Bolesť pŕs a v podbrušku. Som tehotná?

kafanka5
14. feb 2014

Ahojte dievcata...meskala mi menstr. velmi dlho cca 20 dni..potom som ju dostala ...trvala len necele 3dni....bolia ma prsia,stipu ,palia,bolesti v podbrusku mam tiez..urobila som si test..negativny...dalsi o dva dni..to iste..ale bolesti neprestavaju.Mozem byt aj napriek tomu tehu? Citala somxze vela zien si robilo testy a stale nic ale tehotne boli...k doktorovi sa dostanem najskor o dva tyzdne tak sa pytam ci niektora ma podobnu skusenost...dakujem🙂

anelehka
14. feb 2014

ahoj,podla mna tehotenske testy su dost presne ☹ mozno budes len prechladnuta,alebo nejaky iny zdrav.problem...ale samozrejme,najlepsie ti poradi lekar...

bubu4125
14. feb 2014

môže ísť aj o zápal...ja som mala podobné problémy, dokonca mi test ukazoval slabučkých duchov...no nakoniec som mala silný zápal na maternici...

hviezdicka111
14. feb 2014

no mne prvy raz ukazal // 40dc....a to som mavala 28dnove cykly....cize mozne je asi vsetko 😀 ale najpresnejsie ti to povie gynekolog....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre