Slabo viditeľná druhá čiarka. Som tehotná?

donkacik
18. mar 2012

Ahojte, dievčatá, ja som tu nová. Vyše roka a pol sa s priateľom snažíme o to, aby som otehotnela a nič. Minulý rok v septembri som dokonca bola tri mesiace na Duphastone, pretože mám prejavy nedostatku progesterónu a aj tak sa nič neudialo, až.... Až predvčerom mi vyšli dve čiarky, včera bola silnejšia ako predvčerom, dnes ráno (nemohla som spať, tak som si 4:44 urobila test🙂 ) bola slabo viditeľná, ale bola tam. Myslíte, že sa nám to teda podarilo? Čakala by som dnes silnejšiu čiarku ako bola včera... Menzes mi mešká, ani predmenštruačné špinenie sa mi neobjavilo (klop klop). Tak verím veľmi preveľmi. Zajtra idem ku lekárovi, držím nám palce.

salma22
18. mar 2012

skoc k dokimu a budes vediet na isto... ale podla toho co pises tak mozes byt tehulka 😀 🙂

elli333
18. mar 2012

@donkacik držím palce 😉 robila si si tú istú značku testu?? mne napríklad tiež vyšla jeden deň slabšia čiarka ako predtým a predsa mi drobec spinká v postieľke 😉

kuspitka
18. mar 2012

ahojte.ja som si vcera robila test bol slaby a dnes kus silnejsi.je to dobre ked raz slabne a raz silnie..

bettypo
18. mar 2012

@kuspitka nemáš fotku?

kuspitka
18. mar 2012

@bettypo jednu mam na stranke IUI pozri si tam.a o kus silnejsi je ,ako vcera,chcem si kupit dnes inu znacku testu.

kuspitka
18. mar 2012

@bettypo https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/iui/
tam mam test to bolo vcera.dnes som este nefotila

donkacik
autor
18. mar 2012

piatok mamatest, včera a dnes gravitest, lebo v celom meste mamatest nemali 🙂 ale všetky tri ukázali //, takže sú najspoľahlivejšie a moje obľúbené 🙂 @elli333, ďakujem 🙂

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kuspitka
18. mar 2012

joj uvidime.bojim sa velmi

chmurkaxy
18. mar 2012

ahoj, to moze byt pokojne aj preto, ze si v noci nespala 🙂 kamosku takto skoro oklamal testik, ze nic a predsa v brusku bolo 🙂

susan30
18. mar 2012

ahoj podla mna si určite tehotna tri testy sa nemôžu mylit akekolvek zafarbenie je pozitivne inak by nemohol test na hcg hormon reagovat...viem čo prežvaš ja som čakala moju prvu dceru po štyroch rokoch snaženie a ked som našla slabučku čiarku išla som sa zblaznit od radosti urobila som hned dalši test a tam bola slabšia tak som čakala do rana s tretim testom a tiež bola slabulinka možno po piatich dnoch bola vyraznejšia a vtedy mi doktorka hovorila že tolko testov sa zmylit nemôže že som ich nemala tolko robit zobrala mi krv a bolo to tam.ta radost sa neda slovami opisat ...tak sa nestresuj test sa zmyli jedine že neukaže nič ak nieje dostatok hormonu ale ked su tam dve čiarky už zaznamenal hormon 🙂

kuspitka
18. mar 2012

@donkacik a ukazalo ti ,ako slabo ci silno?

donkacik
autor
18. mar 2012

včera relatívne viditeľne, dnes slabo, ale asi naozaj to je tým, že som spala krátko, takže tam nebola vysoká koncentrácia hcg.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre