-NIE-NIE-NIE

N I E !

Kasa sa nikdy nesmie davat z flasky!

anjelicek26
20. mar 2012

Kasa sa dava lyzickou.

A aby tu odznelo PRECO

Dieta vypije kase omnoho viac, ako by jej dokazalo zjest, kasa je tazka na zaludok a ak to dieta prezenie, tak moze chudatku pekne zatazit travenie, bolenie bruska a navyse smädi po nej a ak sa dava na noc - znamena to nocne budenie od smädu. . Ku tomu prijde, ze kasa je sladena cukrom, v UM je iny typ cukru, teda aspon v tom do roka, rozdiel to je a velky. A to by cez cumel rozhodne ist nemalo.

31majka12
21. mar 2012

Ahoj su cumle na kasu aj my mame taky ...na zn LOVI...
A davam mu v tej flaske nie kasu ale mliecko s kasou.
Kasu papame lyzickou

janinah
21. mar 2012

zase sú tu poniektoré naj matky 😀 autorka sa pýta na skúsenosti a odpoveď veľkými písmenami,že nieeee,nesmie sa nie je namieste 😒 moje tri deti vyrástli na kašiach z fľašky a všetko ok, takže toto považujem za jednu z vecí,kedy platí zlatá stredná cesta a rozhoduje materinský inštinkt.....autorka,skús dať lyžičkou i cez fľašu s patrične veľkým otvorom a uvidíš čo bude viac vyhovovať 😉

kytykenka
21. mar 2012

jasne ze ano ako babetko chce tak sa dava

silvapokorna
27. feb 2017

Samozrejme, že sa môže dávať kaša z fľaše, len ju treba urobiť riedku. Ja som dávala hodne tekutú, bola tak ľahšie stráviteľná a aj od smädu. Keď dieťatku vyhovuje, tak prečo nie. Len treba urobiť väčšiu dierku, aby dobre tiekla 😉

ninah1486
21. jan 2022

ja nedavam, krmim lyzickou